Najednou mě před MS nebolí prsa, můžu být těhotná?

bubla87
5. črc 2013

Holky, po porudu mě před každom MS asi tak týden předem bolí děsně prsa, nemůžu se pomali ani hnout aniž by to bylo bez bolesti...antikoncepci nemám, necháváme všemu volný průběh... každopádně teď, skoro po třech letech dva dny před MS a bolest nikde!
Takže se ptám, je možné, že by prostě bolest z ničeho nic odešla a nebo, že bych mohla být těhotná?
Po pravdě z každé varianty mám radost 😀
Máte s tím někdo zkušenost?

sonka.77
5. črc 2013

@bubla87 mě před MS prsa někdy bolela a někdy ne, když jsem otěhotněla, bolela mě před očekávanou MS šíleně. 🙂

bubla87
autor
5. črc 2013

@sonka.77 mě právě bolely vždycky..tak uvidíme..kéž by nepřišla..

posibilities
6. črc 2013

mě po otěhotnění bolela, ale úplně jinak. Nebolela mě celá (jako obvykle před ms) ale jen okolo bradavek ;) tak držím pěsti ať to dopadne jak si přeješ ;)

evulinkab
6. črc 2013

@bubla87 Uvidíš, mne se u prvního těhotenství tohle přesne stalo.vždycky me bolela prsa a pak najednou ne..a byla jsem v tom.
Ted u druhého těhu se to nestalo, mela jsem jiné priznaky🙂

bubla87
autor
6. črc 2013

no, mě to před prvním těhu právě nic nedělalo, vůbec jsem neměla příznaky, že bych to měla dpstat..
@evulinkab

bubla87
autor
6. črc 2013

@evulinkab až po prvním dítěti mě před ms stašně bílí, no uvidíme zítra..

posibilities
9. črc 2013

@bubla87 tak jak jsi dopadla??

bubla87
autor
9. črc 2013

@posibilities dopadla jsem, tak, že MS nikde, měla jsem to dostat v neděli a jelikož mi to chodí a hodinu přesně, tak nevím, kde se stala chyba...příznaky taky žádný..test zatím🙂 negativní, teda dělala jsem si ho včera, tak ještě počkám a uvidíme, no🙂 ale už jsem z toho nervooozní🙂

bubla87
autor
9. črc 2013

@posibilities akorát mi občas pobolívá břicho, jinak nic..

posibilities
9. črc 2013

@bubla87 tak si zkus zajít na krev jako samoplátce, podle mě je to lepší, sice to stoji kolem dvou až třech stovek, ale aspoň má člověk hned jasno ;) a koneckonců když se spočítá cena za počůrané testy tak to možná vyjde i levněji 😀

bubla87
autor
9. črc 2013

@posibilities ještě počkám a když do pátku nic, tak zajdu na gyndu..

posibilities
12. črc 2013

@bubla87 tak co, už víš? 🙂

bubla87
autor
12. črc 2013

@posibilities nevím, na testu byl dneska duch, pak se mi zase zdálo že tam není, no nevím, jsem objednaná na úterý k dr..

posibilities
13. črc 2013

@bubla87 tak u dr budeš mít už konečně jasno 🙂 Já být tebou tak bych to asi nevydržela a zašla si hned na tu krev :D

bubla87
autor
14. črc 2013

@posibilities dr měl dovolenou a místo ní je tam největší ,,debil" na světě, takže si počkám...dneska byla čárka opět viditelně neviditelná, ale silnější než minule, spíš si říkám, aby to nebylo mimoděl.když je to pořád tak slabý☹

posibilities
14. črc 2013

@bubla87 někdo to tak ze začátku má že hcg roste pomaleji, nesmíš myslet hned na nejhorší, i když to chápu. Tak vydrž do úterý, to už budeš mít jasno ;)

anickajirka
14. črc 2013

@bubla87 mě také vždy bolela prsa a jednou bolest nepřišla, ani vyrážky, ani bolest bříška....a čekáme mimiška 🙂 ale teď mi dávají prsa zabrat jsem v 8.týdnu

bubla87
autor
15. črc 2013

@sonka.77
@anickajirka
@evulinkab na testu je dálnice!!!!!

anickajirka
15. črc 2013

@bubla87 gratuluji a opatrujte se 🙂

posibilities
16. črc 2013

@bubla87 opravdu? tak to gratuluju!!!!!!

petulkas91
5. říj 2015

Ahoj chtela bych se zeptat jestli to tu nekdo tak mel.
S přítelem se od března snažíme o mimíska, vždy me bolela strasne
Prsa kdyz jsem mela pred ms, ale tentokrat
neboli ani trosku, dnes se dostavila hrozná
únava a občas pobolívá hlava no a o podbrisku ani nemluvím.

dubites
4. pro 2015

@petulkas91 ahojky muzu se zeptat jestli jsi byla tehotna? Ja mam ted to same. Vzdy od ovu do ms bolest a paleni bradavek, ted absolutne nic a nasla jsem u par holek ze ta absence boleni prsou byl priznak...

axianka
9. pro 2015

Ahoj holky, asi to bude blbý dotaz, ale myslím, že takových dotazů je na světě nespočet mnoho. Jen by mně zajímalo, co byste na to řekli. Měla jsem nepravidelnou MS, proto jsem navštívila gynekologa i z důvodu, že s manželem chceme miminko, ale nedaří se zatím. Po první léčbě a žádné změně jsme přešli na druhou léčbu. Nyní beru clostík na podporu ovulace a pak duphaston na to, kdyby se to povedlo, ať se to udrží, tak mi to vysvětlil doktor. Pokaždé před MS jsem mývala křeče v podbřišku, asi pravděpodobně, jak se tělo připravovalo na MS, taky jsem měla citlivé prsa... ALE tento měsíc, mně nic nebolí, ani prsa a ani podbřišek. MS má dorazit zítra 10.12., dnes jsem 28DC. Na udělání těhu testu nechci spěchat když nevím jestli mrcha dorazí zítra nebo ne. Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo co na to říkáte? Díky za odpověď

verusky
9. pro 2015

@axianka no mozne to je, odpoved Ti da jedine test, neboj testnout 🙂
ja zas pred ms byvala nervni jak hrom a v tomto poslednim tehu najednou uplny klidek 🙂 tak jsem si taky rikala, jestli se nezadarilo... a ono jo 🙂
drzim palecky a zitra testni 🙂 v nejhorsim budes chvili zklamana, nadeje trosku zustane, ale lepsi nez velke nadeje bez testnuti 🙂 mne to u toho testu prijde jako mensi zklamani, ale to je muj pocit 🙂

axianka
9. pro 2015

@verusky No uvidím zítra jestli teda mrška přijde nebo ne... když nepřijde, tak zkusim testnout... kezby neprisla, bych byla nejstastnejsi clovek na světě... snažíme se už 2,5 roku a je to velký boj s mým tělem 😒 Děkuji za podporu, uvidíme zítra

verusky
9. pro 2015

@axianka nadeje je velika 🙂 drzim palce 🙂

axianka
9. pro 2015

@verusky děkuji 🙂 konečně někdo pozitivně naladěný 😉

krissstyna
9. pro 2015

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, jestli některá z vás nemá z zkušenost s tímto.. Vysadila jsem HA před cca 8 měsíci, užívala jsem Utrogestan na vyvolání ms, ale i na.podporu těhotenství. Minulý měsíc jsem už vynechala a neužívala. MS měla přijít 3.12 a pořád nikde, z levé bradavky už 4 den vytika bílá vodička (ani ne hustá, ani ne řídka), z pravého jen občas. V bříšku mám poxit jako bych to už měla každou chvíli dostat (tlak a pobolivani) . Myslíte, že by to mohlo znacit tehu? Test jsem dělala před týdnem a byl negativní.

verviska
29. říj 2016

Ahoj holky mám ten sám problém. . 🙂 od dubna 2015 neberu antikoncepci a vždy i 10-14 dnů před ms me natekly prsa a měla jsem je dost bolestiva 🙂
No ale dnes jsem 29 dc a bolest nikde ani náznak ... ms by měla přijít za 2 dny a test zatím negativní 🙂

janina0303
17. srp 2020

@verviska bylo to tehu ??? 🙃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru