Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

verisek91
19. zář 2013

ahoj,stalo...ve 4. týdnu jsem si dělala 5 testů,žádný nevyšel,až za 3 týdny později na utz se ukázala malá fazolka...to byl 7.tt

sofi88
19. zář 2013

@wildroses uz som ju mala dostat...som 46DC ale bazalna teplota je taka vseliaka a neviem s istotou urcit kedy bola ovulka... takze neviem ci je cas testovat alebo je to este skoro...

sofi88
19. zář 2013

@verisek91 ziaden test ti nepotvrdil tehotenstvo??? 🙂 ja som bola na utz v pondelok, lebo som mala bolesti v podbrusku a samozrejme ms nikde... nic tam nevidela... hovorila, ze ked do tyzdna nepride ms da mi vyvolavacku...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 aha, a mavas bezne takyto dlhy cyklus?

verisek91
19. zář 2013

@sofi88 jj,zadny test mi to nepotvrdil..taky jsem si byla na vyvolavačku,a menses mi nepřišla,tak jsem šla na gynekologii,kde mi udělala utz,a už tam viděla malinkýho prďoška🙂

sofi88
19. zář 2013

@wildroses bohuzial ano

sofi88
19. zář 2013

@verisek91 kiezby to aj u nas tak dopadlo...ale v to neverim, mi tolko stastia nemame...

maribell
19. zář 2013

mne testy ukazovali negativne az do 6 tyzdnov :D potom mi konecnce vysiel pozitivne a to na druhy den na sone mi vypocitali 6+5tt. 🙂

alexxx87
19. zář 2013

me jeste v osmem tydnu se ukazal negativni

sofi88
19. zář 2013

@maribell
@alexxx87 to je sranda...a niektorym babam ukaze // uz 10 dni po ovulke... 🙂

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 za to nemusis byt smutna, dolezite je ci ovulujes a ked ano, na dlzke cyklu nezalezi 🙂

sofi88
19. zář 2013

@wildroses ved to ze si nie som ista...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 tak skus ist za svojim gynekologom nech ti urobi folikulometriu, to je najistejsie ako zisitit ci ovulujes

sofi88
19. zář 2013

@wildroses od dalsieho cyklu pojdem... jednoducho sa objednam a hotov...chcem vediet na com som...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 urcite je to lepsie ako sa snazit a neviediet co je s tvojim telom 🙂 ako dlho sa snazite?

sofi88
19. zář 2013

@wildroses od marca... mm je uz objednany na spermiogram, netesi sa..ale musi to byt.. a som rada, ze nerobi problemy typu, ze nejdem a podobne... 🙂 aj ked viem, ze problem je u mna... ☹

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 to je dobre ze ide, my uz mame tieto vysetrenia za sebou, my sme sa snazili vyse roka, teraz v auguste som bola na laparo takze toto je prvy mesiac po laparo co skusame 🙂

sofi88
19. zář 2013

@wildroses bojim sa, ze aj mna caka laparka.. ☹ vobec neviem co mam dalej ocakavat... chodite do CAR?? ci ta na laparku poslala tvoja doktorka...?? kolko vas stal spermiogram ak sa mozem opytat..mne sa to zda nejake drahe

oktobermimi
19. zář 2013

@ia. ahoj mne meškalo 4krat po sebe par dni ale u mna bezne rozhádzané a 5testov negatívnych(pre istotu robených) aj antiku som brala a v máji my na kontrole lekár povdal ze gratulujem 17tt... akže áno je to možné...
@zuz11 já som na to došla v 17tt...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 na laparo ma poslala moja ddoktorka, fuu ale kolko stal spermiogram netusim, tak ale nech to stoji uz kolko treba, hlavne vas to opsunie o krok dopredu, netreba sa toho bat a ak bude treba laparo ber to len pozitivne, moze to len pomoct tak ako aj nam to len pomohlo 🙂

maribell
19. zář 2013

@sofi88 vsak to zalezi od tych hormonov ci tak nejako 🙂 nie? .. mno ja neviem je to zaujimave lebo ja s manzelom sme babo chceli a vykupili sme skoro celu lekaren lebo 6tyzdnov sme nonstop kupovali testy ze kedy uz sa postastilo 😅 a nakoniec sme zistili ze sme 6 tyzdnov boli tehotni a vyhadzovali sme negativne testy do kosa 😅

sofi88
19. zář 2013

@wildroses mne to doktorka ani nenavrhla..hovorila, ze nas rovno posle do CARu lebo vidi ako velmi tuzim po babatku... tak som prekvapena, ze sa najprv nepokusa to riesit takto... neviem no, vazne uz neviem..ale bojim sa...nemame ani peniaze na zvys, aby sme si platili vseliake vysetrenia...aj ked za dieta mi to stoji...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 ja myslim ze najprv by ti mala tvoja dr urobit zakladne vysetrenia - hormonalny profil a folikulometriu a za toto sa neplati, to ti preplaca poistovna

sofi88
19. zář 2013

@wildroses hormonalny profil mi uz robila...a ku folikulometrii sme sa este nedostali...ked sa mi podari nejako dostat mrchu..ci uz normalne alebo s vyvolavackou, beriem este jeden cyklus clostyl a objednam sa na folikulometriu... dala mi aj duphaston, ale to len aby sme vykryli obdobie kym sa dostanem do CAR...

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 a preco ti nasadila tieto lieky?

sofi88
19. zář 2013

@wildroses mierne zvyseny testosteron... a bazalnou teplotou nevieme zachytit ovulku ☹ na folikulometriu zatial nebol cas... mala dovolenku vzdy v tom najhorsom case

verisek91
19. zář 2013

@sofi88 to jsem si myslela taky,přesně to co ty... 🙂

sofi88
19. zář 2013

@verisek91 🙂 ale my vazne nemame stastie... vsetko nam ide velmi tazko a uplne vo vsetkom mame nejake komplikacie.. ako povedal moj mm, my sme taky nestastny parik... vo vsetkom mame smolu..ale hlavne, ze sme na to dvaja a drzime spolu... 🙂

verisek91
19. zář 2013

@sofi88 zadaří se,já tomu věřím 🙂 a přesně jak píšeš,hlavně že ste na to dva! 🙂 to je nejdůležitější 🙂

sofi88
19. zář 2013

@verisek91 pocitovala si nejake proznaky ked si vola na zaciatku tehotenstvy napriek tomu, ze ti testy vychadzali negativne?? mala si jednoducho ten pocit, ze si tehotna napriek tym testom???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru