Můžu být těhotná? Test negativní, bez MS, příznaky

evka888
1. kvě 2013

Ahoj holky, opět prosím o radu. Menstruaci jsem měla mít 11.4. a je 1.5. a ona nikde. Poslední asi týden mám divné bolesti a i chvilkami křeče v břiše a podbřišku jako když mám mít menstruaci, výtoky a tvrdé břicho. Dočetla jsem se, že to může být začátek těhotenství a jsou to první příznaky, ale testy mi vychází negativní a v ten poslední – v pondělí mi tak taky vyšel . Nestalo se Vám něco podobného? Děkuji moc za odpověď

beruska3011
1. kvě 2013

podle mne to bude jen zanet, radsi di k DR

petrusew
1. kvě 2013

spíš bych to viděla na jiný problém, zavolej na gyndu a objednej se tam. Tohle těhu asi nebude.

angelsb
1. kvě 2013

Pokud jsi měla mít ms 11.4 a 1.5 stále nic a testy negativní täk to je divné to by už měl ten test ukázat raději běž na gyndu taky to může být umlčené tehu tam hladina hcg nestoupa nebo i ten zánět kdo ví raděj běž za včas

maximka33
2. kvě 2013

může to být hormonální porucha, doktor ti může dát vyvolávací injekci. na těhotenství to nevypadá, to by test odhalil.

mimuska111
3. kvě 2013

Jsem na tom stejně a dost mě to deptá :/

cacenka_d
3. kvě 2013

ja to mela ted taky, bylo to zimou jeste 5 dni po vyvolavacce nic, konecne zpozdeni asi 15 dni a dalsi uz normalne pak v terminu takze jen 10 dni pauza grr :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru