Myslíte, že je to pozitivní těhotenský test?

petgon22
2. pro 2013

Na obou testech jsou jen dusici....ale mam uz dva dny zpozdeji.. cyklus je +-28 dni tak nevim jesteli uz se muzu tesit...uz se snazime asi rok a pul a brala jsem closti a 15.11jsem dostala pregnyl...myslim ze pregnylem uz to byt nemuze nebo jo??

prdecek
2. pro 2013

\myslím, že pregnyl už to být nemůže, ten se v těle drží max 14 dní, myslím, že je to pozitivní 🙂 zkuste za dva dny další a pokud zesílí tak je to jasný, a nebo citlivějsí test, totok je 25 citlivost a prodávají se i 10 citliivost, třeba mamatest

mercedesse
2. pro 2013

Pozitivní to je určitě, ale nemám zkušenosti s pregnylem. Držím palce.

anickajirka
2. pro 2013

je to tam, já to měla stejně 🙂

sisi137
2. pro 2013

testy jsou pozitivní, jestli sílí nelze říct, protože jsou to různé značky testů. Pregnyl už to ale není určitě. Držím pěsti ať se daří dál.

ivazapisovatelka
2. pro 2013

Pregnyl už to nebude. A pozitivní testík to je na 100 %, zvlášť, když máš 2 různé značky 😉 Ale jak je napsáno shora, zkus citlivější testík, třeba z Dr. Maxe. Držím pěsti 😉

klaire22
2. pro 2013

taky vidím duchy 🙂 zkus ještě pro jistotu citlivější test, ale pokud bude čárka sílit, je to jasný jak facka 🙂 Gratuluji 🙂

chris_n
2. pro 2013

duchové tam jsou... ale každopádně se doporučuje testovat až týden po vynechané MS. Dřív to prý nemá moc cenu a může se stát cokoliv - nemusí sílit. Držím palce, at je to pozitivní.

abalajda
2. pro 2013

S timhle testem zkusenost nemam,pouzila jsem mamatest ale je fakt,ze prvni byl taky takhle nejasny,po par dnech druha carka zesilila. Jeste bych test urcite za par dni zopakovala.

petrusew
2. pro 2013

s pregnylem zkušenosti nemám, ale druhou čárku vidím na obou testech. Zkusila bych testnout ještě jednou citlivějším testem a třeba bude pod stromečkem velké překvapení🙂

zuza01
2. pro 2013

Nechci tu být proti všem, ale ze zkušenosti vím, že tohle těhotenství být nemusí. Pokud čárka za pár dní zesílí, tak je to těhotenství, pokud zůstane taková nebo zmizí, tak nic... Ale přeju tu lepší variantu 🙂

mufinka26
2. pro 2013

Taky myslím, že tohle už pregnyl neni, chctělo by to testovat ob den, pokud bude čárka sílit, je to těhotenství 😉

weweruschka
2. pro 2013

se máš já chci taky🙂

ebsian
2. pro 2013

Jsou jasně pozitivní. 😵

winterska
2. pro 2013

pregnyl to už nebude, ale jak píšou holky, zkus ve středu test 10ku - ten je citlivější..

mili00
2. pro 2013

ja bych řekla, že oba jsou pozitivní 🙂 Skus to na potřetí a určo to bude už viditelnější 🙂

kozinka3
2. pro 2013

jééé tak přesně takhle vypadaly i mé první dva testy 🙂 a teď jsem 29.týden 🙂 jinak kupte si elektronický 🙂 a budete vědět hned přesně i týden 🙂

veruunek
3. pro 2013

Pozitivní to je, držím palce! 🙂

ckei
3. pro 2013

Znám 2případy, kdy i 16. den byly // a byl to ještě pregnyl, až 18.den byl test bílý, takže může to být jak pregnyl, tak těhotenství.

klouzek
3. pro 2013

vypadají pozitivně

whitelilith
4. pro 2013

Takovýto test jsem měla 6dní po vynechané menstuaci - jsem těhotná. Takže si myslím, že jsi. Ale kup si Dr.Maxe (ten jediný mi ukázal aspoň ducha)-podle ostatních jsem byla negativní. 🙂

vanesinka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dotinka
15. pro 2013

@vanesinka1 Podle me je to mala vada testu....nezmizel ten flicek po zaschnuti? Myslim ze carky nejsou takhle u sebe....ale pokud si miminko prejes tak ti preji aby dalsi test ukazal to co si prejes 🙂 zkusila bych udelat zitra druhy 🙂 treba se pletu a tento test to takhle ma 🙂

majka43
15. pro 2013

Já bych řekla že ne, v místech kde má být druhá čárka, je bílo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru