Nedostala jsem menstruaci. Můžu být těhotná?

anonymm
11. bře 2011

Ahoj, možná se Vám bude zdát tato otázka směšná, ale vážně jsem díky ní celkem ve stresu. Měsíčky jsem měla dostat 6.3 a do teď nic. S přítelem jsme byli od 25.2-5.3. na dovolené v Belgii. Tam jsme se 4x milovali, samozřejmě s kondomem. I přesto mám strach, že bych mohla být v "tom". Vím, že je brzo, ale stejně jsem to nevydržela a dnes ráno si udělala TT. Negativní. Možná zpoždění souvisí se změnou prostředí. Předem děkuju za odpovědi.

marcelkap
11. bře 2011

No co na to říct...můžeš být a nemusíš. Nezbývá než čekat.

crca
11. bře 2011

Tak si skoč na krev 😉 Ale pokud bylo milování s kondomem bez nehody,tak by jsi těhu být nemohla a je možné,že to souvisí se změnou prostředí....mám v tom taky zkušenost 😉

simi.w
11. bře 2011

No tak s kondomem je teda velmi malá pravděpodobnost, že bys byla těhotná, spíš to zpoždění bude změnou prostředí a tím stresem, který může MS ovlivnit 🙂 😉
Když tak zkus test za pár dní, jaký ukáže výsledek.

sebestka
11. bře 2011

Já si taky myslím, že s kondomem je to daleko míň pravděpodobné, než třeba s HA....Ale jistotu budeš mít až po krvi, jak píše crca

marinka
11. bře 2011

Myslím, že je hodně nepravděpodobné,abys byla těhulka, na zpoždění může mít vliv plno věcí, takže se uklidni a MS určitě brzo dorazí a kdyby ne, skoč si na gyndu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru