Můžu být těhotná uprostřed cyklu?

hanysek.hanysek
9. dub 2011

Holky prosím o radu. 22.3. jsem měla menstruaci která trvala 4dny. Už 6dní mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. Je mi špatně od žaludku, až na zvracení, ale sem statečná a rozdýchávám to :o) Do další menstruace mám 14dní. Mohlo by to být těhu, které by bylo maximálně 15dní staré? Díky moc za rady.

myisiska1
9. dub 2011

Prý jsou případy, že to na sobě maminy pozorují už druhý den, takže si myslím, že to možné je. Určitě ale počkej do termínu, kdy má přijít další menstruace.

hehena
9. dub 2011

tak jedině, že bys měla ovulaci těsně po menstruaci i to se může stát. tyhle nevolnosti se dají ale přičíst i právě probíhající ovulaci, i mě se to občas stane. jinak já těhotenství "poznala" díky pálení žáhy, která mě začala pálit velmi brzo a právě kvůli tomu jsem testovala už 10 dní po ovulaci. no a žáha mě nepřestala pálit až do porodu 🙂... zvláštní, ale bylo to tak.

luciebx
9. dub 2011

ja bych treba zkusila test.. je mozne ze tam nic neuvidis ale taky maly duch se ti tam ukazat muze.. tak hodne stesticka..

paolin
9. dub 2011

souhlasím s myisiska1. pokud bys měla ovulaci těsně po menzes...možné to je.

lukza
9. dub 2011

udělej si test a uvidíš třeba už bude aspon duch já u prvního těhu otěhotněla skoro hned po MC a a už skoro dva týdny před další MC jsem měla na testu ducha🙂) tedka druhé těhu sem zase otěhotněla těsně před MC hold pokaždé to muže být jiné a testem nic nepokazíš

petruskaaa
10. dub 2011

a to máš MS normálně jen 4 dny?i při těhu můžeš mít v prnívh měsících slabou MS,tak udělej test,třeba už začínáš 2 měsíc 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru