Můžu být těhotná? Příznaky mám, bez MS, testy negativní

milca1412
11. led 2014

Poslední menstruaci jsem měla 26.11. , podle cyklu jsem to měla dostat 23.12. Dnes je 11.1.a porad jsem to nedostala..už par ni me boli břicho jako na menstruaci, ale furt nic.Dole mám průhledný až bily hlen,což taky muže byt z toho ze se me asi tak cca 3 týdny drží chřipka (kašel,rýma,zvýšena teplota).Prsa me neboli jen bradavky jsou citlivější. Masti se mi poslední měsíc strasne vlasy. Pálí me zaha a chodím často curat.Mam nechutenství a nebo naopak chuť snít všechno sladký. Dříve jsem brala HA, ale už 5 měsícu ji neberu, protože me z ni bolela hlava 5x do tydne.. Jakmile jsem ji přestala brát hlava me přestala bolet, jenže posledních 14 dni me často boli. Zvracela jsem jen jednou a to 26.12..Dělala jsem si 3 testy všechny byly negativni.Pokud to do příštího tydne do úterý nedostanu půjdu na gyndu. Co myslíte?

deenyska
11. led 2014

Tak teoreticky to možný je, někomu ten těhotenský test prý nic neukáže, teda alespoň jsem to slyšela. Ale tuhle hádanku už rozluští jedině lékař.

bobinaa
11. led 2014

Já to měla podobně 🙂 Nechutenství, mastný vlasy (nikdy předtím jsem na to netrpěla), bolesti břicha, prsa citlivější než normálně, ale testy všechny negativní... No a ejhle, jsem v 8tt. 🙂 Tak tajně doufej...

kamilka007
11. led 2014

Každopádně je to volaké čudné 🙂 , všechny příznaky jsou mi povědomé, ale ty negativní testy jsou teda záhada, takže stejně to rozhodne až doktor. Každopádně držím palce, aby to dopadlo, jak si přeješ. 🙂

riakuk
11. led 2014

To by mohlo být 🙂 Já těh. testům nevěřím. Ani 3 týdny po očekávané MS se mi ukazovala druhá čárka až po 5ti minutách, takže jsem šla na gyn. na odběr krve ( u obou dětí 😒 ) a ten ukázal pravdu 🙂 Jinak potřeba na malou, to bylo opravdu snad každou hodinu, naštěstí to po dvou měsících přešlo 😉 Jo a těh. testy jsme využili vždy ve 3. měsíci, abychom s manželem viděli, jak mají správně fungovat 🙂

slunicqqo
11. led 2014

poradí mi někdo prosím jak se přidává nová otázka? ráda bych se na něco zeptala a nevím jak se to tady zakládá díky

1velrybka
11. led 2014

@slunicqqo Klikni si na "Fórum", pak "kategorie" - hned pod obrázkem koníka - vlevo nahoře. Pak klikni na oblast, které se tvůj dotaz týká (vybereš jeden z těch modrých nadpisů) a objeví se ti seznam diskuzí k tomuto tématu. V pravé horní části (na úrovni toho velkého nadpisu) se ti zobrazí zelené plus a "Přidej diskuzi nebo otázku" - na to klikneš a vybereš, jestli chceš otázku nebo diskuzi. Píšeš, že chceš otázku, ale doporučovala bych asi spíš diskuzi, protože do otázky může každý reagovat jen jednou, ty pak ani už nemůžeš na jejich reakci odpovědět.

klaire22
12. led 2014

rozhodně bych si zašla k doktorovi, takhle sama asi nic nevymyslíš, kor když máš těhu testy negativní. Ale psychika je mocná a kolikrát ovlivní i všechny tyto příznaky, člověk se víc sleduje, než normálně a vše může přikládat k údajnému těhu.
Určitě si zajdi k lékaři, ten to buď 100% potvrdí nebo vyvrátí 🙂

doufinkaaa
15. led 2014

🙂 To jsem zvědavá, jak to s vámi dopadne. Já mám totiž úplně to samé 🙂 Akorát mám nepravidelný cyklus, takže stále očekávám ms. Ale u prvního dítěte se mi test ukázal na začátku 5.týdne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru