Můžu být těhotná? Po vyvolávačce vyšel test pozitivně

tavina
27. čer 2014

Ahoj holky, mám takový problém a chtěla bych znát Váš názor.Mám zpoždění 17 dní ,těhotenské testy jsem si dělala 3 a to 2 den vynechání -negativní,7den-negativní,9 den-negativní.Proto jsem se objednala na gyndu(včera) po vyšetření (vnitřní ultrazvuk) mi doktorka říkala že těhotná nejsem a dala mi vyvolávačku.Dnes jsem náhodou v šupleti našla poslední těhotenský test a vyzkoušela jsem ho jasně pozitivní!Vůbec nevím co si mám o tom myslet...může být test pozitivní falešně??? nebo mohla se doktorka splést?? Krev mi nebrali pouze vnitřní ultrazvuk ms po vyvolavačce mám dostat do 10 dní.Co si o tom myslíte?? dík za rady

apollonka
27. čer 2014

Ahojky zkus ještě další test a uvidíš.jinak dr to takhle brzy na ultrazvuku nevidí.fotku testů máš?

lu777
27. čer 2014

no možné to je asi.... ono na tom utz na začátku někdy moc vidět není 😉 a těhot. testy taky nejsou stoprocentně spolehlivé...
šla bych na krev, ale nevím jestli i kdybys byla těhotná to má šanci vydržet po vyvolávačce...

lekra
27. čer 2014

ano, na ultrazvuk je brzy.udelala bych si jeste jeden test a pokud by byl pozitivni, sla bych k doktorce na krev

evulina77
27. čer 2014

těhotná být můžeš. Neboj, vyvolávačka těhotenství neublíží, spíš mu pomůže. Otěhotnět jsi mohla i později, třeba v době očekávané menstruace. Zkus si zajít na krev a uvidíš. Ale dle mého jasně pozitivní těhotenský test nelže (pokud tam nehoníš duchy)

denyzuza06
27. čer 2014

@tavina párkrát jsem byly na vyvolávačce a vždy mě dr ujistil, že pokud bych byla těhotná vyvolávačka dítěti nijak neublíží, zašla bych k dr znovu nebo rovnou do lobaroatoře ten krevní test stojí myslím stovku

denyzuza06
27. čer 2014

@tavina já jsem měla tušení že jsem těhotná a měla jsem jít k zubaři na rentgen, šla jsem k obvodačce at mi nechá udělat krevní test, měla jsem tři dny do očekávané ms a krevní testy byl jasně negativní....pár dní po zmeškané ms jsem už měla pozitivní krev z moči ....ovulace byla asi později, všchno je prostě možné

aja215
27. čer 2014

Zkus za pár dní ten test zopáknout 😉 ...Možný je všechno,navíc pokud jsi úplně na začátku.Nemusela nic vidět..Nebyla by jsi první ani poslední

tavina
autor
27. čer 2014

Holky čárka byla zřetelná nebyla sice stejně silná jako kontrolní ale šla krásně vidět ..mimo to jsem to nevydržela a zajela jsem si koupit digitální těhotenský test s indikátorem početí ten mi vyšel taky pozitivní a početí 1-2.Takže úplné ranné těhotenství ...no uvažuji zda mám hned v pondělí zase letět na gyndu nebo počkat 10 dní zda příjde MS nebo ne..tet už nezbýva stejně asi nic než jen počkat,ale můžu vám říct holky jsem stoho vážně úplný ˇˇjelenˇˇ 😕

moncik89
27. čer 2014

Vyvolavacka ma dvoji funkci- bud vyvola ms nebo mimi udrzi... Na vyvolavacce jsem byla 2x za sebou a ms uz nedorazila a je z toho 4.lety klucina 🙂

chrisula
28. čer 2014

testy jsou velmi spolehlive,těhotnaa asi jsi 🙂

bajana
28. čer 2014

@tavina na gyndu by som znovu nechodila, max. by ti zobrala krv, ale ak si tehotna, aj tak sa tym nic nezmeni 😉 ... na tvojom mieste by som este tyzden pockala a potom sa objednala na gyndu v nejakom 8tt, nech uz mate aj srdiecko ... drzim palce

lucik1111
28. čer 2014

@tavina Ahoj, přesně tohle se mi stalo. Byla jsem na vyvolávačce, dělal mi UTZ a nic neviděl a tak mi píchl injekci. Po injekci jsem to už nedostala a nyní jsem těhotná 🙂

tavina
autor
7. črc 2014

tak jedenáct dní od vyvolávačky MS nikde a na testu vyloženě dálnice 😉 Zítra volám na gyndu...mám trochu strach doufám,že to bude vše v pořádku ...pořád mám bolesti břicha,prsa bolí ....nevolnosti zatím nemám,
mám trochu strach ať to není mimoděložní přece jen poslední MS jsem měla 10.5.2014 pozitivní test až 17 dní po vynechání v červnu ...podle poslední MS bych tet měla byt v 9 t.t ale celé mi to nějak nesedí u doktorky jsem tedy byla 7-8t.t a nic neviděla ☹

denyzuza06
7. črc 2014

@tavina mohla jsi mit ovulaci mnohem pozdeji, bude to v poradku uvidis🙂 držím pěsti

lencak80
7. črc 2014

určitě jsi byla těhu ale nebylo nic vidět, takže jsi ovulaci měla asi hodně pozdě, zavolej Dr a domluvíte se co a jak, ale myslím, že to bude ok, bolesti břicha a prsou jsou normální a nevolnosti mít nemusíš... já je neměla ani u jednoho těhu a jsem za to ráda, takže ti to také tak přeji, alespoň si to pak můžeš užívat!
Pokud už bys u Dr byla v 7-8 tt tak by viděla i srdíčko... takže to tak není....

tavina
autor
9. črc 2014

tak jsem byla dnes u doktorky jsem 6+1 😉 .............. termín porodu 3.3.2015 🙂 🙂

lencak80
9. črc 2014

@tavina tak to moc gratuluji!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru