Můžu být těhotná? Zapomněla jsem vzít HA, mám příznaky

tynatup
17. lis 2013

Zdravím,mám otázku beru HA a minulou sobotu a neděli jsem si jí zapomněla vzít (oba dny 9-10.11.),oba dny jsem měla s přítelem nechráněný styk.V pondělí jsem měla takový divný pocit v břiše ale říkala jsem si že to může být cokoliv.Ve středu mi začaly tlaky v podbříšku a prostě celkově divný pocit něčeho zvláštního.Od čtvrtka jsem začala hrozně jíst i to co normálně nejím,kontrast sldkého a kyselého byla uplně normální,přidalo se lehké bodání v podbříšku na pravé straně.Také mi není nejlíp žaludek mám jako na vodě a horší to je když se nenajím.Od soboty mám citlivější bradavky a pobolívají mě prsa po stranách také se mi na hrudníku objevili výrazné žilky,plinatost a bílí výtok.MS mám dostat teď ve čtvrtek (21.11.).Moc prosím o radu je možné že jsem těhotná?? 🙂

nonnni
18. lis 2013

@tynatup mozne to je, take je mozne, ze ti vynechani antikoncepce nastartovalo ovulaci a toto je jeji dusledek. Na takhle specificke a vyrazne tehotenske priznaky je jeste docela brzy, takze to take muze byt vsugerovane. Nezbyva nez vyckat a pak udelat test.

gepe
18. lis 2013

@tynatup nesmysl mit tolik priznaku v podstate ihned po mozne oplodnujici soulozi. Dobrej pokus! 😀

tynatup
autor
18. lis 2013

@nonnni ahoj moc děkuju za radu..taky jsem nad tim přemyšlela že je to ovulace ale přišlo mi to divne protže jsem to nikdy před tim nepocitovala..asi opravdu nezbiva nic jineho než čekat. 🙂

vondracek
18. lis 2013

Osobně si myslim že to není příznak těhotenství. Protože když se oplodní vajíčko, tak trvá ještě docela dlouho než se uhnízdí, a než tělo začne takto reagovat.. Přikláním se k možnosti, že jsi měla ovulaci. ;)

lucyhavirov
18. lis 2013

Myslím že nejsi těhu,já taky parkrát zapoměla a nic se nestalo...ale strach je normální.

sarlotapagi
18. lis 2013

Určitě to taky bude tím,že jsi ty dva dny HA vynechala a tělo je postrada nu a psychika pak sehraje sve. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru