Můžu být těhotná? Styk 12 dní po skončení menstruace

theressa88
7. říj 2013

Zdravím,

chtěla jsem se zeptat, zda můžu být těhotná. Poslední MS 19.9. (1. den - doba trání 5 dnů). V sobotu 5.10. jsme měli pohl. styk. Od neděle pozoruji silnou bolest v pravém podbřišku. Může se jednat i o Ovulaci. Je možné, že bych mohla být těhotná.

berenika39
7. říj 2013

ano, jistě. můžeš. naprosto stejným poměrem ale nemusíš. jediná možnost je počkat do termínu ms, a pak se uvidí. nikdo na netu to nemůže vědět.

bajana
7. říj 2013

to zavisi od dlzky tvojho cyklu...ak aj tehotna si, tak to urcite nemozes citit, musis pockat na nasledujucu MS....

theressa88
autor
7. říj 2013

Délka cyklu je 28. Pravidelná i po 3 měsících, co neberu HA.

prdelka123
8. říj 2013

Ahoj vím že to sem nepatří aké chtěla bych se zeptát jestli má někdo zkušeností 7 dní do porodů skákání na míči

evulinkab
8. říj 2013

@theressa88 Pravdepodobnost tu je, záleží kdy míváš ovulaci..Ale při pravidelném cyklu 28 dní bývá vetsinou uprostred, tzn. kolem 12-16dne cyklu..takže pravdepodobnost, že jsi mela plodné dny, je velká.Já mívala vždy ovulaci 16DC, riskli jsme to 5 dní před, jakože nechránený sex byl 11DC a jsem tehule.Nechápu, jak ta spermie mohla tak dlouho čekat...-)

mysicka_lb
8. říj 2013

Ahojky, určitě můžeš být těhotná. A někdo to na sobě pozná i ve velmi rané fázi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru