Myslíte, že je to 100% těhotenství nebo něco jiného?

toga25
12. lis 2013

Ahojky, mám blbý dotaz, ale musím se zeptat 🙂 Mám 3 dny zpoždění, sex jsme měli přesně kolem ovulačních dnů a dneska jsem nemohla už čekat a udělala jsem si test. Koupila jsem si Gravitest a vyšel pozitivní. Sice ta druhá čárka nebyla tak silná jako první ale vidět byla docela dost 🙂 Další mám v plánu udělat tak ve čtvrtek a pak podle v pátek se pozeptám doktora, kdy asi tak mám přijít na kontrolu (bude asi ještě brzo) 🙂 Myslíte, že je to těhotenství nebo se může dít i třeba něco jiného? Vím, že je to asi stupidní, ale nemůžu se prostě dočkat jestli to bude najednou skutečnost 🙂

novynka
12. lis 2013

já po třech dnech spoždění měla taky slabou druhou čárku a pak už jen krásně sílila ;) držím palce...

terinda
13. lis 2013

Tipla bych si tu pozitivní možnost, ale 100% není nic.
K dr. nejdřív 2-3 týdny po těh.testu, jinak by toho moc neviděl. Hodně štěstí 🙂

saminomimino
13. lis 2013

záleží na výši HCG,takže druhá čárka nemusí být stejně silná a přesto o těhu jde,jistě bude sílit a 100%,není nic,i když nejspíš těhotná si,vždy se může něco Po...ale na to nemysli,důležité je být v pohodě,jistě to bude pohodové těhu a zdravcé miminko 😉
Ao pozitivního testu,k dr nejdřív za 14 dní,nejlíp za 3 týdny to už je pak vše jasné

petrusew
13. lis 2013

100% není nic, dokud nedržíš uzlíček v náručí! Ale pokud jde o možnot, že jsi těhotná, tak to vypadá že ano. K lékaři se ale objednej až tak za 2-3 týdny, ale ona se tě stejně sestra zeptá na poslední MS a podle toho ti určí termín kontroly, aby bylo něco vidět a nejlépe i srdeční akce, hodně štěstí🙂

toga25
autor
13. lis 2013

Děkuju moc za rady, jestli to klapne, budu nejšťastnější na světě 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru