Můžu po šestinedělí otěhotnět?

ajinka89
24. únor 2013

mmúzu být po šestinedělí těhotná

ange_de_la_morte
24. únor 2013

Můžeš . Kojením se prawděpodobnost značně snižuje ale stejně se může stát že otěhotníš například ještě před prwní menstruací. Takže spoléhat se na kojení bych určitě nedoporučowala

mufinka26
24. únor 2013

moje kamarádka dokonce otěhotněla 5.týdnů po porodu, takže určitě být těhotná můžeš 😉

evulinkab
24. únor 2013

můžeš🙂

maximaty
24. únor 2013

Bratr jedenact mesicu starsi 😉

ivca_doubek
24. únor 2013

Jasně že můžeš. Kamarádka má taky kluky od sebe přesně na den 11 měsíců - starší nar. šestého ledna a mladší šestého prosince téhož roku 😉

ivaanka
24. únor 2013

Muzes, mam deti od sebe rok 🙂

michaela2310
24. únor 2013

určitě.... manžel se svojí ségrou jsou od sebe 11 měsíců 🙂

smudlinka2019
24. únor 2013

určitě.Známá má osmiměsíčního chlapečka a už je v pátém měsíci těhotenství 🙂

mataharyy
24. únor 2013

Mě by spíš zajímalo proč by jsi nemohla otěhotnět? 😅 Zvláště když už několik let se říká že kojení není antikoncepce a fakt, že žena nemá menstruaci, nutně nemusí znamenat že je i neplodná...

maladama
24. únor 2013

můžeš, ale nevím, jestli bych ti to doporučila - přeci jen tělo trochu potřebuje zregenerovat a taky až budeš v 3. trimestru tahat břicho a současně miminko, tak to nebude nic. A souběžné plné kojení a těhotenství, tak to je kapitola sama pro sebe, jak to zatíží tvoje tělo.
I když, já otěhotněla v roce staršího a bůhví, jestli to není ještě horší - von je cvalík, má třináct kilo, a stejně ještě potřebuje zvedat (do postýlky, do schodů, do autosedačky...) a pronese se pekelně.

majatob
24. únor 2013

zalezi jak rychle zacne telo fungovat 🙂 takze muzes a nemusis 😀 ja mam deti po roce a je to fajn, ikdyz narocny 🙂

katyxq
24. únor 2013

Možné to je, kojení sice snižuje pravděpodobnost ovulace, ale spoléhat se na to nedá. I když po porodu jestě nedostaneš menstruaci, může k otěhotnění dojít, když se trefíš do první poporodní ovulace.

moucha
24. únor 2013

jasně že jo!!!!

antarres
24. únor 2013

Kamarádka otěhotněla tak, že na 1. rok jejího prvního dítěte se jim narodilo druhé...neplánovali to. Takže otěhotnět můžeš 🙂.

hansed
24. únor 2013

Ano

aneta0707
24. únor 2013

mam kamaradku a ta ted ceka 3. dite 🙂 prvni holce je 22m, klukovi 10m - otehotnela ve 3.m a termin ma za 2 tydny - otehotnela ve 3. tydnu sestinedeli! je ji 19. a pry kvuli nabozenstvi nemuze antiko. jsem zvedava co s ni bude dal

werunka21
24. únor 2013

Jasně, že můžeš. Mám tři sourozence a jsou od sebe 14m a 11m 😉

horakovatereza
24. únor 2013

Známí mají holky od sebe osm měsíců - otěhotněla skoro hned po porodu a druhá se narodila na sedmým měsíci.......já řadu let žila s tím, že jsou dvojčata, protože chodily i do stejného ročníku ve škole🙂

kh83
24. únor 2013

Já začala menstruovat v 7. týdnu po porodu a to jsem měla mlíka, žy bych mohla kojit děti tři. Dost mě to zaskočilo, protože jsem se těšila, že od toho budu mít chvíli klid 😒 Tak držím palce ať to dopadne tak, jak si přejete. 🙂

romantika
24. únor 2013

jojo bohuzel nebo bohudik ano, jsme s bratrem od sebe ani ne 11 mesicu,neni to sice po sestinedeli, ale je to sakra rychle.

werunqa
24. únor 2013

Moje ségra se narodila 10 měsíců po mě...možné je vše 😀

radova23
25. bře 2013

samozřejmě !!!!!!!!

petrusew
25. bře 2013

Manžel má spolužáky kteří jsou myslím 10 měsíců od sebe🙂

angelsb
27. bře 2013

Ja mám sestry co jsou po 10 měsících od sebe 😉 😉

kirstentrlicova
3. čer 2017

Dobrý den jsem 2 měsíce a 4 dny po porodu a mám divný pocit že bych mohla být těhotná znovu.😏 Jde to? Chci se zeptat na přerušení by šlo když jsem krátce po porodu nevím jak by to chtěl přítel máme 7 letou dceru ta je nevlastní ten 2 měsíční dítě společné a ještě třetí, kdyby chtěl abych šla na přerušení šlo by to? Samozřejmě by se mi do toho vůbec nechtělo, ale obavám se že bych to nezvládla i když suprově zvládám dvě děti. Samozřejmě už nekojim od 3 týdne malého nemohla jsem brala jsem antibiotika a malej měl ve stolici krev, tak doktorka malého řekla ať okamžitě přestanu kojit měsíčky jsem ještě neměla.

frndafrrr
3. čer 2017

@kirstentrlicova samozřejmně, že to jde, mám mezi porody ani ne 11měs., otěhotnět se dá i v 6nedělí natož 2měs po porodu ..i přes kojení. Nechápu, že v roce 2017 si ještě někdo myslí,že kojení funguje jako antikoncepce.(Nemyslím konkrétně tento příspěvek, spíš glabálně.)

frndafrrr
3. čer 2017

Globálně..

kirstentrlicova
3. čer 2017

Ju já na to nespoléhala.
A když by přítel nechtěl šlo by jít na přerušení? Když jsem, tak krátce po porodu? I když by se mi do toho nechtělo.😏

dora13
3. čer 2017

@kirstentrlicova ano, slo by to. Zkus ale pouvazovat o nejake spolehlive antikoncepci, to je lepsi ochrana nez interrupce.

pucmelinka
3. čer 2017

@frndafrrr Nedivim se,pac pred 8 tydny jsem v porodnici dostala brozury ke kojeni,kde je vylozene zminka,ze pri kojeni nelze otehotnet😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru