Negativní test a přesto těhotná, je to možné?

reninecka17
17. srp 2010

Kámoška už 3 týdny nedostala MS ale těhu test ji ukazal že těhotná není.Chodí častěji čůrat,je ospalá,bolí ji břicho a někdy v podbřišku a ráno zvracela.Čím by to mohlo být?

ivika18
17. srp 2010

no já bych si na jejím místě udělala ten těhu test znovu, protože podle těch příznaků těhu je 😉

bobsove
17. srp 2010

@reninecka17 ahoj, no klíďo to může být jak těhu, tak nějaká "ženská nemoc" - to jo jak to říct, prostě cysty atd... ne? 😕 Doktor by řekl víc... A zvracení je často psychosomatický - tzn že může zvracet i ze strachu z těhu (pokud se teda bojí), nebo z úplně jiný příčiny...

monika1994
11. črc 2013

Mám podobné potíže před pár dny jsem měla hnědočervený výtok 2 dny a teď mám křečovité bolesti v břichu a podbřišku a v břichu i v prsou, ale test ukázal že nejsem těhotná.Můžu být těhotná ?

gamma
11. črc 2013

Můžeš,to krvácení mohlo byt z uhnizdovani. Zkus test za par dnu znovu 😉

elvira
11. črc 2013

Můžeš a nemusíš. Těžko soudit - může to být porucha cyklu, zánět, těhotenství, křeče v břichu můžou být taky způsobené čímkoliv...
Pokud jsou bolesti velké, tak bych raději zašla k doktorovi.

mmiirrkkaa
11. črc 2013

3 tydny zpozdeni je dost. Myslim, ze by tehu test otehotneni odhalil.

pettule
11. črc 2013

Já tedy nevím, ale já bych si určitě zašla k doktorovi............ 😉

verik2
24. zář 2013

tehu bejt může,at zajde na gyndu a udělá jí ultrazvuk,to už by něco viděla,ve 4 tt už to tam vidí a pokud nebude,tak ji bodne vyvolavacku a do 10 dní by to měla dostat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru