Negativní těhu test, MS je, ale cítím pohyby miminka

bubla87
29. kvě 2012

Ahoj Holky, už 14 dní jsem děsně vynervačená, prostě najednou cítím jako když se mi hýbe mimčo v bříšku, jedno dítě už mám, tak vím, jaké to je.. může to být i něco jiného?? docela jsem přibrala a podle manžela mám i větší prsa.. nevím, jak říct dr., že je vše ok, jen mám něco v břichu😀D

timbouctou
29. kvě 2012

@bubla87 no na hýbání je dost brzo, ne? 😀 zkus jiný test, někdy špatně fungujou, nebo můžeš mít jen nízkou hladinu hormonů. A o MS si iluze nedělej, znáš ty příběhy ženských, co zjistily, že jsou těhu až když začly rodit? Tak tam to má kořeny. Babička mé kamarádky a ještě pár holek co tu znám měly ms i do 5. měsíce, prý je možné mít až do konce. Náš starší taky byl už cca týden v bříšku a stejně jsem to dostala. Kup si dražší test 😉

bubla87
autor
29. kvě 2012

@timbouctou No já právě, jestli už to není delší dobu, mám strach, že jsem blázen😀 mám starch jít k dr. že mě řekne, že jsem se zbláznila, že mám jen zaražený prd😀 ale je mě divný, že už je to 14 dní..

timbouctou
30. kvě 2012

@bubla87 mě zas už skoro dva měsíce bolí břicho a bývá mi zle, ale strašně se bojím si udělat test, páč bych se nedokázala rozhodnout, jsme na tom finančně špatně ale na potrat bych jít asi nedokázala... Dilema na život a na smrt.

ivousek3
5. lis 2012

@bubla87 Ahoj, prosím tě mám stejný pocit jako ty. Už jedno dítě mám a připadám si jako blázen. Mám tělísko, menstruaci taky a už od pátku cítím často pohyby v břiše. Nechápu to. A jak to dopadlo s tebou?

bubla87
autor
5. lis 2012

@ivousek3 nic to nebylo, jen se mi vzbouřily střeva🙂

boobinka
28. čer 2013

momentálně mám stejný problém. Necelé 2 týdny cítím většinou k večeru časté šimrání, prostě pohyby střev. MS mám, beru HAK, ale ta děsná únava, podrážděnost a bohužel i ty nějaké kilča nahoře.... těhotenský test si dělat nebudu, nevěřím tomu že bych byla těhotná, ale prostě se cítím divně 😀

terezka2412
13. zář 2017

Ahoj holky potrebuji radu v unoru Jsem byla tehotna a dala jsem to pric ale myslim si ze jsem opet tehotna je mozne otehotnet hned po potratu prisla jsem nato az ted ze jsem tehotna ale nejsem si vubec jista protoze ziji v uk a mam docela velky problem z doktrem nikde me 2 mesice nechcou vzit na ultrazuk citim v brise pohiby mam velke bricho pribrala jsem priznaky nemam zadne jen vetsi prsa menastruaci mam kazdy mesic a krevni testy negativni I tehotneske testy negativni muze mi prosim nektera poradit ziji v UK a nemohu se 2 mesice dostat k lekari protoze mi rekli ze mam negativni test v krvi sem psichicky uz vynervovana a Nevim kudy kam prosim o radu dekuji moc😢

chocolady
13. zář 2017

@terezka2412
Myslim ze po potratu otehotnet muzes - ne primo po, ale behem pristiho mesice - stejne jako nekdo otehotni hned v sestinedeli.

chocolady
13. zář 2017

@terezka2412
Ale jestli mas menstruaci, negativni test i odbery tak je vysoce nepravdepodobne ze bys tehotna byla..

terezka2412
14. zář 2017

Dekuji za odpoved ale bricho mi roste pohiby citim prsa mam vetsi a menstruaci sem mela na posled jen jeden den

klokanka73
14. zář 2017

@terezka2412 pokud je test z krve negativní, pochybuju že jde o těhotenství. Problémy může dělat cysta, myom, po potratu normální jev. Musíš zajít k lékaři, nikdo jiný ti nepomůže.

terezka2412
14. zář 2017

Moc dekuji za odpoved

dagmar_hribek
14. zář 2017

@bubla87 holka neboj to určitě byli střeva

terezka2412
14. zář 2017

Necitim to naboku ale pod brichem mi neco vazne plave

ai30
14. zář 2017

@terezka2412 Hlavne prosimte pouzivej antikoncepci, at 'to' nemusis davat pryc co pul roku... :/

journals
14. zář 2017

A v UK se jako neprodávaj kondomy nebo co??? Jsi psychicky vynervovaná? A proč si tohle teda nepohlídáš? Kdyby se to stalo jednou, ale i podruhé? 😠

apollena
14. zář 2017

@bubla87
Pohyby muzes citit cca v 5. mesici. Píses, ze uz jedno dite mas, ale podle tveho prispevku to tedy nevypada...

terezka2412
16. zář 2017

Kondom sme pouzili ale pokazde spadl a dite nemam

luciebx
16. zář 2017

@terezka2412 hele v uk mas antikoncepci zdarma. kondomy zdarma na kterekoliv klinice. Kam koliv zajdes.. a kdyz te nikde nechteji vzit jak vis ze mas krev negativni..
pohyby bys citila tak v 5 mesici holka.. a to by byla krev testy a utz pozitivni.

terezka2412
18. zář 2017
terezka2412
18. zář 2017

Je tohle poziitivni?

jade85
18. zář 2017

@terezka2412 na testu vidím LH ne HCg. Není to náhodou ovulační test a ne těhotenský?

neria55
18. zář 2017

@terezka2412 tohle je ovulační test, s těhotenský testem to nemá nic společného jestli si myslíš, že jsi těhotná.

luciebx
18. zář 2017

@terezka2412 negativní ovulacni test.

terezka2412
18. zář 2017

A tohle holky

journals
18. zář 2017

@terezka2412 tak tohle je snad jasny, ne? Pokud to neni test ktery ukazuje bud carku nebo plus... coz my nevime. Pribalovy letak jsi cetla?

jipe
18. zář 2017

@terezka2412 prosím tě, vyfot k tomu i krabičku od testu, jestli to není opět ovulační

luciebx
18. zář 2017

@terezka2412 jestli je to tehu tak při takhle slabé čárce fakt pohyby cítit nemůžeš. A furt nechápu jak píšeš ze te nikde nechtějí k dr vzít Atd. Blbost. Vezmou te všude když nahlásís ze si těhotná

terezka2412
18. zář 2017

No predstav si ze nikde chodim 2 mesice u Dr a nic

luciebx
18. zář 2017

@terezka2412 takže jdeš k gp. Vezmou ti krev na hcg - těhotenství a výsledek je vždy negativní ano? Chápu to dobře ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru