Negativní těhu test, MS je, ale cítím pohyby miminka

bubla87
29. kvě 2012

Ahoj Holky, už 14 dní jsem děsně vynervačená, prostě najednou cítím jako když se mi hýbe mimčo v bříšku, jedno dítě už mám, tak vím, jaké to je.. může to být i něco jiného?? docela jsem přibrala a podle manžela mám i větší prsa.. nevím, jak říct dr., že je vše ok, jen mám něco v břichu😀D

beetlejuice1666
18. zář 2017

@terezka2412 tohle je zase ovulacni test, ne? Hele, nejsi ty tak nahodou trochu magor?

luciebx
18. zář 2017

@beetlejuice1666 ty si to tak hezky napsala 😂

terezka2412
18. zář 2017

Proc bych mela byt magor jako Nevis pripadam ti jako magor nebo co mislela jsem ze tu najdu radu ale jak vidim tak asi nic stoho

journals
18. zář 2017

@terezka2412 asi jsi mislela spatne 😄 Prosim te, proc sem nedas normalni fotku? Neni to jen nejake kreativni traveni casu pubertaku?

luciebx
18. zář 2017

@terezka2412 víš he těžký když fotis ovu testy a říkáš ze si těhotná. A to ze te nikde nechci u vzít u dr je taky blbost. A opravdu pohyby miminka cítit nemůžeš

beetlejuice1666
18. zář 2017

@terezka2412 rada zni: kup si TEHOTENSKY TEST a ne ovulacni. Ten rano pocurej. Pokud bude negativni, tehotna nejsi. Jestli citis pohyby v brise, kup si Espumisan na prdy. Nic jineho to byt asi nemuze. Leda, ze bys cekala maleho Vetrelce.

terezka2412
19. zář 2017

Ja nerikam ze jsem proto jsem to tu dala a ptam se vas nejsem pubertak nevim co kdo mele tady za hovna pokud ma nekdo blbe kecy tak ad se ani neoziva nejsem na blby keci zvedava a u Dr neberou ziji tady 15 let a pokud nekdo neveri tak ad si nasere prisla jsem tu pro radu a ne pro urazky

terezka2412
19. zář 2017

Ten kdo poradil dekuji za odpoved

terezka2412
19. zář 2017

@beetlejuice1666 dekuji za radu

terezka2412
19. zář 2017

@luciebx tohle neni blost jestli chces tak prijed a viskousej si to ziji tady 15 let a sou to magoři clovek jde u Dr a daji nam tabletky pro psy jinak to vysvetlit neumim

terezka2412
19. zář 2017

Ten kdo nema skusenost tak nevi a hned odsuzuje ze je to blbost nechapu vane ne

klokanka73
19. zář 2017

@terezka2412 no Lucie taky žije v UK, tak asi ví o čem píše. Prostě si vymyslis. Protože jsou to blbosti co píšeš.

luciebx
19. zář 2017

@terezka2412 presne kocenko. Ja tady ziji uz x let a v zivote sem neslysla takovou picovinu co tu ted vykladas. Kazdy mesto ma x GP kamkoliv se muzes prihlasit. Pokud nahlasis ze si tehotna preradi te k midwife. Udelaji testy atd. Zadny tablety pro psa ti nikdo neda leda ze bys chodila k veterinari misto GP 😀 dle toho jak tu pises bych se vuuubec nedivila. Proste tu kecas delas z nas voli ale to je jedno. tehotna nejsi pohyby necitis a nesvadej to na to ze te nikde nechteji vzit. BLBOST.

terezka2412
27. zář 2017

No jasne musela jsem jet do cz a tehotenstvi mi potvrdili nemam duvod si vymislet jinak kdybich si vymislela neprosila bych o radu ale to je jedno mam sve skusenosti s dr v uk nekde indian diktor nekde pakistan nekde cernoch a tak dale nebudu to resit jsem stastna ze jsem v tom...... thanks everyone for everything good luck for luciebx you are so good👍👍 stupid women

luciebx
28. zář 2017

@terezka2412 nejdřív se nauč kdy se píše I a kdy Y. Tvoje hrobky jsou do nebe volající. 🤣😂🤣😂🤣

dominikaromanova
28. zář 2017

@terezka2412,

promiň, ale sama jsi hloupá, ženská, která nerozezná těhotenský test od ovulačního má IQ chcíplé veverky (slušně se to opravdu napsat nedá).
A ještě jedna rada, nejprve se nauč pořádně psát, ani bych se nedivila, kdybys s tím cos zde předvedla místo na gynekologii v UK chodila třebas na ORL.

luciebx
28. zář 2017

@dominikaromanova neeee ona chodila přeci k veterináři 🤣😂🤣 dle toho jak píše je to jedna z těch tmavší pleti takže se ani moc divit nemůžeme no.

dominikaromanova
28. zář 2017
luciebx
28. zář 2017

@terezka2412 a hlavně. Jak můžeš jít v ČR k dr když tam nemáš pojištění. Pokud sis před 15 lety zařídila home Office a national insurance number tak si v ÚK pojištěna a určitě si za tu dobu u nějakýho gp musela být. Pokud si na vše srala si tu nelegálně a pak se nediv ze té nikde u dr vzít nechtějí. Tak se pochlub potvrzeným tehotenstvim. Jako utz nebo tehu test. Zatím tu jen plácáš

klokanka73
28. zář 2017

@luciebx Podle mě pěkně blbost. Pochybuju že jela do CR a těhotná není, jen tou hláškou nám chtěla ukázat že blbky jsme my. IQ tykve fakt.

terezka2412
28. zář 2017

Pojisteni si platim I v cr I v UK urcitine nejsem nelegalne kdybich byla urcite bych nedelalla manager hotela proste nejde nekde zit nelegalne 15 let blost jak neco urcite kdybych nepptrobovala radu talk sem ani nejdu mislete si co chcete je mi to jedno ja vim svoje kdo mi poradil moc dekuji kdo mini urazet prosim please no coment

luciebx
28. zář 2017

@terezka2412 manažera tu děla každého blb holka. Dle tvého I a Y je to o to více pohorsujici

luciebx
28. zář 2017

@terezka2412 btw comment se dvěma m 😂

dominikaromanova
28. zář 2017

@luciebx,
njn, strýček google to asi špatně přeložil.

luciebx
28. zář 2017

😂kokot asi jo no

dagmar_hribek
1. říj 2017

Ty vole já chčiju😂 😂 buh vi jestli ty fotky testu byli vubec jeji.dneska se da stahnout cokoliv že.reknu to takhle roste ti břicho? Tak tolik nežer..... kyneš holka.že citiš pohyby kup si v lékárně espumisan(opravdu zabírá😀) az budes stahovat testy z googlu, jakože myslim ze jsi to stáhla tak nezapomeň ze ten se zkratkou LH je ovulační, s tehotenskym nemá nic společného a nakonec misto pozorovani jestli ti roste bricho si radsi zopakuj cesky pravopis.a bud tak hodna radsi ani nesoulož at to nemusíš zase davat pryč

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru