Můžu dělat těhotenský test i odpoledne z ranní moči?

fifnina
12. pro 2012

Ráno jsem si udělala těh.testík a mám tam ducha -načůrano mám ve sklence ,tak si říkám kdy sis skočím pro testík můžu tu moč použít k testování ještě ted?Nebo musí být "čerstvá"?Nechce se mi čekat do zítra na raní..

maciik
12. pro 2012

z té ranní to bude pořád stejné, zkus použít novou a uvidíš, jinak vydrž do rána 😉 držím pěsti 🙂

fykyska
12. pro 2012

Ono je v podstatě jedno kdy se čurá a kdy se testuje 🙂 když tam těhu je ukáže se ...Jen u ranní moče je ta koncentrace hormonu vyšší...

jankadudova
12. pro 2012

U soucasnych citlivych testu neni treba delat ho rano. Da se udelat kdykoli behem dne. Volila bych ovsem vzdy "cerstvou" variantu 🙂

jaja01k
12. pro 2012

Já nějak nechápu, jaký by to mělo smysl, testovat dvakrát ze stejné moči? 😕

eloana
12. pro 2012

Me naopak odpoledne byla silnejsi....rano zas stejna jako odpoledne(den predem) a odpoledne zas o neco silnejsi..... ja testovala spis z odpoledni moci nez z te ranni

gletnulka
12. pro 2012

Já mám tedy zušenost, že z ranní moči byla druhá čárka slabší, vždy byla silná až z moči odpolední 🙂 Každopádně nechápu, jak může ue stejné moči vyjít test jinak, když je tam ta samá koncentrace hormonů?

sendoska
13. pro 2012

Já jsem vždy měla silnější druhou čárku z moči odpolení a nebo večer 🙂 ...

danny2312
9. srp 2016

Dnes jsem jsi koupila test,ale nevím jestli si ho můžu udělat když mám menstruaci :(

terry1512
9. srp 2016

@danny2312 no když máš menstruaci tak je to asi trošku zbytečne.

danny2312
9. srp 2016

Na internetu jsem četla že když budu mít tampon je to možné ...

terry1512
9. srp 2016

@danny2312 to jako ano.ale pokud by jste byla těhotná pravděpodobně nebudete mít menstruaci.

frufrunka
9. srp 2016

@sendoska Přesně, já taky, nejsilnější čárky jsem měla kolem půlnoci... 🙂 Asi je to tím, že jsem prostě sůva... 🙂

danny2312
9. srp 2016

Ano to chápu ,ale s mím přítelem jsem se vyspala při menstruaci.. Ano je to nechutné ale došlo k tomu ve vaně ..tak mě jen zajímá jestli to je možné

terry1512
9. srp 2016

@danny2312 no je to dost nepravděpodobné.

lucieta7
9. srp 2016

Ja si delala test vecer a mela jsem tam kraasnou dalnici 😊

danny2312
9. srp 2016

@terry1512 tak uvidím no,jinak děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru