Můžu otěhotnět, i když jsem byla druhý den na konizaci?

neominka
5. led 2014

Ahoj,
3.1.2014 jsem byla na Konizaci del cipku ( 10 mm ) a zjistila jsem, ze 2.1.2014 jsem mela plodny den a s manzelem jsme se milovali a ja ani nevedela, ze mam ovulku ( vypocet zpetne, mam ji pravidelnou, jak hodinky) - Muzu otehotnet i kdyz jsem byla druhy den na Konizaci? DR.rikala, ze az po zákroku se nemusi az 3 mesice otehotnet ( diky hojeni del cipku ), ale taky se muze stat ze otehotnim-priroda je mocna🙂
Je tady maminka, co otehotnela tesne pokonizaci nebo pred konizaci a nevedela o tom????
Nastesti Konizace nema vliv na tehotenstvi, ale diky hojeni na otehotneni.

Dekuji :-*
PS. mam za sebou porod v 16tt+revize delohy a ted uz je to 5 mesicu od porodu, tak telo uz by mohlo byt v poradku

maikkynna
5. led 2014

Ahoj neominko, moje kamarádka otěhotněla těsně po konizaci děložního čipku. Od lékařů ji bylo doporučeno, aby si dávala nějakou dobu pozor, ale zároveň, aby co nejdříve vyzkoušela sex. Jestli to čípek snese nebo co...no a ona otěhotněla. Dr. ji hlídala, aby se něco nestalo, ale vše bylo v pořádku.

neominka
autor
5. led 2014

@maikkynna ja si sex musim odpustit 3 tydny, aledr. rikala, ze se me nemusi darit az 3 mesice otehotnet, ze cipek neni tak propustnej diky hojeni.
Ale dekuju, za odpoved . Odpoved me moc potesila 🙂

diankaary
6. led 2014

Já čekala na zahojení 6 neděl a poté 2měsíce na to otěhotněla, jediné co mi doktor řekl, že po konizaci může dojít k předčasném porodu..

neominka
autor
6. led 2014

@diankaary ja se ptala pani docentky a ta rikala, ze predcatny porod hrozi zenam,ktere maji Konizaci za sebou ponekolikate.
Ale riziko uz je jasne me braly jen 10mm.
Mam dodrzet jen 3 tydnybez pohl. styku. Konizaci me delali ambulantne a za 10 min jsem sla domu domu.
U tehle metody seuz sestinedeli nedodrzuje

Tak doufam,ze i nam to nebude trvat dlouho🙂

diankaary
6. led 2014

Zváštní, i já byla na této metodě v Brně a šestinedělí jsem dodržet musela.. No každopádně si myslím, že to na otěhotnění vliv nemá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru