Nafouknuté břicho a podivní duchové, jsem těhotná?

klaudina22
13. bře 2013

Zkušené maminky a snažilky, prosím o radu. Již 10 dní mám nafouknutý podbřišek a celé břicho (myslím že to začalo hned po ovulaci, nebo pár dní po ní, nevím kdy přesně je). Kolik dní po oplodnění cca se vám nafouknul podbřišek? A ukázal vám test někdy (několikrát po sobě) slabounkého ducha hodně po limitu (půl hodiny) a bylo to falešné podezření na těhotenství? Slyšela sem, že může prosvítat vyznačená čárka. Navíc si říkám, že je dost brzo (týden před MS) aby vyskočili dušíci. Dnes mám 5 dní do MS, budu muset počkat, ale ráda bych věděla jestli si dělat naděje, nebo je radši rychle zahnat 😉 . Moc děkuji za vaše zkušenosti!

andysebesta
13. bře 2013

Na tech fotkach neni vubec nic videt,ale jestlize mas pet dni do MS, pak bych ty nadeje asi radej zahnala.Ja jsem takhle prefoukla vzdy pred MS a u ani jednoho tehotenstvi jsem podbrisek nafoukly nemela.Jak pises, ze se ti ukaze carka az tak po pulhodine od otestovani, to uz bych nebrala jako za vysledek.Bud si kup treba za dva dny novy test nebo jen pokej jeslti MS dorazi nebo ne.Ja bych to videla takhle, ALE kazdy clovek je jiny a reaguje mu telo jinak, tak treba....?Hodne stesti

jetynka
13. bře 2013

Něco úplně slaboulinkého tam je, ale nějak bych tomu zatím nevěřila, test je věrohodný max 10min po testování, pak jsou falešné duchy, ty jsem mívala taky. Nafouklé břicho může signalizovat blížící se menzes a testovat se 5dní před termínem kdy má dorazit menzes je opravdu hodně brzo ☹, určitě bych ti přála mimčo ale počkej ještě těch pět dní a pak testuj znovu, dříve to nemá opravdu smysl, jsou tu i maminky, které měly zpoždění i týden a test neg. a přitom byly těhotné.

ratatooy
13. bře 2013

tak ja tam nic nevidím asi to delá fotka,jinak k otázkám testovací proužek muže prosvítat že ho vidíš ale bilej to je negativní pokud by byl trošilinku zabarvenej to už duch je a muže značit těhu,a druha otazka ja mela ducha na testu jednou a to u prvniho tehotenství dokonce až den po testování nakonec to bylo mimodeložní těhu

natalie77
13. bře 2013

Z vlastní zkušenosti vím, že mamatest nebo test z Max lékárny s citlivostí 10 mi dělá duchy i když těhotná nejsem, a to cca týden před ms.
Když jsem těhotná byla, duch se ukázal hned a byl takový do červena...

Přidávám fotku, kdy duch byl, byl ve skutečnostni více vidět než na fotce...a 100% jsem těhotná nebyla, je to tři dny před ms, ten den jsem byla na krvi a hcg 0. Nebylo to ani po IUI, takže to Pregnyl ani Ovitrelle být nemohl....

Takže naděje bych si nedělala, ale držím pěsti....zázraky se u některý dějí... 😉 .
Jo a já když jsem byla těhotná (celkem 3x), tak jsem příznaky žádné neměla... 😝 . Hodně štěstí.

evzula
13. bře 2013

ahoj, taky bych si moc nadeje nedelala. Ja s prvnim ditkem otehotnela uplne napoprve a tak jsem si myslela, ze podruhe to pujde taky hned. A taky jsem si delala testy malem hned po styky, byla jsem si jista, ze podruhe to bude to same. Nebylo, netrvalo to moc dlouho, jen asi 6 mesicu, ale psychika uz zacala pracovat. A po 4 mesicich jsem ukoncila vyhazovani penez za tehu testy a uz jsem si zadny pred MS nedela a hned druhy mesic to klaplo. Duchy jsem tam videla snad vzdycky 🙂 Ale myslim, ze na tom pockat az do MS neco je, jinak se clovek zbytecne stresuje, ale tu zvedavost chapu, hlavne kdyz se clovek snazi dyl! Hodne stesti preju, at to dobre dopadne!!!!!

saminomimino
13. bře 2013

Tak na fotkách není nic,pokud v reálu ano, a je to po limitu,silně pochybuju že je to těhotenství,nafouklá při těhu jsem nebyla nikdy,pouze před MS,nechci ti brát naději ale tohle těhu nebude,Jinak mini pidi ducha jsem měla před MS a těhu to nebylo,ono se před MS vyplavuje slabé LH a test to může zachytit,těhu to není,hodně štěstí 😉

chrisula
13. bře 2013

ja tam vidim 2 carku

evulinkab
13. bře 2013

já tam duhou čárku vidím...uplně malinko, ale vidím...Ale jestli to je těhotenství?..to se stejne dozvíš až za pár dní

ivetaivetka
2. dub 2013

Taky vidim na obou dve čárky 😀

anetadr
2. dub 2013

Uplne stejne duchy mi delaji testy dr. Max tyden pred MS. Kazdy cyklus. Brala bych je jako 100% negativni. Pozitivni duchove viditelne sili kazdym dnem. Pokud ale mas jeste 5 dni do MS, treba se pozitivita jeste ukaze. Moc drzim palce🙂

seklava
4. dub 2013

Ahojte..uz 5dni mam strasne nafuknute brucho,citlive prsia lepsie povedane bolestive..3.4.2013 som mala mat mrchu a stale nic....a na teste stale len duchovia...co si o tom myslite?

sun89
29. zář 2013

Ahoj. Muzu se zeptat jestli po tomhle testu si zjistila ze si tehotna? Dnes se mi stalo to sami a nevim jestli se mam tesit. Dekuju 🙂

laiki
8. říj 2013

Ahojte jsem tu poprve a chci se zeptat kdyz mam na tehotenskem testu od soboty duchy jsou zretelne ale slabe myslite ze muzu byt tehotna?dekuji vam za rady a odpoved

llluckaaa
8. říj 2013

@laiki Napiš někam do diskuze, tady v otázce se mí odpovída jen jednou a nemůžeš to pořádně probrat. Asi bych potřebovala vidět test, jak silní duchové to byli. Já měla od čtvrtka slabé a těhotná nejsem ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru