Nález v děloze, ale negativní test. Co to může být?

klaaaara
26. čer 2014

Ahoj holky, 7/13 jsem prodělala revizi dělohy po AB missed v 9tt. od té doby jsem nedostala samovolně MS, vždy jen vyvolávačka injekce nebo prášky. V úterý jsem byla u dr a v děloze byla nějaká tečka, dr mi dělala těhot, test a nevyšel, já si ho dělala dnes doma a taky nic. Podle poslední MS bych měla být 4tt. Nemáte některá zkušenost co to může být? Je ještě brzy aby se ukázal pozitivní test? Děkuji za odpovědi Klára

partyzanka91
26. čer 2014

ve 4tt by určitě ještě nic být vidět nemělo, to ještě ani není konec cyklu. Těhu se počítá od poslední menstruace takže když např 2 týdny mešká tak je to už 6 tt. A právě v tom 6tt (14 dní po nedošlé ms) se chodí na utz a většinou je tam vidět jen malinký žloutkový váček a někdy srdeční akce ano jindy ještě ne. Těhu test může být pozitivní už krátce po nedošlé menstruaci 2 - 3 dny, některé testy to dokážou poznat ještě dřív než má ms přijít.

klaaaara
autor
28. čer 2014

Při prvním těhu, jsme už taky ke konci 4tt viděly tečku, v 6tt už bylo vidět krásně srdíčko, ale 9tt bohužel revize. :( Když to není mimi tak co by to mohlo být?

terezapetrova
28. čer 2014

@klaaaara pozitivni test z moci se ukaze 14 dnu po otehotneni .. drzim palce..

ivet1987
28. čer 2014

@klaaaara ale jsou i případy kdy těhotenský test neukáže těhu i když těhotná jsi, zvláštní ale i to se stává 🙂

tavina
29. čer 2014

@klaaaara No ja doufám ,že jsem těhotná 😉 a pokud mi můj test nelhal vyšel mi pozitivní až 18 den po vynechání (1 den po vyvolávačce-doktorka zatím nic neviděla 😉 ) tak tet mi nezbýva než jen čekat ...doufám že nám to oboum vyjde tak jak si přejeme..

klaaaara
autor
29. čer 2014

Holky děkuji Vám za odpovědi a za povzbuzení. Od včerejška mám bolesti v podbříšku jako při ms a dneska jsem malinko špinila tak snad je to tam a je vše ok. Test zkusím zase za pár dní. Vám snažilkám přeji ať se brzy zadaří. 🙂

klaaaara
autor
30. čer 2014

Tak jsem byla dnes ve špitále kvůli bolestem břicha a špinění. V děloze stále tečka je, braly mi hcg a negat jen 3,29 tak nevím co to v té děloze můžu mít. Nemáte s tím zkušenost? Za 3týdny odjíždím na dovolenou a nerada bych aby se tam něco stalo. ☹

marecek4
30. čer 2014

no tak já měla u druhého opačný problém-test pozitivní a nález negativní-v 8tt 😀,jen jsem byla neodbytná a dr mě poslal na druhé sono a už to bylo-cysta jak blázen-4x9cm a až za ní se schovával prcek

vera_vila
30. čer 2014

nenech se u dr. odbýt a nech si udělat další vyšetření... Když to není těhu, tak pak to může být klidně nějaká cysta nebo něco podobného... prostě urguj dr., ať to zjistí...

klaaaara
autor
11. črc 2014

Ahoj holky, tak těhotná bohužel nejsem. ☹ Ale dobrá zpráva je, že jsem po roce dostala samovolně MS. 🙂 🙂 Teď mi dr dala na 5 dní clostilbegyt, zdá se jí že neovuluju. V pondělí jdu na kontrolu tak uvidíme co mi řekne. Všem hezký večer. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru