Na mamatestu 10 slabé nitky a na digi Clearblue nic

callwen
1. říj 2012

Ahoj holky,
Někdy od konce srpna jsme se začli s manželem snažit o miminko. 14.9. jsem dostala MS, tak jsem si koupila ovulační testy ať víme, kdy na to 🙂 . V době předpokládané ovulace mi nevyšel ani jeden pozitivní. Napadlo mě, jestli nejsem v tom, tak jsem si udělala mamatest a druhá čárka mi tam vyšla, ale úplně uzoučká jako nitka, hned jsem si udělala další z té stejné sady a zase nitka. Tak jsem letěla do lékárny, koupila jsem digi clearblue a výsledek negativní, tak jsem si udělala ještě jeden mamatest a byl pro změnu od těch předchozích úplně sněhobílý. Tak jsem z toho jelen 😲 😝

mami29
1. říj 2012

Muzes mit ovu posunutou (ja mela jeden cyklus az 21. den). Tohle bohuzel mamatesty 10 delaji.

qaculqa
1. říj 2012

No těžko takhle říct 😕 Tím že byla uzoučká,myslíš slabá?? Pokud by jsi těhu byla tak je to ještě stejně brzo( ale slabé čára muže být) ..Oni ty ovu testy nejsou nikdy upln přesné....Nejlíp ti poradí na gyndě 🙂 Tak hodně štěstí přeji at je to ono 😉

zazulka
1. říj 2012

Na tomhle je nejhorší, že se musí čekat, ale sama si pamatuju, že když jsem měla slabounkou čárku a kamarádky říkaly, počkej pár dní, že jsem mohla puknout 😀 Ale je to jediná pravdivá rada podle mě 😉
PS:mojí slabý čárce je 16měsíců a právě chrupe v postýlce 😉 Držím pěsti.

vera_vila
1. říj 2012

ještě je moc brzy a ovu klidně mohla být později... mamatesty 10 reagují nejen na HCG, ale bohužel i na hormon při ovulaci... Klidně můžeš mít i anovulační cyklus... Uvidíš... Buď přijde MS později nebo nepřijde a budeš znovu testovat a třeba už i úspěšně...

svoba
1. říj 2012

Nač testy? Ještě je brzy. Snažíte se krátce. Užívejte bez starostí!

megy
1. říj 2012

jediné, co ti zbývá je počkat 🙂 a pokud ti mohu poradit prosím, neřiďte se sexem podle ovulačních testů - to zní fakt hrozně a je to podle mě velkýýý zabiják chuti se milovat. vím, lehce se mi to říká, když mám už dítě , ale tohle je vážně podle mě největší hloupost, sexovat podle testů :-/

werumka
1. říj 2012

Tyhle nitkové čárky znamenají pouze falešnou pozitivitu, když to podržíš v moči o něco déle, tak se tam udělá.

veri25
2. říj 2012

já nevím no, my jsme chtěli miminko, ale vůbec jsme se neřídili nějakýma ovulačníma dnama, podle mě to není ono, když si musíš určit den, kdy se milovat...a s tím testem bych ještě počkala...my jsme otěhotněli za dva měsíce, ode dne kdy jsme se začali snažit. držím palce 😀

zamilovanadonej
2. říj 2012

Nemá cenu se tam snažit ty čárky vykoukat. Kdybys byla těhotná, čárka bude zcela zřetelná.

anetadr
2. říj 2012

souhlasím s @werumka - stalo se mi to několikrát - slabá nitka je opravdu falešně pozitivní test - dle mého názoru zatím těhotná nejsi (tedy max. jen hodně krátce a těhu test to ještě nebyl schopen zachytit)

vlckulka
2. říj 2012

nezbývá nic jiného než počkat a testovat za pár dnů znovu, těžko ti někdo řekne, že jsi určitě těhotná 😉 Všechno to zbytečné testování, přemýšlení apod. je naprosto k ničemu, jen se tím vystresuješ a pak vidíš na testu duchy, které tam možná ani nejsou. Sama vím, jaké to je, koukat s nadějí na čistý těhutest, čekala jsem na děti 4 roky a sama jsem poznala, že to chce zachovat chladnou hlavu a neupínat se na duchy 😉 Pokud jsi těhotná, tak za pár dnů tam bude čárka, pokud ne, tak tam tu čárku prostě nevykouzlíš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru