Můžu počít v termínu menstruace?

janina3
25. únor 2013

Ahoj holky, můžu poprosit o radu, je možné po anovulačním cyklu bez menstruace abych mohla mít ovulaci a otěhotněla? MS mám pravidelnou 1 měsíc po 35 a druhý po 28. když jsem měla mít cyklus 35 dní, MS jsem nedostala jen na papíře velice slaboučko narůžovělo to trvalo cca 4 dny pak jsem měla 14 dní v kuse na papíře průhledný hlen /ukázkový ovulační bílkovitý/. po 3 týdnech od vynechání jsem byla u doktorky na UTZ a ta řekla že je vše v pořádku nikde žádná cysta a sliznici mám dost vysokou tak že bych MS měla dostat určitě. píchla mě vyvolávačku agolutin a od druhého dne mám velmi citlivé bolavé bradavky. Mohl to způsobit ten agolutin? Mohla jsem tedy počít až po termínu nebo v termínu MS? TT po třech týdnech vynechané menst. negativní. 😒

zuza01
25. únor 2013

Tak teoreticky to možné je, já mám ovulaci různě, nikdy uprostřed cyklu. Vyvolávačka někdy zapůsobí po delší době, třeba u mě 10. den po aplikaci. Každopádně vyvolávačka miminku neuškodí, pokud už by bylo. Takže asi neporadím a nepotěším, ale čekat 😉

saminomimino
25. únor 2013

tak se ti ovulace jen posunula,pokud byla tak otěhotnět můžeš,pokud ne tak dost těžko!Spíš ti něco rozházelo cyklus,pokud máš MS pravidelnou a najednou anovulační cyklus bez MS je něco špatně,teď čekat zda příjde ovu a MS a cyklus naskočí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru