Můžu mít po 10 dnech od oplodnění příznaky těhotenství?

kmotrice
28. led 2013

Já vím sice že bych to mohla vědět ale, když jsme s manželem předminulou sobotu ulítli můžu už mít příznaky že se něco děje??? Už pár dní mě píchá v podbřišku na obou stranách, uprostřed někdy cítím takový tlak, dva dny mám zácpu a bolesti hlavy. Já si myslím jestli nejsem i nastydlá ale nikde v zimě sem neseděla a oblíkám se myslím si že dostatečně. Pokud neberu HA tak MS mám dosti nepravidelnou. A na zjištování testem je brzy ještě. Tak nevím co myslíte?? Jinak žádný další příznaky nemám.

mikajjla
9. dub 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat s přítelem se snažíme o prvniho smuntika. První pokus byl před 17 dny a dva dny po tom jsem to dostala. Znamena to ze se to nepovedlo? Jinak se cejtim pořád unavena, kazda blbost (například seriál Kobra 11) me rozbreci 😀 a mam ruzny nálady jako treba jednou jsem vesela a mam super náladu a za chvilku zase bych byla nejraději sama a spala bych. Fakt nevim co to se mnou je bud jsem tehotna anebo jsem se fakt někde praštila 😀 Děkuji za odpověď maminy 🙂

anicka2104
23. říj 2016

Ahoj holky. Je to brzo no ale zeptám se. Jsem s přítelem osm měsíců a vždy si dával pozor a před dvěma dny si pozor nedal. Po dvou dnech me bolí prsa a cítím napinani na leve casti břicha. Dekuji

veritanas
23. říj 2016

@anicka2104 je to opravdu brzy, velmi brzy...teoreticky by ani ještě nemuselo dojít k oplodnění, ani zahnízdění...sice jsou ženy, které (údajně) cítí těhotenství velmi brzy, ale myslím, že minimálně 14 dní od nechráněného styku.Z tvého příspěvku mám dojem, že by tě miminko moc nepotěšilo...

carmilla
23. říj 2016

@anicka2104 Takhle brzy je podle me nesmysl, abys na sobe cokoli poznala...

trilien
23. říj 2016

@anicka2104 je to skoro, aspoň podľa můjho laického názoru by si nemala po 2 dňoch nič cítiť. Uhniezďovanie podľa odborných textov prebehne po 5-10 dňoch. U mňa sa prejavilo po 5. dňoch, ale zimnicami a hučaním v hlave, bolesť v prsiach a pichanie v bruchu začalo až cca 10 dní po meškajúcej menštruácii...

adelka123456
30. říj 2016

Ahoj holky 🙂 jsem 9 dni po styku a chtela jsem se zeptat jsem casto unavena poboliva mne v bocich vajecniky jako pri ms jsem casto unavena . Mam i zacpu muze to znamenat ze by jsem mohla byt tehotna ? Na test je jeste brzy 🙂 ms ocekavam za 10 dni. 🙂dekuji za rady

carmilla
30. říj 2016

@adelka123456 Na test je opravdu ještě moc brzy, obávám se, že by ti nedal relevantní výsledek - v téhle fázi ani negativní, ani pozitivní test vůbec nemusí znamenat, že ten výsledek bude platný i za týden...Testování je teď ztráta času a peněz. 😉 Těhotná být samozřejmě můžeš, pokud byl styk v době, kdy byla i ovulace...Ta bývá obvykle zhruba v polovině cyklu, ale to je straaaašně individuální. Počkej do dne očekávané MS a pak testni. Čekání holt ke snažení taky patří. :D

kajiik133
1. lis 2016

Ahoj holky,chtěla bych se jen na něco zeptat.
Začala sem brát HA.Už ji beru 3.týden
Před 9dny jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk a ovuloval do mě 2krat.
Od te doby jsem měla křeče v podbřišku.. Ale jiné než při MS.
Potom to ustalo a poslední 2 dny je mi špatně ráno. Když jedu autobusem hned zbelam a je mi na zvracení. Mam křeče v podbřišku (bodání a tlak) a mam zácpu. Když něco malého sním jsem šíleně nafouukla.Taky se mi zvětšili prsa. Myslíte,ze si můžu 9.den po oplodnění udělat test? Jsem už zoufalá.. Díky😭

agneska7
1. lis 2016

@kajiik133 já jen že chlap neovuluje . Ovuluje žena . Chlap má ejakulaci

kajiik133
1. lis 2016

@agneska7 ano to já vím samozřejmě, to ta klávesnice🙂

agneska7
1. lis 2016

@kajiik133 jj já jen aby jste tu nebyla za blázna aby jste si to opravila 😊 znám to můj tablet si taky píše co chce 😊

kajiik133
1. lis 2016

@agneska7
Nesnášim to😄 děkuji moc☺
Momentálně mám myšlenky úplně jinde a ani sem si nevšimla☺

anicka2104
6. lis 2016

Dobry den. Pisu znova. Furt se bojím abych nebyla těhotná. Je mi 19 a miminko bych chtěla. Tak Ted ta otázka. Přítel 5.11 ejakuloval do me. A od 7.11 mam plodné dny. Je tu možnost otěhotnění? Dekuji

anicka2104
6. lis 2016

Jako miminko bych moc chtěla ale říkala jsem si ze je ještě moc brzo. Mam takové smíšené pocity.

lucinka58
6. lis 2016

@anicka2104 Ooooo, ano. Trefili jste se moc hezky 🙂 Já otěhotněla ze sexu 4 dny před OVU.

anicka2104
6. lis 2016

@lucinka58 to jako fakt? Ted se mi chce brečet... A kdy si mam udělat test?

lucinka58
6. lis 2016

@anicka2104 Ale nechci tě strašit. Vyjít to může a nemusí. Uvidíš co bude dál....Ale pokud dítě nechcete a víte to, tak nechápu, proč se nechráníte..... Přijde mě tenhle přístup dost nezodpovědnej....

lucinka58
6. lis 2016

@anicka2104 Určitě vyčkej do termínu menstruace. Dřív to nemá smysl. A nezoufej - šance je, ale otázka jak veliká..... Příště si dejte pozor a použijte aspoň kondom!!!!

lucinka58
6. lis 2016

@anicka2104 A omlouvám se, jestli jsem moc na tebe vybafla 🙂 Já jsem prostě do doby než jsem nebyla připravená na děti se chránila a mám to v sobě zakořeněný.... Něco jinýho je, když se chráníš a i přes to otěhotníš - to už pak za to může asi vyšší moc 🙂 Ale podívej se tady na fóra - je spousta holek, co čekají, že otěhotní a pokud by jsi ty otěhotněla z jednoho nechráněného sexu, tak zaprvé "klobouk dolů" a za druhé "raduj se". Dítě je zázrak, a to i v 19 🙂

anicka2104
6. lis 2016

@lucinka58 přítel má na kondomy alergii. Vždy když ho použil tak mel hnusne vyrazky. A doktor mi antikoncepci zakázal. Chodila jsem na všelijaké vyšetření. Proste si spíše musíme dávat pozor. Já miminko chci ale přítel je furt na vážkách. Když jsem se ho ptala kdyby náhodou bych otehotnela tak mi říkal ze by mu to udelalo radost. Já vím jsme mlady a blbi. Ale když už tak mlady rodiče.

lucinka58
6. lis 2016

@anicka2104 Víš co, mladý nebo starý...... Myslím si, že každý věk má svá pro a proti. Mladí rodiče neznamená špatní a blbí stejně jako starší rodiče, že jsou už za zenitem 😀 Já měla první dítě v 33 a neměnila bych /i když možná o rok, dva dřív přijít mohlo/ 🙂 Ale je to fakt na každém jak se cítí a do čeho ho chce přivézt 🙂 Řekla bych ale, že narození dítěte překvapí vždycky. A hlavně je to fakt náročný, takže ono je lepší si ho pořídit když už fakt chceme a oba jsme na to připravení 🙂 Takže přeju Ti, aby tenhle (pokus/omyl) dopadl tak, jak si ty přeješ 🙂

anicka2104
6. lis 2016

@lucinka58 dekuji moc. A moc dekuji za vyjadreni

astyna
6. lis 2016

@anicka2104

Moji rodiče žili v době, kdy kondomy nebyly a byla jen Dana, po které stejně ženský těhotněly 😀 takže přerušovaný sex byl jedinou "antikoncepcí" a přesto měli naši všechny děti plánované...Ikdyž já bych se do toho nepouštěla 😀 Dnes už máme kondomy bez latexu, antikoncepci pro ženy s krvácivostí nebo trombozou, to jsou výmluvy...

lucykal
6. lis 2016

@anicka2104 vyrábí se i bezlatexové kondomy z důvodu, aleregie na latex. Já osobně bych počkala až se na to přítel cítit bude a bude rozhodnutý.

andryyysssek
6. lis 2016

@astyna ahoj,když říkáš,že to jsou výmluvy,můj manžel kondomy odmítá,HA mi nedělá dobře,a to jsem jich vyzkoušela více druhů,tělísko mám zakázané,co bys poradila mě?Nerýpu,jen se ptám,protože si taky musíme momentálně dávat pozor,a vůbec nevím,jaké jsou další možnosti.

lucykal
6. lis 2016

@andryyysssek proč manžel odmítá kondomy? Tohle moc nepochopím

lucinka58
6. lis 2016

@andryyysssek
@anicka2104
@astyna Tak holky, já jsem taky zastánce přerušované soulože. Manžel kondomy nemusí (já také ne.... :-/). Já stála v 25 před stejnou otázkou - co teda budu dělat, když mě antikoncepce žádná nevyhovuje, tělísko mi nedoporučila lékařka a kondomy jsme zavrhli. Šli jsme tím pádem do přerušované soulože. Ale pozor - chce to mít zodpovědného partnera, který ví co dělá. My to takhle praktikovali cca 6 let, než jsme se rozhodli pro miminko a nikdy se nám nestal žádný omyl...... 🙂

astyna
7. lis 2016

@andryyysssek

Já jsem měla 7 let stejnou antinu, která se nyní již nedělá - měla nejnižší množství hormonů a holky občas i přes ni otěhotněly 😠 Takže Tri-regol, po kterém se lepší pleť a já při ní (ani moje spolužačky) nikdy nepřibrala, už asi neseženeš, vystřídala ho Diane, ale ta zase měla víc negativních vedlejších účinků (dělala cysty více než obvyklá HA), takže se stahovala, co vím...

S manželem jsme řešili ochranu před několika lety, na konec objednáváme speciální kondomy, které jsou pro "velké chlapy" a které sedí a neškrtí (mějí větší obvod a jiný materiál) a hlavně ani mě nevadí (z obyč se drbu). HA jsem už nechtěla, způsobila mi velké cysty a tak nějak už na to nechci myslet 😀

Kamarádka je zase příznivkyní spermicidních gelů, tělísko má jedna a spokojená s ním není. Asi bych ti poradila zkusit s partnerem prodebatovat ty větší kondomy - ty, co seženeš v drogerce jsou všechny na jedno brdo a ne každý chlap se do nich "vejde" bez problémů a nevadí mu. Web nyní nevím z hlavy, my si objednáváme na celý rok dopředu 😀

misule1221
7. lis 2016

Ahoj holky, tak jsem tu zase :/ už nevím co si o tom mám myslet. 11.10.2016 jsem měla ms, která trvala ani ne 3 dny. Od 28.10. mam citlivý bradavky a chvilkový tlaky v podbřišku a to trvá až do dneška. 31.10. jsem byla u nového dr. na registrační prohlídku a řekl mi, že mi cca 20-24.10. praskla cysta, ale že ty tlaky v podbřišku a citlivost bradavek není od cysty, ale že to vypadá na počátek těhu a že mam přijít 14.12. aby mohl vidět srdíčko. Řekl to s takovou jistotou, že vážně nevím. Mám to zítra nebo pozítří dostat a testy jsou stále negativní. Co si o tom myslíte? Děkuju za odpovědi 🙂

astyna
7. lis 2016

@misule1221

ahoj, já mám takové symptomy teda pokaždé při ovulaci - citlivé bradavky, bolavá prsa. Podle toho, jak to popisuješ, kdy byla menzes, tak bych to na ni taky tipla. I ty tlaky v podbřišku....no sama uvidíš, co z toho bude 🙂 každopádně test by už něco ukázal.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru