Napnuté bříško, točí se mi hlava...jsem těhotná?

nanetina
27. zář 2011

Ahoj děvčata, chtěla bych znát Vaše názory...věřím, že pomůžete. Snažíme se 3 měsíc o miminko, brala jsem předtím HA bez vysazení (vybrala jsem všechny 3 plata), minulá menstruace .již bez vlivu HA přišla v termínu...Plodné dny jsem měla 17.-21. Nyní pociťuji napnuté podbříško, jsem pořád unavená, točí se mi hlava, střídá se mi průjem se zácpou, podivná chuť v ústech...Měla jste některá obdobné příznaky a přitom již byla těhotná? Moc si miminko přejeme. A jestli můžete poradit kdy si udělat test, jestli už ted nebo až při zpožděné menstr. Má přijít 2.10. moc děkuju a doufám, že poradíte!!!

jop
27. zář 2011

Já jsem podobné "příznaky" měla první měsíc po vysazení HA, ale těhotná jsem nebyla, pak jsem dostala menzes se zpožděním. Takže podle mě těžko říct, těhotná být můžeš i nemusíš. Těhotenský test jsem si dělala až po vynechání menzes (otěhotněla jsem napodruhé 🙂). Kamarádka měla něco podobného jako já s tím rozdílem, že menzes (taky zpožděný) byl velmi bolestivý a silný a dr. jí řekl, že je možné, že se vajíčko nakonec neuhnízdilo.

cacenka_d
27. zář 2011

mas zmeny po vysazeni HA meni se ti hormony, ale je mozne i tehotenstvi, ja treba mela priznaky 3 mesice pred tehotenstvim, skoro kazdou mentruaci opozdenou a tehotna nebyla 🙂 Test si klidne udelej za to das dvacku a budes klidnejsi 🙂 Ale jinak jistejsi bude par dni po planovane men. my to chytli hned v zacatku tehotenstvi a i po 2 dny po opozdeni byl prouzek strasne slaboucky, tak at nejsi treba zklamana, ze tam neni i kdyz prcek treba je 🙂

cuci25
27. zář 2011

Já jsem všechny tyhle příznaky měla až na tu podivnou chuť v ústech u obou těhotenství, jedno z nich bylo bohužel mimoděložní, u toho mi bylo asi hůř. Při druhém otěhotnění jsem si dělala test ještě před příchodem MS a byl negativní, tak jsem si ho dělala znova asi 3 dny po, kdy jsem to měla dostat a už se objevila slabá čárka, která potom sílila 🙂

vendyca
13. říj 2011

U mě to byla hrozná únava, napětí prsů...

ange_de_la_morte
13. říj 2011

Holky, já jsem dneska 17 DC a poslední asi 4 dny mně sem tam pne v podbříšku a mám citlivější prsa (normálně je citlivá během cyklu nikdy nemívám) . HA jsem nikdy nebrala takže ze změny hormonu to určitě nebude, teploty si neměřím a ovu testy nedělám, ale ovulaci sem měla podle mého asi před 6-7 dny ( i když se mi to zdá dost brzo v cyklu, cyklus mívám kolem 25-28 dnů. Myslíte že bych mohla být těhotná .... já vždycky tak doufám až se někdy bojím že si ty příznaky v naději vymýšlím 🙂

coxa
14. říj 2011

Ange já jsem měla přesně to samé u druhého těhotenství a taky pár dní po ovulaci, až jsem si říkala, že to není možné, že si to vsugeruju. U prvního vůbec, u druhého přesně co popisuješ. Ale může to tak být a nemusí - držím palce, ať ti to vyjde!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru