Negativní, pozitivní nebo vadný tt. Co myslíte?

lalolita
6. srp 2020

Holky,
Včera jsem zakladala, že jsem před 14ti dny zapomněla jeden prášek HA,který jsem si do 24hod dala,ale byl nechraneny styk. Tento týden jsem opět jednu zapomněla, ale do 12hod dala. Cítím se nějak divně, ze zvědavosti jsem si udělala včera dopoledne test, je negativní a druhý teď kolem půl 2 a vyšly dvě//,ovšem nepřijde mi pozitivní, první čárka je divná. 😃
Vím, že Mamatest hází i duchy,přitom těhotná být nemusím.
Tak co myslíte, je spíš blbost ne, že by to vyšlo? 😉😃
Přikládám foto,horní dneska, spodní včera.

terka555
6. srp 2020

@lalolita klidne je mozne tehotenstvi, zkusila bych dalsi za dva dny🙂

lalolita
autor
6. srp 2020

@terka555 jakože vím,že ikdyz teď prášky přes léto nevysazuji, takže ovulka mohla v klidu probehnout a my se trefili zrovna do ní ( třeba). 🙂 hlavně mám HA nizkohormonalni skrze trombózu v posledním tehu. No uvidím ,potřebovala bych přes prsty, abych to vydrzela do soboty 😃😃😃

lalolita
autor
6. srp 2020

@terka555 ale zaráží mě, že včera nic a teď takhle víš 🤔🤔🤔
Na jaře jsem takhle měla biochemko.

terka555
6. srp 2020

@lalolita jako nahoda je blbec a mozny je vsechno i pres prasky a kondomy🙈😂😂😂radsi bych vydrzela za ten den to nic moc nezesili. Ted je jen malinko videt tak bych pockala, je fakt ze ty mamatesty to proste obcas hazi falesne🙈🙈

lalolita
autor
6. srp 2020

@terka555 já bych se u sebe ani nedivila 😃😃😃 u druhé malé jsem otehotnela ani ne 12hod po skončení MS. A jestli jsme se trefili, tak uvidíme 😃 nicméně takhle mi to skrz biochemko házelo na jaře, úplně stejně, pak to mizelo, tak uvidíme. 🙂

terka555
6. srp 2020

@lalolita no dej tomu ty dva dny a uvidis 😂muze silit, muze zmizet🙈🤭

lalolita
autor
6. srp 2020

@terka555 jak říkáš 🙂😉

palja
6. srp 2020

Zkusila bych za dva, tři dny, ovulace mohla být později, proto se ještě moc nevybarvil. Biochemické jsem měla taky, čárka byla trochu silnější, pak slabla a pak testy úplně bílé, MS přišla později, až 47dc. Ale když bereš antikoncepci pořád, tak MS mít nebudeš.

lalolita
autor
6. srp 2020

@palja jasný,s MS nepočítám, když nevynechavam. Jak říkáš, biochemko jsem měla stejně, nejdřív náznaky duchů, pak slably, pak bilo. Tak zkusím v sobotu 🙂

nina004
6. srp 2020

@lalolita Mne mama test hodil viac duchov,ale nikdy nie takto výrazne ,takto mi to vyšlo len v tehu.

lalolita
autor
6. srp 2020

@nina004 mě to takhle vyhodilo na jaře biochemko.

nina004
6. srp 2020

@lalolita Uvidíš o pár dní ,podľa mňa to ,ale bude tehu.

lalolita
autor
6. srp 2020

@nina004 uvidím 🙂 těžko říct, jestli jsme se trefili a jeden vynechany prášek fakt stačil 😄

nina004
6. srp 2020

@lalolita Daj potom vedieť ako to dopadlo. Bola by to riadna náhoda 🙂

lalolita
autor
6. srp 2020

@nina004 no právě, byla by to náhoda jak blázen 😃😃😃

balogis
6. srp 2020

Ty jo to jsem zvědavá

lalolita
autor
6. srp 2020

@balogis to i já 😃😃😃

pajasala
7. srp 2020

@lalolita ahoj zkoušela jsi dnes tt?

lalolita
autor
7. srp 2020

@pajasala AHOJ, zrovna jsem jo vytáhla. Vkládán fotku,nicméně je tam "něco",ale začala jsem spinit, ne nějak extrémně .
Jakožto vkládám jak barevnou tak černobílou verzi, duch tam je. Ale těžko říct😄🤔🤔

pajasala
7. srp 2020

@lalolita jj vidím ho

lalolita
autor
7. srp 2020

@pajasala nevím, jestli biochemko nebo normální 😃

pajasala
7. srp 2020

@lalolita uvidíš zase třeba za dva dny

pajasala
7. srp 2020

@lalolita a kup si ty mamatesty ať je vidět rozdíl

lalolita
autor
7. srp 2020

@pajasala rozkaz sefe 😃😉

balogis
7. srp 2020

Pepino mají málo barviva,kup jiný test

hancazivocich
7. srp 2020

@lalolita - a není možná cysta? Ta prý může zvýšit hladinu ..jsem na to zvědavá..

lalolita
autor
7. srp 2020

@balogis koupím zítra nebo večer ještě mamatest

lalolita
autor
7. srp 2020

@hancazivocich netuším 🤔🤔🤔 zkusím se objednat k dr na příští týden, ale dřív jak ve středu se nedostanu. Jinak Už ani nespinim ženy, tak já nevím. To zas bude plány poplach 😉

krasna_neznama86
7. srp 2020

Mamatest mi ducha ukazal az po 5 dnech po ms, lepsi mi prisly testy z Tety, nebo Clear blue, ty ukazaly driv... Biochemko i tehotenstvi

nina004
7. srp 2020

@lalolita Ja tam ducha vidím. ;) A za mňa mamatest mi na začiatku ukazoval vždy krajšiu čiarku ako ostatné testy. Tie to dobehli tak za dva dni.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru