Negativní test 5 dní po zpoždění MS, je ještě brzo?

mischel117
19. únor 2014

Ahoj holky, potřebovala bych radu. MS mám spoždění 5 dnů, dělala jsem si dnes test a byl negativn 😒 í. Může se stát, že je ještě brzo na test a přesto můžu být v tom?Pořád mám pocit, jak kdyby měla přijít ms, takové ty divné tlaky a křeče v podbřišku. Nevolno mi není,trošku citlivější prsa,ale to bývá i při MS.Děkuji

veruska007
19. únor 2014

@mischel117 Zkus jiný test. Já měla opakovaně mamatest pozitivní až ve 3. měsíci

mischel117
autor
19. únor 2014

@veruska007 zkusím,ale až o víkendu.to až tak můžou mít testy výkivy?

veruska007
19. únor 2014

@mischel117 U mně ano. Test z Tesca, krásné //. Mamatest - skoro po 3 měsících slabý dušík.

mischel117
autor
19. únor 2014

@veruska007 wow.já kupuju test s dr.max

dotinka
19. únor 2014

Dr max je spolehlivy i kdyz nikdy nerikej nikdy 🙂 ..... Bud jeste vydrz dva dny a testni znovu a kdyz bude negativni vidim to spis na nejakou zmenu v cyklu

clare21
19. únor 2014

Ahojky🙂 já bych sem chtěla přidat taky svůj zajímavý příběh 🙂 :D .Mám pocit už asi šestý týden,že jsem těhotná,protože mi začli hrozné migreny a měla sem před očekávanou MS zvýšenou teplotu ...cítila jsem,že je něco jinak a taky že bylo...ms byla slabá tak že jsem si vystačila s pouhou slipovkou,což u mě jinak nehrozí 🙂 mám už šest týdnu píchání převážně na jedné straně v podbříšku(levé) někdy cítím jako by se měla prorazit ms když jsem třeba na toaletě je to dost nepříjemné...bála jsem se aby se nejednalo o mimoděložní těhotenství,ale uklidnilo mě,že už píchá i vpravo.Byla jsem na gynekologii po ms byla bych asi tak ve čtvrtém týdnu a doktorka řekla že jsem v pořádku že nemám ani žádnou cistu zánět nic(dělala mi vag.utv) podotkla,že mám v těle také jiné orgány tak sem letěla s močí k obvodní doktorce vzala mi i krev a řekla že žádný zánět v těle nemám že moč je taky v pořádku jen zvýšené PH.(nevím co to znamená ) 🙂 říkala něco o překyselení 🙂 břicho mam nafouklé hlavně večer nabrala jsem bĚhem dvou dnů kilo což u mě je taky divné v obličeji jsem se neskutečně zakulatila bolesti v podbříšku jsou menší což mě taky uklidnilo ale testy stále negativní :( a to bych už byla v sedmém týdnu..dokonce se mi změnila barva očí říká moje mamka :D tak já už nevim asi počkám do další MS jak bude probíhat pokud přijde 🙂 máte některý podobnou zkušenost? 🙂

luciiim
19. únor 2014

@mischel117 Já měla na prvním testu slabounkou, téměř neviditelnou čárku, na dalším ještě slabší, třetí byl negativní, až na čtvrtém Mamatestu se ukázala plnohodnotná druhá čárka ;)

prdecek
19. únor 2014

já měla lehce pozitivní test až 3 dny po vynechání ms

pepetousek
19. únor 2014

@mischel117 Záleží, kdy jsi měla ovulaci, ne na délce cyklu. Od ovulace do MS může být max 16 dnů, takže pokud se ti posunula ovulace, tak ještě žádné zpoždění mít nemusíš...víš, kdy jsi ovulovala?

mischel117
autor
19. únor 2014

@pepetousek podle ,,hlenu,,cca 7,8,9.2. jsem mela ovulku.

pepetousek
20. únor 2014

@mischel117 Tak to jsi 11-13DPO, takze pokud se nezadarilo, max do 5 dnu by MS mela dorazit..

helcenka
20. únor 2014

@mischel117 - u prvního těhu jsem měla první pozitivní test až 18 DPO, do té doby negativní, takže jestli ji tedy maximálně 13 DPO, jak píše @pepetousek, tak máš relativně ještě čas 😉 .

heduskak
21. únor 2014

Ahojky holky, moc to sem nepatří ale snad to nevadí, po týdenním zpoždění jsem dostala slabě MS ale měla jsem jí jen necelý dva dny, před MS slabě pozitivní testíky dva. No uvidím jak to bude zítra jestli budu špinit nebo něco takovýho. Mám zkusit testnout? Ale asi až v pondělí, protože o víkend mám ranní a stávám v 4:20 :/

lutalka
23. únor 2014

Holky, prosím o radu... 31.1. jsme měli s manželem "nehodu", MS nedorazila ☹ Poslední Ms jsem měla 21.1.... už druhý test je negativní... kdybych byla těhotná, už by se to ukázalo, nebo je možné, že ještě nee??

zednice
3. únor 2015

Zdravím.Jsem stejnej pripad..MS nikde už 5dni.. prsa bolej ze nevím jak mám ležet,chce se mi furt spát ale test negativní☹tak nám budu držet palce🙂

michalka_n
14. dub 2015

NOOO JÁ MÁM NĚCO PODOBNÝHO 3 DNY ZPOŽDĚNÍ MÝVÁM NEJDELŠÍ CYKLUS 31 DNÍ, UŽ TÝDEN POBOLÍVÁ TROŠKU POBŘÍŠEK A NA DOTEK JEN BRADAVKY....TYDEN HODNĚ BÍLÉHO HLENU U ČÍPKU ALE TEST DNES RANO NEGATIVNÍ :( TAKŽE ASI ČEKÁM MS :(

nikolamikes95
4. únor 2021

Ahoj holky jsem máma dvou dětí... Každý měsíc mám MS pravidelnou.... A tenhle měsíc je to už 5 dní a nic.... Bolí mě prsa divé mám i v podbřišku a dva testy negativní.... (ve stresu jsem pravidelně každý den) myslíte si že můžu být těhotná ? 4 den po zpoždění jsem nachlazená a zvýšená teplota.... Děkuji za info a rady 🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru