Na druhém těhotenském testu slabší čárka

baskervile
19. srp 2015

Prosím o názor...MS jsem měla mít včera,v úterý.Ale už v pátek mi vyšly // na testu z lékárny Benu s citlivostí 10.V pondělí opět ten samý test,druhá čárka byla trošku silnější.Dnes ráno jsem si dělala Pepino test a druhá čárka byla slabší....ClearBlue mi dnes večer ukázal 2-3,což by odpovídalo.Už 14 dní mě dost bolí podbřišek a z prsou mi teče,když je zmáčknu.O únavě nemluvě.Nekrvácím,nešpiním.V souvislosti s bolestmi a tou slabounkou čárkou na Pepinu mě napadl zamlklý potrat 😒
Měla jste to některá podobně?Dle poslední MS bych měla být 4+5.Doktorovi jsem ještě nevolala.Děkuji za názory a příspěvky

lisha
19. srp 2015

Chce to testovat pořád stejným testem, různé značky můžou tu čárku ukázat různě silnou. Jinak mě pepino taky dělal vždycky slabší čárky, než např. unimark a pak jsem se děsila, že je něco špatně 🙂

susmevem
20. srp 2015

Nejlepší je, dojit si na odběr krve. To budeš mít 100% jistotu, ale jinak souhlasím s @lisha., chce to testovat stejný tip testu. Ale clearblue se většinou nemýlí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru