Myslíte si, že jde poznat těhotenství z očí?

janista83
24. bře 2013

Ahoj, jsem tu nová, teda před rokem jsem zde debatovala, ale těhotenství bylo zamlklé..K věci, někdo někde mi říkal, že jde poznat těhu ze zorniček, co si o tom myslíte?

modrokonice
24. bře 2013

Nejlépe to jde poznat z těhu testu ne?

janista83
autor
24. bře 2013

milé děkuji

modrokonice
24. bře 2013

já myslím že je to kec, tak promin

janista83
autor
24. bře 2013

v poho...

2hanah
24. bře 2013

@janista83 Samozřejmě, na některé ženy se jen podíváte a je to jasné, já sama jsem to na své kamarádce poznala a dokonce je to i vidět na výrazu fenky mých rodičů, když je v očekávání 🙂 Ale spíš než zorničky mi přijde jiný celý výraz v obličeji a hlavně tedy v očích.

modrokonice
24. bře 2013

může se tady utíkat od tématu? Mě by jen zajímalo proč nespíš ty?

januzza80
24. bře 2013

@janista83 Ahoj ja to teda nepoznam,ale moje tchyne jo. 😀 Ona je stara carodejnice,ale pozna to hrave.Nejenom oci,ale cerne kruhy pod ocima pry.Ale nejlepsi je fakt pouzit ten test.Ja treba u prvniho ditete delsi dobu jsem nemohla otehotnet a porad jsem se hlidala a rikala jsem si,ze tento mesic uz budu tehotna a prd.A i telo si na to zvykne a bylo mi i na zvraceni a pritom tehotna jsem nebyla.Hlavne na to nemyslet a az budes mit opozdeni menzesu,tak testnout,to je to nejlepsi co ti muzu poradit.

speedygon
25. bře 2013

Když kdysi dávno otěhotněla má kolegyně, někteří kolegové další říkali, že jí to bylo znát na očích...ale ono to může třeba být i tím rozpoložením...přeci jen je jiné, když víme, že v sobě nosíme nový život....ale kdoví...třeba je to pouze jen další z pověr...

helcenka
25. bře 2013

Kamarádka to na mě vždycky poznala, říkala, že to vidí v očích.

janista83
autor
25. bře 2013

ahojte, ptám se proto, že se všude rozebírají ty typické příznaky...já jsem právě v očekávání, teda menstruaci mám dostat až ve středu, včera jsem si dělala mamatest a nic....mám typické příznaky a taky zužené zorničky, takže tak...

hannyy
25. bře 2013

@janista83 hodne to poznaji maminky, ten kdo sve dite zna dokonale tak to poznat muze, je to prave ze zornicek, nekere je maji opravdu zuzene a pak se jim potvrdi tehu, nemusi to ale byt fatalni priznak na kterem by tehu melo byt staveno. 😉

horakovatereza
26. bře 2013

já nevím, spíš jak bylo řečeno jiný výraz v obličeji ("blažený"), jinak dělám v ženském kolektivu (cca 90 žen), jsme v každodenním kontaktu, skoro všechny už dávno matkama, spousta z nich říkala, jak hned pozná na ženské, že je těhotná a když skončila zima a já sundala pracovní tlustou flaušovku a byla jsem na začátku sedmého měsíce, tak nastalo překvapení - samozřejmě několik hned řeklo, že jsem jim přišla jiná, ale až po mém "odhalení" 🙂

nikytamc
6. led 2014

Ahoj četla sem vaší debatu a je fakt moje máma vždy poznala jen z očí že je někdo v tom a to že se mu neviděla v panenkách říká se že zapadla ale dá se to poznat jen v několika prvních dnech a tídnech a spoměla sem si na to proto že sem se dnes dívala do zrcadla což nedělam často :D a něco mě zarazilo a bohužel práve ten odraz tam nebyl tak sem zvědava jestly se to potvrdí nebo ne sama práve nevím co je na tom pravdy 😀 ps omlouvám se za pravopis

urmakart
22. led 2014

Na mně to poznal náš kamarád... 😀 a to jsme se s ním dlouho neviděli, protože žil už nějakou dobu v Anglii a sem jezdí jen 1-2x do roka.. byli jsme domluvený na společný fesťák. Mně nebylo pořád dobře, ms nepřišla udělala jsem si test a byl pozitivní. Za dva dny jsme jeli na ten fesťák... měli jsme sraz u obchodu, tak jsme tam čekali až pro nás dorazí, stáli jsme na terase, oni přijeli pod ní.. kámoš vylezl z auta...pozdravili jsme se a on, že vypadám tak nějak jinak, že zářím, jestli náhodou jsme už do toho nepraštili ? 😀DD Pěkně mě dostal !

janadajova
4. dub 2014

kamarádka nevěděla že jsem těhu, jednou mě u kafíčka řekla: hele co máš s očima máš je skleněný....těhulkovský že ty jsi v tom .)

milca111
9. pro 2014

Holky no já jsem zvědavá, jestli se to za pár dni potvrdí,ale nas 8 lety syn mi taky řekl, ze mám mokrý, trpitivy oči 😀 a vážně jsem je měla jak uslzeny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru