Na prvním testu byl duch, na dalších ne. Jsem těhotná?

cutce
21. čer 2012

Dneska rano jsem 9 den po ovulaci, rano jsem si delala test, ktery jsem skoro cely pocurala, jak jsem to nemohla vydrzet 😅 a objevili se tam dalnice //, duch tam je, ikdyz na fotkach neni videt. Tak jsem v soku sla a udelala jsem si dalsi 2 testy, ktere byly bily jako snih 😒 .

Vim, ze je to blbost, aby se to ukazalo takhle brzo, asi jsem ho znicila tim jak jsem ho pocurala skoro cely 😀 😀 😀

Zitra rano si budu delat dalsi test, ale nejak mi to vrta hlavou. Co myslite?

saminomimino
21. čer 2012

no nevím jestli tomu dobře rozumím,takže se objevili dálnice // ??ale na fotu tedy žádné nevidím,tam vidím jen jednu,nevím přesně co chceš slyšet??na 9 DPO je poměrně brzy na // ale možné to je nic méně to může být i před MS,nezbývá než čekat,nic jiného se stejně dělat nedá 😀 😀

ined77
21. čer 2012

ahoj 🙂 ,
tak nevím, na testu (fotce) nic vidět není.ale myslím, že ta daná hranice ponoru 😀 by se měla dodržovat, pak výsledek může být zkreslený 😒 .
a určitě by se duch objevil i na zbylých dvou testech...
každopádně držím moc palečky aby to vyšlo...a když ne teď, tak brzy!!! 😵

eficenka
21. čer 2012

zkuste test až tak 13 DPO, pak byste tam měla mít už něco vidět...

eloana
21. čer 2012

tak ducha tam vidim.....dalnice ne. Bud bude duch silit v dalnice nebo take nebude..... drzim pesti a bohuzel jen a jen cekat

ivigirl
21. čer 2012

Ahoj, já si dělala 9 DPO test a byl s duchem viditelným.
Není to u tebe tím, že napodrudé neměla ranní moč a testila si až z další? Ono takto na začátku to je citlivé. Nevím, jestli si měla citlivost testu 10, ale ten zkus zítra. Já měla pěkně viditelný. Budu držet pěsti pro štěstí. Jinak testy si dělej tak ob den, ať vidíš rozdíl 😉
Jinak taky vidím slabého ducha 😉

crca
21. čer 2012

Já nevím,já tam nic nevidím a hlavně.....nemyslíte že těchto otázek je tady už dost??? 🙄 Někdy mě to tady připadá jako v Bravíčku na to kolik nám je 🤐

crawler
21. čer 2012

taky vidím ducha - ten by mohl odpovídat 9dpo - dálnice v tuto dobu určitě ne - dálnici bych čekala až pár dní po vynechané ms. jinak určitě může být test zkreslený tím, že jsi nedodržela čáru ponoru, takže příště dodrž pokyny k testování, abys z toho neměla hlavu v pejru 😉 držím palečky ať tam duch je 😉

smudlinka2019
22. čer 2012

zkus testovat za nějaký ten den a hlavně dodrž to,co píšou 🙂 a nevím,jaký má tenhle citlivost,ale já měla od GS mamatest a ukázal mi silnějšího ducha ještě před ms a hodně si ho holky i chválili 🙂 držím palce,aby tam opravdu byla sílil 🙂

marinka
22. čer 2012

@crca, nějak nechápu, proč do těchto diskuzí jdeš, když tě evidentně štvou? Podle otázky je jasné, co se tu řeší, takže když ti to vadí, a připadá ti, že je tady toho moc, tak to přece nemusíš rozklikávat, ne? 😉

luciebx
22. čer 2012

tak holka.. 😵 😵 😵 ja tam ducha taky vidim.. 😵 😵 😵 no jestli se ti to podarilo tak si borec.. budu drzet palecky at to silni.. hele zkuz za 3 dny clearblue.. ten ti rekne asi nejvic.. ja clear blue budu asi zkouset v pondeli.. me to nehazi ani takovyho ducha jako mas ty.. takze.. nevim nevim.. ale ja to mam s moji ovulkou tento cyklus cely nejaky pomotany.. tak drzim vse co mam.. at ti to vyjde.

janininkab
2. kvě 2013

Ahoj holky,já jsem asi blázen nebo mám už ze všeho vidiny 😀 Denska jsem si dělala testík. Počůrala jsem ho a byli tam dvě čárečky,jen ta druhá byla taková slabší. Né uplně červená spíš růžová. Tak jsem šla po chvilince se ještě úpodívat a už tam nebyla ☹ Může se to stát? Asi bych si měla zítra udělat další ráno. Abych věděla. Děkuji za odpověď. Janča 🙂

ladus88
2. kvě 2013

Kdyz si fotku zvecim vidim ducha na obou testech

andy80
2. kvě 2013

vidím sněhobílo na obou testech, když jsem měla ducha, vypadalo to dost jinak

gepe
2. kvě 2013

@andy80 pri kliknuti na obrazek a ti zvetseni fotky, je na obouch duch videt 🙂
@janininkab idealne po ranu po probuzeni, zkus dalsi zitra ci po nedeli 🙂

maudn
2. kvě 2013

kup si zítra testy různých značek, ideálně si odeber ráno moč a pak si skoč na otočku do lékarny,

favofrenki
2. kvě 2013

Ducha vidím na obou fotkách, taky jsem měla takhle slabý test a sílil 😀

kettynka1234
2. kvě 2013

Ahojky, na fotu tedy nc nevidím, ale je ještě brzy. Počkej na menstruaci ( tedy na vynechání) a pak si test zopakuj. Zbytečně se teď stresuješ, jestli ano, nebo ne. Za pár dní budeš moudřejší a hlavně to bude již lépe vidět. Nespěchej!

spagatice
2. kvě 2013

Holky to je stará diskuze 😀 a z ducha, jak koukám, už je chlapeček 🙂

luciss88
2. kvě 2013

Já teda ducha nevidím, a to se fakt snažím, ale je to rok 2012, takže po roce už je asi výsledek jasný, že? :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru