Na těhotenském testu byl jednou dušík a pak nic

lenulafi
11. srp 2012

Holky,mám dotaz...Ve čtvrtek jsem si dělala těhu test s citlivostí 20 a byl tam dušík...Dneska jsem to zkusila znova s citlivostí 10 a sněhobílo.Takže asi nic,co?MC by měl přijít kolem 16.

verunek7
11. srp 2012

ahojky,taky se mi tohle jednou stalo...zkoušela jsem testík a byl tam duch a když jsem pak zkoušela znovu tak sněhobílo...ale uvidíš ještě jestli dorazí MS...

ined77
11. srp 2012

@lenulafi ...těžko říct.asi bych počkala zda MS přijde nebo ne a kdyžtak až pak testovala 😉 .
každopádně držím palce! 🙂

lenulafi
autor
11. srp 2012

@verunek7 a jak ti to teda dopadlo??
@ined77 děkuji...je to hrozný totok...člověk se už docela těší a nic ☹ Ale hlavu něvěším a budem to zkoušet dál!!!

verunek7
11. srp 2012

@lenulafi jen jednou tam byl duch a pak už vůbec nic..a mimi nemám zatím žádné...takže to byl jen nějaký poplach 🙂

lenulafi
autor
11. srp 2012

@verunek7 ☹ obávám se,že to u mě bude to stejné....ach jo...

ined77
11. srp 2012

@lenulafi ...já vím, ale zachovej klid...tady stejně nejde nic moc dělat, jen čekat...ale určitě se brzy dočkáš! 😉 🙂

verunek7
11. srp 2012

@lenulafi neházej flintu do žita...třeba tam ty // budou 🙂 přeji ať je tam najdeš...🙂

lenulafi
autor
11. srp 2012

@ined77
@verunek7 holky děkuji!!!Já dneska mám takovej depresivní den,že vůbec nechápu,proč jsem se testovala....že jsem se na to nevyprdla,ale uvidím časem,třeba se to povede!!

verunek7
11. srp 2012

@lenulafi dělá to i to počasí...je to tak akorát na zahrabaní do peřin a zaspat takový škaredý den...počkej až do 16.8 kdy má dorazit MS a pak testuj...teď kolem sebe hodně slyším případy že holky zjístí těhu až ve 3.4.5. měsící těhu,jelikož mají normálně MS...i to se může stát 🙂 tak hooooodně štěstička přeji....

lenulafi
autor
11. srp 2012

@verunek7 uvidím,kašlu zase na to 😉 Až to bude muset přijít,tak to přijde🙂 A děkuji,jestli se taky snažíte,tak taky přeji hodně štěstí!!

verunek7
11. srp 2012

@lenulafi ještě se nesnažíme,ale začnem...také děkuji 🙂 tak ať se nám brzy ty // ukážou 🙂

antana123
12. srp 2012

mě se to stalo už tak 6x a nic z toho ☹ ale počkej třeba bylo moc brzo ještě 🙂

lenulafi
autor
18. srp 2012

@antana123 ☹ navíc jsem to dneska dostala,takže asi nic....

antana123
19. srp 2012

@lenulafi to mi je moc líto ☹

lenulafi
autor
19. srp 2012

děkuji,tak snad jindy 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru