Negativní těhotenský test, ale příznaky těhotenství. Co by to jinak mohlo být?

anetazahradnikova
23. zář 2021

Zdravím, chtěla bych se zeptat mám pár dní po pohlavím styku s přítelem (nepoužily jsme ochanu) a od te doby mám všechny těhotenské příznaky, ale dnes jsou to už 4 dny a tak jsem si udělala test a vyšel negativní, tak nevím jestli jsem si ho udělala moc brzo nebo je to jenom schoda okolností, nevěděl by někdo co by to jinak mohlo být? předem děkuji za odpovědi 🙂

ileni
23. zář 2021

@anetazahradnikova kdy má dorazit MS? Má se testovat po vynechání...Kdy proběhla ovulace? Na testu by mohlo něco být cca 10 dní po ovulaci

gbp
23. zář 2021

@anetazahradnikova autosugesce 🤔👍

izzylka
23. zář 2021

Mě to nedá...ale ta otázka je vážně? 🙈
Co jako čekáš, že se ti ukáže těhotenství na testu už po sexu? 🤣 promiň,mě přijde hrozně úsměvné, že někdo prostě neví, jak funguje proces oplodnění 🙈

Tak jen zkráceně...většinu příznaků těhu způsobuje hormon hcg, který tělo začne produkovat až +/- 10 dní po ovulaci...co je ovulace doufám víš.
Takže logicky 4 dny po sexu nemůžeš mít příznaky, ani pozitivní test.
Psychika je hrozná mrcha ....

alubif
23. zář 2021

Prosím tě, vrať se na základku a nebo použij Google a nastuduj si něco o oplodnění a těhotenství. 😉😱😁🤦

markyzzaa
23. zář 2021

@anetazahradnikova proboha… další? To jako vážně??? To je tady každou chvilku 🤦‍♀️ Já nevím, ale bylo by fajn aby si některé dámy nastudovaly jak funguje ženský cyklus + zopakovat si čtení , protože to je každý den minimálně třikrát dotaz na těhotenský test…… návod dámy , návod!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

teress1215
23. zář 2021

Přesně takhle sem to měla taky, když sem těhotná nebyla .. když sem byla těhotná, nebylo mi vůbec nic, byl to pro mě šok 🤭

rebe
23. zář 2021

Co by to mohlo být jinak? Například příznak blížící se menstruace nebo lehké virozy. Obojí je pravděpodobnější než těhotenské příznaky 4 dny po sexu...

aselluska
23. zář 2021

@anetazahradnikova může to být PMS

srnii
23. zář 2021

To bude tzv.falešná březost 😁

mimi1004
24. zář 2021

Nevím, kolik ti je, ale doporučuji sexuální abstinenci. A něco si nastudovat o ženském těle a rozmnožování. Mimochodem, pokud nechceš otěhotnět, proč se nechráníte?

nikynikol25
26. zář 2021

@anetazahradnikova 4 dny po bych řekla že maximálně může být tak zahnizdení jako jsem to měla já u prvního syna 4 den po prokázané ovulaci jsem mela pychlavou bolest na orave straně jakoby vejcovodu.A 9 den už duchy na dvou různých testech.U druhého tehu až 10den ducha.Na 4 den bych řekla že je to opravdu brzy.Kolikrat jsem si to vsugerovavala i já všechny tehu příznaky a nakonec jsem při opravdovém tehu u obou neměla vůbec žádné,ani nadační krvácení a celý tehu my bylo skvěle.Akorat vlastně u prvního 7 nebo 8dpo jsem mela horečky jako na chřipku jinak nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru