Můžu mít po 10 dnech od oplodnění příznaky těhotenství?

kmotrice
28. led 2013

Já vím sice že bych to mohla vědět ale, když jsme s manželem předminulou sobotu ulítli můžu už mít příznaky že se něco děje??? Už pár dní mě píchá v podbřišku na obou stranách, uprostřed někdy cítím takový tlak, dva dny mám zácpu a bolesti hlavy. Já si myslím jestli nejsem i nastydlá ale nikde v zimě sem neseděla a oblíkám se myslím si že dostatečně. Pokud neberu HA tak MS mám dosti nepravidelnou. A na zjištování testem je brzy ještě. Tak nevím co myslíte?? Jinak žádný další příznaky nemám.

wendis
28. led 2013

Ja jsem měla ty samé příznaky,ms jsem měla sice pravidelnou ale takových 6 dní před ms jsem dostala k tomu i šilene bolesti prsou a každým dnem byly nateklejší. 4 dny před ms jsem si udělala citlivější test a objevil se duch a na druhý den to bylo silnější, v den očekávane jsem si udělala další a to už bylo viditelnější, ted už jsem skoro v 6tt 🙂 Pokud si mimi přejete,tak držím palce,aby to vyšlo 🙂

kacenka1987
28. led 2013

To nikdo takto nemůžeme vědět 🙂 Bude lepší počkat na těh.test 😉 já neměla žáádnmé příznaky a těhu jsem byla...

romuaska
29. led 2013

Ahojky..já to ted řeším mě také bolí břicho už od min.soboty,testy negat.myslíš že je na ně brzy ještě??Výtok mám malinko hustý bílý,kolik jsem DC nevím:-/ mám to nějaké rozházené ted..těžko říct..

ivuska027
29. led 2013

no tazko povedat, asi treba spravit test. Ale ja osobne som mala na 4ty den "po" take bolesti krizov, ze som myslela, ze umriem a bola som priserne unavena. Hned som vedela, ze som urcite tehotna, a aj som bola 😀 Na teste som mala na 10ty den uz slabu ciarku 😉 Tak skus si aj ty spravit test 😉

monyliny
29. led 2013

🙂 Zkus testík a uvidíš-třeba se zadařilo 😉 Já to tak nějak vycítila a byla jsem hooodně unavená.Podle mě,jestli to podvědomě cítíš,tak třeba...... 😉

lena27
29. led 2013

já si myslím, že jsem taky těhotná, podobné příznaky - bolení v podbřišku (nikdy bolesti nemám), průjem, a 5dní špiním. už má 3 dny po očekávané ms a test negativní, budu zkoušet zase zítra. hodně záleží na hladině HCG a to je u každé jinak. když jsem byla minule těhotná dělala jsem si test 2 dny po vynechání a byla tam hodně slabá čárka

evitaa
29. led 2013

V návodu na tt píšou, že správně vyhodnocuje 10 dní po oplodnění.

katiz
29. led 2013

testy jsou hodně citlivé a výsledek mi ukázaly ještě před očekávanou MS ...

nikollita
29. led 2013

Já když jsem těhotná nebyla, tak jsem měla hromadu příznaků a když jsem otěhotněla, tak nebyl žádný 😀 Udělej si test, dneska jsou dost citlivé, takže klidně 10 dní po oplodnění.

srdickova
29. led 2013

Ahoj holky,stejný problém mám i já. psala jsem už i sem aby mi někdo poradil : https://www.modrykonik.cz/diskuse/som-tehotna/m... Snad jste měla někdy taky takový problém. Moc děkuji za jakoukoli radu ☹

pet.s
29. led 2013

Já měla 6 den po oplodnění(umělku)pozitivní těhu test a hned mi začalo být blbě,ale tak těhotensky...žaludek, zvracení, pachutě v puse....přesně do posledního dne 3.měsíce.-))))))

petramarie
29. led 2013

Me jen silene bolely prsa od OVU az do 5.mesice. 🙂

lamontana
30. led 2013

cca 10 dní po otěhotnění mě bolela hlava jak kdybych minulou noc vypila sama lahvinku vína (nic jsem nepila)
na beach volejbalu jsem byla marná a prohlásila jsem , že mám buď depku, nebo se něco děje🙂
nicméně test byl negativní (10. den a ještě odpoledně) den po vynechání M už byl pozitivní!

Tudíž na test raději počkej, at nejsi zklamaná..

surayab
20. bře 2014

Ahojky měla bych dotaz asi před 11 dny jsem měla nechráněný pohlavní styk s přítelem uz dvakrát jsem si dělala test který byl negativni od te doby me boli bradavky a stále chodím na velkou také me poboliva v podbrisku nevím jestli jsou to nějaké zvláštní příznaky 😀 jinak HA neberu a MS mam nepravidelnou minuli mesic jsem zacala brát HA ale ta mi nedělala dobře tak jsem ji asi po tydnu hned vysadila takže MS jsem měla hned po sobe dvakrát v měsíci tenhle mesic jsem to jeste nedostala byla bych moc rada za nějakou odpověď předem děkuji

mishacsek
20. bře 2014

Sugesce dělá hodně, ale také jsem měla zhruba po 10 dnech takovéto příznaky, spíše teda bolavá prsa a zácpu. Takže je to tak 50 na 50... no u mě to tedy pravda byla... 🙂

reezi
21. bře 2014

Já měla 8 -10 den po sexu teplotu přes 37. Jen nevím zda je to proto že jsem přestala brát antikoncepci nebo to mám brát jako příznak těhotenství?

janadajova
7. dub 2014

poradte mi ...jsem 22 dc a 9 po sexu, včera brutus bolesti v podbříšku spíš k stydké kosti tlačení a v místě pod vaječníky bolest jak při prvním dni ms...v noci jsem nemohla spát na boku jak mě noha tlačila na pipinu🙂..včera čípek hodně vysoko a tuhý připomínající šalotku (podlouhlá cibulka)..plus od včera krémový bílý výtok..několik dní jsem 37,2 37,3 37 C na test je brzo...myslíte že se jedná o uhnízdění?

blondzka
14. kvě 2014

janadajova - já měla tak vysoké teploty trošku před očekávanou MS a po (pak už je to celé těhu) - takže si myslím, že těhotná nejspíš jste 😉 takže když tak gratuluji 🙂)

majdulamala
12. pro 2014

Dobrý den jsem ted techotna 10dni a chtěla bych vědět na jistotu ze se bližším 2mesici já jsem to tam počítala ale furt měto nejde do hlavní zebyto mohlo byt aj 3mesic těhotenství. Může mitu někdo prosím odpovědět jinak preju hezki den katka

sarriku
12. pro 2014

mě se motala pořád hlava, a měla jsem vysokou b.teplotu, taky jsem jeden den špinila a pak už ne a bolelo mě břicho jak na ms, ale ms nepřišla.

sestnacka
7. únor 2015

Ahoj holky. Je mi 16. Se svym pritelrm jsme meli zatim 3 pohlavni styky. Prvni cca pred 20 dny..chraneny. Dalsi cca pred 10 dny. I kdyz vlastne neslo primo o pohlavni styk, jen parkrat zasunul bez kondomu asi 3x ale delali jsme spis veci okolo. A dalsi jsme meli tenhle ctvrtek, chvilicku brz kondomu treba minutu nebo dve a pak normalne s. Chvili po prvnim sexu me bolelo v podbrisku, ale byly to asi dva dny pd sexu, takze slo nejspis o ovulaci. Az vcera me zacaly bolet bradavky. Jen kdyz je slabe zmacknu. Na menstrauci cekam, mam ji mit cca za 10 dni. Nektere holky maji tyto bolesti pred ms normalne, ale me se to jeste nestalo. Zadne jine priznaky nemam. Je mi dobre, vsechno ok, jen ty bradavly. Mohu byt tehotna?

karolin19
7. kvě 2015

Zdravím holky mám otázku je mi 19 let brala jsem (HA) nebylo mi po ní dobře tak jsem ji okamžitě vynechala ale dva dny před vynechaní jsem měla s přítelem pohlavní styk po vynechaní jsem měla hustý bílí výtok pak jsem dostala měsíčky o 5 dní dříve než bych je měla mít .. chtěla bych se zeptat jestly bych nahodou nemohla otěhotnět děkuji 🙂

lusy9824
18. kvě 2015

Ahoj holky myslite si ze muzu testovat uz 9 DPO ? :-O

veronika182
18. kvě 2015

já jem testovala 10 DPO a duch už tam byl 🙂 bylo to 5 dní před očekávanou MS

nemamjmeno
30. srp 2015

Dobry vecer chci se zeptat mela jsem pohlavni styk pred tydnem dva dny po sobe bez ochrany a nedali sme si pozor. A bylo to 3dny pred myma plodnyma dnama zatim necitim nic jen trosku vic vytok a obcas zapichnuti v podbrisku mam zizen a jsem skoro porad unavena. Menstruaci bych mela dostat za tyden jinak jiny priznaky nepozoruju.Je mozny ze jsem tehu?a kdy si udelat test? Dekuji

nika656
7. zář 2015

Ahoj holky chtěla bych vas poprosit o radu.před 10 dny jsem měla s přítelem nechraneny styk. V podbřišku mě nebolí ale mám hustší výtok a silene moc mě bolí prsa. Očekávána MS je 17.9 je možné že jsem v jiném stavu ?

misula29
8. zář 2015

zajímavý dotaz na to ,že píšeš ,že jste měli styk před 10 dny a ptáš se na možné těhotenství přitom v profilu máš nastaveno že jsi v 7 tt? 😀

pandabox
2. lis 2015

na me to poznala deset dni po oplodneni moje máma. Jedla jsem jen chleba a porad jsem musela spát..byla jsem u nich na víkendu a jen mi řekla..zítra si kup test- i když vlastně je to jasny🙂 my dite neplanovali, takže jsem ji neverila. Bohužel to nakonec stejný nedopadlo- v 8tt. Ted se začínáme snažit, vždycky jsem si myslela že to budu samo zase vědět hned..ale....těžko říct.🙂)

terka_n
24. lis 2015

Ahoj holky. Mam dotaz, je to 10 dni po nechranenem styku. Antikoncepci neberu, pritel si vzdy daval bacha, ale pro tentokrat ne 🙂 Styk byl cca 14 dni po menstruaci. Boli me ted prsa a jsem naladova...test jsem si zatim nedelala, myslim si, ze je brzo. Myslite, ze bych mohla byt tehu nebo by to byla velka nahoda, hned takhle napoprve? Menstruaci mam mit cca 28.11. uz se nemuzu dockat, az zjistim, jak na tom jsem.....

nikkossek
6. dub 2016

Ahoj holky mam dotaz nedávno jsem brala HA dostala jsem o týden dřív mesicky s přítelem jsme mely pohlavní styk před 9 dny od te doby me bolí bříško,točí se mi hlava, zvraceni a mesicky ktere byly o týden dřív byly moc silné trvaly 3 dny.. Nevim jestli bych mohla byt těhotná .. Tt jsem si jeste nedělala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru