Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

alisek
18. čer 2008

ahoj,
tak si diskuzi pročítám už od pátka a zjišťuju, že se nedá ničemu pořádně věřit. Poslední MS jsem měla 10.května a od 4 až 7 června nic...pořád nic, žádný nánaky, že bych to měla dostat. Testuju už od čtvrtka a pořád negativní, dnes jsem test neprováděla až zítra. Radši jsem se objednala na gyn. Vůbec tomu nemůžu uvěřit, že bych byla těhule.

och
18. čer 2008

Ahoj

mima: tak ja som na tom teraz zle, bo som si dnes chcela urobit test, ale starky bol v kupelni a skoro som sa pocikala co som cakala, nakoniec som to vzdala takze rano je uspesne bez testu, uvidime co sa stane poobede radsej ani domov nejdem 😀 😀
Najhorsie je na tom to, ze sa mi celu noc snivalo ze som si robila testy a vsade boli // 😝
Asi sa pojdem niekam liecit 😉

malalady
18. čer 2008

ahojte..

no ja mam tiež také pocity ako vy, ale menzes mi ma príst až 25teho a este ktomu mam prudke zmeny nalady 😨 😀 a test mi tiež vyšiel negatívny a trvá to už 10dni.. hm... ach jaj..

mima263
19. čer 2008

Ahoj!

och: u mňa žiadna zmena.4. test zatiaľ nerobím, lebo nemám chuť vidieť /. Ja som sa dala na skrášľovanie-včera vlasy, dnes kozmetika. A z opatrnosti som si nedala tabletku proti migréne.

Všetkým čítajúcim babám prajem pekný deň!

ollako
19. čer 2008

Ahojte
podelim sa o moju skusenost. 🙂 Bola som rovnako netrpezliva ako vy, a robila som si testy este pred mrchou, avsak vzdy boli negat. Nazbierala som v sebe poslednu stipku "trpezlivosti" a pockala na meskanie 2 dni, urobila test a bol pozit. Potom som si robila testy kazdy den rano a testy boli pozit, ale velmi slabulinko na ciarku som cakala aj 5 min. Menzes stale nikde a tak som stale cakala. Potom ked som bola asi v 8 tt isla som k lekarovi urobil mi sono - plodovy vak bol prazdy a nevidel ziadnu akciu srdiecka, Tak sme teda cakali dva tyzdne a isli na dalsie sono. Plod ziaden ☹ nasledovala kyretaz. Potom sme mali cakat pol roka s otehotnenim.

Ja som vsak netrpezliva a cakala som dve menstruacie a povedala manzelovi, nebudeme cakat tak dlho a vobec som nepocitala plodne a neplodne dni, pretoze som si povedala, ze ak neotehotnie tak je dobre a ak ano tak tiez. Na dalsi menszes som uz necakala, lebo som citila, ze som otehotnela - v den ocakavanej mrchy bol test slabo pozit, a kazdym dnom bola ciarka silnejsia!
Ja mam teda dobre skusenosti s testami. Vysli pozit. vtedy ked mali. 😉
Musite byt trpezlive a dobre poznat svoje telo. naucit sa rozoznat, kedy ovulujete. Mne to velmi pomohlo aj ako antikoncepcia 😀

och
19. čer 2008

Ahoj

mima ja som si vcera ten test predsa len urobila a negativny 😝 rano som si skusila prvy krat odmerat BT a ze 36,4 a to sa mi zda malo akoze som az takyto chladny tvorecek 😖 tak ma to nahnevalo ze som si nedala
ranajky a sup ho na gyndu zajtra o 10.00 vysledky a ked nic tak vyvolavacka ved som uz 45 dni bez MS a tak ma hrozne bolia krize uz dva tyzdne (v tedy som mala dostat) picha ma furt niekde, ved maternicu mi roztrhne ak to okamite nedostanem aj krv chcem uz ist darovat, do sauny, vodny svet, masaz....

ollako strasne krasne a zdrave mimi ti prajem, ovulaciu mam ucebnicovu so vsetkymi priznakmi len si chodi kedy chce 😀

alisek
20. čer 2008

Ahoj všem,
tak dnes na gyn. žádná změna, test negativní, dostala jsem vyvolávačku a mám prostě čekat cca 14 dní, to mě asi zabije 😠 a když zase nic tak znovu an gyn..
Jak jste natom vy?

chuchu86
20. čer 2008

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť, včera som si všimla na prsiach zvýraznené žily, prsia ma bolia už od minulého týždňa, test som robila včera - Babytest, ale neobjavila sa ani jedna čiarka, takže teraz neviem, môžem byť tehu ?

miss_shy
20. čer 2008

chuchu ked sa neobjavila ani jedna ciarocka, to znamena ze test bol chybny a treba ho opakovat. inak s babytestom som nemala spokojna 😒 skus GM mamatest ten je asi najlepsi. a ktory DC si?

ollako
20. čer 2008

Ahoj chuchu86 ja Ti nechcem brat iluzie, ale zvýraznene zilky na prsiach este nic neznamenaju. Mne ich zacalo byt vidiet asi pre mesiacom a to som v 28 TT. Co sa tyka tych priznakov ja som nemala ziadne, ale nejak som to vycitila, neviem ako to je mozne.
Viem sa vciti do tvojej koze si netrpezliva, sledujes sa a nevies prestat na to mysliet. Mala som podobne stavy, ale naozaj to chce trpezlivost!
Meska ti mrcha? ako dlho?

och
20. čer 2008

ahojte

takze ja som negativna testy ukazovali dobre
alisek si moj pripad az na to ze mi zobrali krv na hormon profil a supli Duphason 😝

chuchu velmi malo info skus to viac rozpisat 😀

miss_shy
20. čer 2008

ollako a mala si nejake priznaky? ja som 27DC a vlastne od ovulky ma bolia prsia aj krize, dnes mi je dokonca aj blivo 😒 ale este netestujem viem ze to moze byt psychika.

ollako
20. čer 2008

Ahoj och to ma mrzi, takze pri dalsej ovulacii sup,sup do toho a drzim palce

ollako
20. čer 2008

miss-shy nemala som priznaky, iba ma boleli prsia ako pred mensez a dokonca ma bolelo brucho a krize ako pred menzes. Rozum mi hovoril, ze dostanem ale ten vnutorny pocit bol silnejsi, citila som nieco inak, ale neviem co, tak v den menzesu som urobila test, cakala 5 min a nic - tak dom ho hodila do kosa, ale nedalo mi to a po chvili som ho vytiahla a bola tam slabulinka ciarka.

miss_shy
20. čer 2008

ollako,dakujem, no uvidim ako dopadnem.

ollako
20. čer 2008

drzim palce 🙂

chuchu86
20. čer 2008

baby to bol tak , mne meškali krámy , dostala som na 36 dc, ale mala som iba 3 dni, po niekolkých dňoch ma začali bolieť prsia a trvá až dodnes, a včera som si všimla tie žilky, inak nemám žiadne príznaky

alisek
20. čer 2008

Och, tak to máš dobrý, aspoň budeš celkem brzo vědět načem jsi 😉 , já teda budu čekat a tvářit se, že sem ok a bez případného těhu. My to teda rozhodně neplnovali, je spíš překvapení..tak se zas nic nestane, když nic a kdyby joo, tak jsme na to oba dost starý a zvládneme to.

och
20. čer 2008

alisek tak mi to teda planujeme uz 8 mesiacov 😎
je pravda, ze po starkeho spg. (teda chodi tam ako na klavir ale este stale nedostal zo seba dost velku vzorku) to bude skor zazrak ak budem tehu 😕 ale citala som tu jednu temu na Duphason, ze ani po nom MS nedostali a boli tehu, tak sa aspon takto utesujem. Mam pred sebou krasne tri tyzdne utesovania sa, ze to nedostanem. Moja psychika je na tom dost zle, stale mi hovori, ze mam v bruchu votrelca, ono ked sa nam to podarilo 1. juna tak je to aj tak dost skoro aby bolo nieco pozitivne alebo bolo nieco vidiet 😀 Mozno som uz mesuge 😀 ale urcite budeme vianoce oslavovat s brusiskom aj keby ma malo roztrhnut 😝 a na druhej strane v kutiku duse budem rada ked pojdeme na umele aspon budu dvojcence 😀 😀

safia
23. čer 2008

Zdravím vás všechny 🙂)),
jsem tady nová....a tato diskuze mi připadá pro mě "nejpřiléhavější"....Chtěla jsem se vás zeptat...Po vysazení HA mám dost nepravidelnou MS, někdy vynechá, 2x jsem byla na vyvolávačce ( MS třeba až 80 den cyklu..)...Teďka jsem byla zas 64. den "cyklu", MS nikde (test v 35 dni cyklu negativní) na gyn, jako že na vyvolávačku. Dr. poněkud déle zkoumala skrz ULT, vyvolávačku jsem nedostala s tím, že mám vysokou sliznici a "něco" tam vidí, a "něco se děje"...pravděpodobně že vidí gestační váček 3mm, ale za 2 týdny mám přijít na kontrolu na ULT. ( dle "výpočtů" by to mohlo být 3 týdny od OVU) Dělala jsem si znova test den poté, kdy jsem byla u Dr. a byl negativní. Je vůbec možné, aby byl test negativní, když Dr. něco na ULT zaznamenala, těhotenství nevyloučila ani 100 proc. nepotvrdila ?
Díky za případné odpovědi, mějte se fajn

nika251
23. čer 2008

Ahoj Safia- mohlo sa jednat o velmi skore tehotenstvo ktore na UZV po velmi podrobnom skumani videla ale test to este nazachytil. Pockaj este dvat- tri dni a skus test znova.

janipro
23. čer 2008

Safia: Ahoj! Po vysazeni HA jsem mela podobne potize - prvnich par mesicu po vysazeni mi menstruace chodila, pak najednou prisla pouze po vyvolavacce - chodila jsem na ni asi 5 mesicu kazdy mesic. Tehotna jsem nikdy nebyla. Slo o to, ze muj organismus nezareagoval na vysazeni "umele" dodavaneho hormonu a nezacal jej sam od sebe opet tvorit...muj organismus na to najel az tak po roce a to me dr. strasil, ze s timto problemem by se vratil zpet k HA, ze nejspis budu k otehotneni potrebovat hormonalni stimulaci a ja nevim co. Nenechala jsem se premluvit, dva mesice na vyvolavacku nesla, pak se to upravilo samo od sebe a od te doby mam mensturaci jako hodinky 🙂 Preji i tobe, aby to dobre dopadlo!

safia
23. čer 2008

"Janipro" a "Nika" díky 🙂))
za 2 týdny mám jít na kontrolu...tak uvidíme... 🙂 Kdyby teda fakt šlo o hormonální poruchu tak je asi NEJ to nechat volně plynout...ať se to nějak samo srovná, i když u mě je to už rok od vysazení HA..Před kontrolou zkusím ještě 1 test...

miss_shy
23. čer 2008

saafia ja si myslim ze ak doki nieco videla si tehu, testy to vobec nemusia zachytit, ale mohla ti vziat krv. skus testovat az po 2dnoch a skus inu znacku hadam uz //nabehnu. vela stastia!!! 😵

och
23. čer 2008

Ahoj safia

a krv ti nezobral? ja som na tom velmi podobne, ale to hned rano bezim k sestricke, ze zase nechodi a nechodi, tak mi vezme krv na hcg druhy den si idem po vysledky a rovno kvakam aj s Dr. dami duphaston a ideme dalej... 😎 Inak naposledy co som bola (bo som si naplanovala romamanticky vikend tesne po ms a teraz by mi vysla na ten vikend) tak kukala na taky kalendarik a ze ci som neprisla skoro, lebo ak som v 3 tyzdni, tak by nemusela byt ani krv pozitivna aj sono robila a nic, tak preto ten duphaston a nie rovno vyvolavacka.
A inak sme sa zhodli aj so sestrickou na tom, ze tie domace testy casto len vystresuju ako pomozu a ze ona po svojej praxi by im uz neverila, ved koniec koncov kazdy den zaziva radost alebo paniku u svojich pacientok uz 20 rokov 😀

safia
23. čer 2008

Holky díky za příspěvky, no já šla jaksi "automaticky" na vyvolávačku (po té 1. kterou jsem měla minule jsem MS měla normálně 3 cykly cca po 35 dnech...), takže jsem byla tak překvapená ( v pozitivním slova smyslu..), že jsem se zapomněla zeptat na odběr krve, když mi krev automatic. nevzala..Možná, že je to fakt tak rané, že by se třeba HCG v krvi ještě neukázalo...Píšete že i v 3. týdnu se to v krvi ještě neukáže ? Poté co jsem pročetla různé diskuze na téma "spolehlivost testů atd"...to vypadá, že se jim fakt moc věřit nedá resp. možná až do určitého stadia...Tak já přeju všem tady, aby se setkaly pokud možno vždy s očekávaným výsledkem !!

veronkaj
23. čer 2008

ahoj janipro

hľadám tu odpoved na môj malý problém s antikonc. a akosi neviem kam ho správne dať lebo kočky mi zatial nevedeli odpovedať,
ako čítam ty si brala antik. a môžem sa ťa teda opýtať niečo?

safia
23. čer 2008

Veronkaj, Tvúj dotaz je nejspíš pro "janipro", ale jen tak mimochodem já brala 5 let HA Jeanine - vysadila jsem před rokem

vixi
23. čer 2008

Ahojky, ja som mala dokonca dva testy negatívne a nakoniec som bola v 6. týždni tehotenstva. Hlavne, že sa píše 99% istota 😀

och
23. čer 2008

veronkaj

chcela si sa ma nieco opytat v teme "som tehotna?" tak sa pytaj snad ti budem vediet poradit 😀 s HAK mam 10 rocne skusenosti 😎 v zivotopise by som si mohla napisat ze ôexpert" 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru