Negativní a pozitivní těhotenský test

smutna12
27. čer 2018

Ahoj.
Potrebovala bych poradit.
Pred 3 tejdnama mne jen tak napadlo co kdyz jsem tehotna. Z niceho nic.
3 dny na to jsem si koupila test tehotenskej takovy to jak tam jsou 2.
Udelala jsem si jeden odpoledne a vysel negativne.
O 2 dny na to jsem si udelala jeden rano a vysel pozitivne. Byla carka sice slabsi ale byla dost videt.
Na dalsi den jsem si koupila dalsi baleni kde byli dalsi 2 testy. Udelala jsem si jeden odpoledne a vysel negativne. V ten vecer jsem si udelala dalsi a zase vysel neg.
Menstruace mi chybi uz 2 tejdny.
Je moznost ze jsem tehotna nebo co jsi o tom myslite? Dekuji.

letadylkokane
16. črc 2018

@dally drzim palce, at to dobre dopadne.

dally
16. črc 2018

@letadylkokane moc moc dekuju. Zítra dám vědět. 😊

jenni4
16. črc 2018

@dally a seš si jistá, že menstruace měla přijít toho 6.? To by bylo po ovulaci hrozně brzo. Pokud byla ovulace až 2., tak tam naděje na těhotenství určitě je a na testu nemusí být zatím nic moc vidět, natož v děloze. Tak ať to dobře dopadne 😉

dally
16. črc 2018

@jenni4 ano vědu si kalendář menstruace a vždy sem ji měla přesně maximálně spozdeni 1 den. Jinak se mi furt držela stejně měla jsem to dlouhý vždycky to rozmezí. No doktor říkal že nikde nic nemám. Tak nevím vzal mi krev tak uvidíme zítra. 😊

dally
16. črc 2018

@jenni4 a jestli vůbec mi to ta vyvolávací injekce vyvolá.

jenni4
16. črc 2018

@dally a podle čeho víš, že proběhla ovulace? To máš vždycky mezi ovulací a menstruací jen 3 dny? Ona totiž délka cyklu před ovulací se může někdy měnit (např. nemoc, stres..), ale jakmile proběhne ovulace, tak délka mezi ovulací a menstruací je určitý neměnný počet dní, zhruba 14, ale každá žena individuálně dlouho. Takže ono se vždycky nedá řídit jen podle kalendáře. Spíš bych si tipla, že ve tvým případě byla tento měsíc později ovulace a tím pádem se posouvá i termín menstruace a tím pádem se klidně může jednat o těhotenství na úplným začátku. Pak dej vědět, jak to dopadlo 😉

renuliena
16. črc 2018

@dally u mne taky nebylo na ultrazvuku nic videt a teď mi tady začíná brečet 10 denní dcera 😊 naděje umírá poslední, ještě vydrž, mne mudr na 100 procent rekla že tehu nejsem a podívej se, 😊

dally
17. črc 2018

@renuliena ju, 😍 jasně, naděje umírá poslední. Odpoledne dám vědět co mi řekla na výsledky z krve. Akorad dostala jsi taky vyvolavacku když nic na ult nebylo a nedostala jsi to?

renuliena
17. črc 2018

@dally ano ano dostala jsem vyvolavacku, prý určitě nejsem, a pro jistotu mi odebrala hcg a druhý den volala že mám 1256 a menstruaci jsem nedostala😊

agneska7
17. črc 2018

@dally ahojky tak jak?

saminomimino
15. zář 2018

@priefi hrozná blbost,já má vždy daleko silnější druhou čárku z odpolední moči!

majkulla
21. srp 2019

Myslíte, že mohu doufat? Úplně se modlím...

renuliena
21. srp 2019

@majkulla je to tam určitě 🤗🤗🤗🍀🍀🍀

majkulla
21. srp 2019

@renuliena vážně? Když čárky nejsou stejne,? Jsem v tom hodne nezkušena a už v koncích :(

majkulla
21. srp 2019

Renulinka@ krev byla dnes hcg 38.0 ale ms čekám už 24 😞(

majkulla
21. srp 2019

@renuliena mohla byste mi prosíím ještě něco objasnit?

priefi
21. srp 2019

@majkulla pokud ms ma dorazit az 24, tak je to opravdu nadejne, je to docela hezka carka. Ja mela takovou po terminu ms a bylo z toho mimco. Samozrejme nikdo nezaruci, ze to bude ok, ale vypada to, ze je to na hodne dobre ceste

majkulla
21. srp 2019

@priefi moc děkuji... Opravdu

majkulla
21. srp 2019

@priefi a nevadí, že ta hodnoza je tak nízká?

priefi
21. srp 2019

@majkulla prvni hodnota neni vypovidajici, to az druha, zda se zvysuje 😉 nejak to mimco zacit musi

renuliena
22. srp 2019

@majkulla ano jasně

renuliena
8. zář 2019

@majkulla tak co jak to dopadlo

kikisek0058
27. čer 2021

@evakaspar já měla 20citkovej test a ukázal mě toto dva dny za sebou

chanel18
7. říj 2023

Ahojte Mamičky Potrebovala by som od vás radu včera som si spravila test Clare blue jak som si to spravila tak mi ukázalo negatívne ráno je tam slabšia viditeľná + Ako už mám dva deti no ale ešte taký prípad som nemala s testom Že vôbec nechápem či som zase tehotná alebo nie som A ďakujem za každú informáciu

kikisek0058
7. říj 2023

@chanel18 podle mě je to pozitivní test a kdyby jsi nebyla fakt jistá tak zkus ještě jeden😍❤️ každopádně moc držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru