Můžu otěhotnět hned v prvním nechráněném cyklu?

luciianaa
16. únor 2013

Ahoj, po dobu 8 let jsem brala hormonální antikoncepci,nyní jsem musela vysadit, odmenstruovala jsem a zhruba v 10 dnu cyklu se nám stala menší nehoda a měli jsme nechráněný styk.Myslíte, že je tu nějaká šance, že jsem otěhotněla?

terinda
16. únor 2013

Ano, šance je.

snezenka123
16. únor 2013

jj šance tam je, záleží,kdy máš ovulaci, nezbývá asi , než čekat.přeji ať to dopadne tak,jak si přeješ 😉

baraz
16. únor 2013

určitě - já otěhotněla v prvním nechráněném cyklu po 7 letech s HA. cca 8 den cyklu ..

luciianaa
autor
16. únor 2013

No, vzhledem k tomu, že mi cyklus předtím řídila hormonální antikoncepce, tak ani nevím kdy tu ovulaci mám..☹ Ale četla jsem, že po vysazení antikoncepce klidně i nějakou dobu trvá než vůbec k ovulaci dojde... co myslíte, že je na tom pravdy?

vendullka
16. únor 2013

@luciianaa Já zase několikrát četla, že je po vysazení hodně vělká šance že se hned zadaří🙂

ruda
16. únor 2013

10 den cyklu po vysazení antika a nechráněném styku je šance na otěhotnění poměrně velká, pokud jste oba plodní, může i nemusí to tak být

sarkad2856
16. únor 2013

@luciianaa Ono jak člověk vysadí tak jsem slyšela i četla že většinou aniž by se dvojice snažila tak se to stane.Kamarádka taky tak rychle otěhotněla a nebylo to plánované.Prášky brala v kuse 10 let a najednou hned otěhotněla,opravdu se to stává.Tak hodně štěstí 😉

lv
17. únor 2013

jo, mám takhle starší dceru..operace srůstů v 19 letech, gyndařka mě vysvětlila, že začneme s podporou pro otěhotnění /chtěli jsme, ve 29/, vysadila jsem HA a už jsem to nedostala 😉

luciianaa
autor
17. únor 2013

Takže děkuji za odpovědi,teď mi nezbývá než čekat...Za týden uděláme první test a uvidíme...Máme se v září brát,šaty zamluvené, termín na radnici, restaurace,fotograf...všechny zálohy zaplaceny a já si otěhotním a místo svatby porodím...!to je snad vtip!

llluckaaa
17. únor 2013

Já taky slyšela, že po vysazení HA je hodně vysoká šance otěhotnět 😒 Takže ano, těhotná být můžeš.
Zvládnout se dá mimčo i svatba najednou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru