Negatívne hCG z biochemie a predsa tehotná?

sunrose
20. čer 2012

Ahoj baby vysledok z biochemie na pritomnost hcg negativny.mala som priam istotu ze som tehotna prsia aj brucho ma pobolievala ale dnes som zacala spinit do hneda..tak som sa zlakla a isla sa dat vysetrit ale test z biochemie negativny..som len 24dc pri 31dnovom cykle..moze byt negativny test ci vysetrenie z mocu negativne na hcg aj ked je ranne stadium tehotnosti ?

kammka
20. čer 2012

NE, dokonce naopak: můžeš mít hcg pozitivní a těhotná nebudeš... třeba po potratu dost dlouho trvá, než je hcg nula.... já jsem začala krvácet při bioch. těhu a měla jsem hodnotu 7..

pavlina26
20. čer 2012

ahojky, taky si myslím, že to není možné...byla jsem těhotná a řekli mi, že v těhu se každým dnem hodnota hcg jasně zvyšuje od raného těhu do 12 týdne, kdy dosahne maxima, když hcg není, nejsi těhu. Když se nezvyšuje, došlo k potratu. (ten test v moči bys mohla mít negativní, když jsi teprve 24DC, ale na biochemii z krve by zjistili i stopové množství HCG...)

sonka.77
21. čer 2012

Mě spíš připadá, že jsi se nechala vyšetřit příliš brzo. Špinění může znamenat, že se embryo teprve zavrtává do děložní sliznice a nějaké hcg bude patrné až za pár dní. Ještě počkej a uvidíš jak to dopadne.

asaka
21. čer 2012

já měla pozitivní tehotensky test a tyden na to spineni a z krve hcg negativni :( tak bud to byl casny potrat a hcg stacilo klesnout nebo hormonalne aktivni cysta..
Jak pisou holky, mozne to je, ze jsi tehotna, ale jen v pripade ze bys byla treba max 1 tyden po ovulaci..

27081983
30. kvě 2014

Dobry den.Snazime se o miminko a prvni nechraneny pohlavni styk byl pred peti tydny a druhy pred tremi.Ted 26.5 jsem dostala Ms dva dny driv nez jsem mela.Mela jsem tri testy slabe pozitivni a tri.silneji.28.5 ted ve stredu jsem sla k doktorovi.Po prohlidce mi rekl,ze ma podezreni na mimoedelozni tehotenstvi okamzite jsem jela do nemocnice.P
o dalsim vysetrenim mi rekli,ze tehotenstvi nevidi tak nabrali krev a negativni.Naznak na biochemicke tehotenstvi.Doktori si nevi rady.Poradte mi muze to byt schovany?A muzem se snazit porad?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru