Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

verik2
1. říj 2013

@dpavlinka no uvidíš,tou dovolenou se to mohlo klidně posunout.Ale jak píšeš,ještě týden počkej,pokud nic.udělej test a pokud bude negativní,tak na gyndu.Zřejmě to tou vyvolavackou dopadne....já ji naštěstí nikdy mít nemusela.To ti nezavidim,ale preji ti ať vše dopadne tak,jak ty.chceš.

verik2
1. říj 2013

@olik77 no pokud nemáš nervy a ms máš pravidelnou,tak uvidíš.Testy občas selzou,jsou asi líný udělat tu druhou čárku,jinak to nevidim a pak až půjdeš příští týden na gyndu,tak už by to viděl i na ultrazvuku.To prej vidí ve 4 tt,ale možná až konec.Já taky čekám a doufám,že mrška nepřijde.

dpavlinka
1. říj 2013

@verik2 No jsem zvědavá.. Každopádně děkuji a držím ti pěsti! 🙂

olik77
1. říj 2013

@verik2 nervy žádné nemám, jj to jsem se taky na hodně diskuzí dočetla, že testy nejsou moc spolehlivé, ale v mým případě jsou asi líný 🙂 radši s tím doktorem ještě počkám, dám tomu ještě 14dní a uvidím, mezi tím zkusím ještě jeden test, jé tak to ti držím pěstičky ať nepřijde MS, jen pozitivní test 🙂

verik2
1. říj 2013

@olik77 no na mě moc nefungujou...kdybych nekojila,tak poznám,zda jsem těhotná líp,takhle moc ne.Takže uvidím jak to dopadne.A kdybych nebyla teď,tak příště,pozor si fakt nedáváme a jednou se trefí.Ale testy občas nefungujou a gyndarka to pozná až po 4 tt podle ultrazvuku.

verik2
1. říj 2013

@dpavlinka dej pak vědět jak to s tebou vypadá...

katulka89
2. říj 2013

vevetrik 2 no asi tahle ja to nedostala mnesím tak mi dal vyvolavačku at to dostanu tak jsem zvedava ale zatím furt nic ☹

verik2
2. říj 2013

@katulka89 tak to poznas,ale mam kamarádku,která dostala vyvovalavacku a 10 den od ní ty dny nikde,ale měla v ruce pozitivní test.....já uvidim jak to se mnou bude.Teď bych to měla v sobotu normálně dostat,tak uvidim,ale doufám,že neprijdou..

katulka89
3. říj 2013

verik2 no ja stále čekam na vyvolavačku ) tak uvidíme tobe držím palečky a ja ani nemam chut na pivko nebo na alkohol spíše a jim to co jsem nikdy nejedla a hlavne mi furt není nak dobře

vojanda00
3. říj 2013

Já mám 32 DC,MS byla 2.9.2013 ,teď zatím nikde,už skoro týden mě bolí v kříži,píchá v podbřišku a mám takové pnutí v prsou.Jen na testech je nějak bílo.Myslíte,že mám ještě počkat? Poradíte mi?

verik2
4. říj 2013

@katulka89 tak uvidíš no.Mě bolí pěkně podbrisek,ale nastydla jsem na spodek,tak uvidime co se z toho vyklube,test stále negativní,fakt nevím.Ja už to poznám jedine podle vynechane ms.Ale vždy mam výtoky když mě narůstá děložní sliznice a když ovuluju a teď stále nic....tak kkdyžtak na to v sobotu ještě pro jistotu skončíme....ale je fakt,že co to bylo toho 3 ,tak vždy to vytece ven vsechno a ten den začalo az ve 3 rano,co jsem šla na záchod,celou dobu to vmě bylo.....no uvidím v nedeli bych to měla dostat,teda pokud nejsem...možná max o 3 dny dyl,přece jen nam budou dělat kotel,radiatory,okna....a ta zima venku,nebude se.moc topit,člověk má s toho nervy....

verik2
4. říj 2013

@vojanda00 zkus to....testy nejsou 100 .% ....Já byla 2x těhotná a ukázal mě test 2 čárky az v 5 tt....teď taky čekám ms jsem měla jen 2 a pul dne a já když otěhotněla,tak jsem to měla 3 dny,tak uvidíme co se z toho vyvrbi...nicméně chceme ještě jedno mimi.Tak když nebudu teď,tak příště.Ale ty počkej,znám i holku,kterej to test neukázal vůbec,proto jsem v klidu,za 14 dni jdu na gyndu a pokud jsem,tak už to tam uvidi

vojanda00
4. říj 2013

@verik2 tak já ještě chvilku počkám a pak půjdu k doktorce.Kdyby se to povedlo,bylo by to fajn.Moc si to přejem.Jen ten test mi nedá spát.☹

katulka89
4. říj 2013

veverisku mno uvidíme ja bych moc chtěla miminko ale plno lidí říka mas čas ja myslím že ne i přítel by chtěl když holka tak natalka a když kluk tam marek ale uvidíme a ty by jsi chtěla co ?

suesy
4. říj 2013

Ja som na tom podobne, som 30DC, MS nikde (meškám 5 dní) a test negatívny. Ale mám taký pocit, že MS už nepríde. Tak ešte počkám a skúsim test znovu.

verik2
6. říj 2013

@katulka89 čas na mimi má každá jinak a pokud ho chceš,tak do toho a rady ostatnich neposlouchej...no kluka mám,holku taky,tak je mi to jedno,ale radej bych holčičku,jména kluk Ondřej,holka zatim nevíme....máme čas na výběr,ale důležitý je,aby bylo mimi zdravé a já měla poslední porod v pohodě,ten s dcerou jsem si pěkně vyzrala,že jsem myslela,že už mimi chtít nebudu,ale otrkala jsem se..

acinka83
6. říj 2013

Ahoj holky. Ráda bych se k Vám přidala. S manželem se už přes rok snažíme o miminko a stále se nedaří. ☹ Teď MS mešká druhým dnem a ani náznakem to nevypadá že by měla přijít. BT 37.1, nafouklé břicho jako před MS taky nemám, test jsem si dělala včera ( 1 den po vynechní) a jasně negativní. Už jsem z toho docela nešťastná, ta nejistita je strašná. Myslíte, že je ještě možnost, že by to mohlo vyjít???

verik2
6. říj 2013

@acinka83 naděje umírá poslední....určitě se zadari...ale bud v klidu.Mě test jen tak tehu neukaze a jde o to,kdy ovulujes.Já přesně před menzes,dneska jsem to měla rano dostat nic,test nic a už bych mohla zacinat 5 tt....ale jelikož kojim,tak fakt toho moc nepoznam,jen vim,že mě nenarustala děložní sliznice,ovulace nikde,bych se dost divila,kdyby menzes přišla,jsem přesná a vždy to dostanu po 29 dnech v 7 hodin ráno...mužů podle toho i řídit hodinky,tak uvidím no,ale test stále negativni,poslední menzes jen 2 a pul dne a pak 2 dny spineni....tak budeme doufat spolu,ale ty testy jdou dost nespolehlivy!

verik2
7. říj 2013

@vojanda00 to jsme 2 já už mám den zpoždění,jsem přesná,vzdy to dostanu po 29 dnech rano v 7 hodin a furt nic a test....jak jinak negativní,ani náznak toho,že bych to měla dostat..ovulace nebyla.Proste testy jsou na nic.16 jdu ma gyndu,tak uvidím.To už neco bude vidět,pokud jsem...no uvidíme,pokud to nedostanuu do 3 dnů,tak jsem jasná,protože test je fakt linej udelat tu druhou čárku.

acinka83
7. říj 2013

@verik2 Ahoj, tak to jsme na tom podobně. Vždy mám MS pravidelně po 29 dnech a tento měsíc prostě nic. Test jsem dělala naposled v sobotu a taky negativní. Neměla jsem odvahu vyzkoušet další. Dnes je to 4 den co se MS nedostavila ☹ Tak uvidím co přinesou další dny, ale ani v to, že by se to konečně mohlo podařit moc nedoufám.

vojanda00
7. říj 2013

@verik2 tak dneska 36DC a pořád bílo.Protože jsem marod volala jsem na gyndu,jestli mám ještě počkat,že mám spoždění .Řekli ať ještě dnes dorazím.Na ultrazvuku nic dr neviděla,prý by to mohlo být ještě malinký a nemuselo by to být ještě vidět.Vzali mi krev,zítra budou výsledky.Jinak asi vyvolávačka. ☹

llluckaaa
7. říj 2013

@vojanda00 Ahoj, já jsem na tom podobně. Jsem 34. DC, testy negativní a dr. ordinuje až ve středu 😒

olik77
7. říj 2013

tak já jsem začala v pátek masivně krvácet :(, takhle se mi to ještě nestalo, buď MS nebo potrat, test jsem si udělala ještě ve čtvrtek a byl opět negativní, myslíte že mám jít k doktorovi po pár dnech?

verik2
7. říj 2013

@vojanda00 no uvidíš,ale mě u dcerky taky brali krev,já byla skoro měsíc těhotná a rekli mě,že podle krve nejsem...no uvidíš,já jdu teda 16 na gyndu,zatim nic a posledně nic nevidel,ale já s tim počítala.Tak uvidíme, jednou to na gynde poznají,hlavně ať tam neco je.

verik2
7. říj 2013

@olik77 jestli furt dost krvacis,hned k doktorovi,muže to byt s největší pravděpodobností opravdu potrat.Ten je pokud se ms zpozdí a masivně krvácí,pak to ve většině případů je.....drž se.Jednou se zadari

ninka25
7. říj 2013

Ja som tu uz raz pisala ale to bolo cca 2 tyzdne dozadu. Teraz som cca 50DC cize mi 3 tyzdne meska a test je stale negativny! Doktorka mi brala krv tyzden a pol dozadu a uz vtedy bola pozitivna ale tieto domace testy akosi nefunguju...
No som ja z toho dost zmatena hlavne preto ze to nebolo planovane 🙂
Zajtra idem na krv zas tak v stredu mam vysledky a budem si istejsia.
No doktorka vravela ze niektorym zenam tie testy proste neukazuju 2 ciarky dost dlho...

verik2
7. říj 2013

@acinka83 uvidíš a naděje umírá poslední...ono je u mě fakt,že poslední sm jen 2 a pul dne,pak spineni....takhle jsem to měla 2x a byla jsem vždy těhotná....a teď ani vytoky při narůstání děložní sliznice,ani ovulace nebyla,testy bílé a já nemam jedinej naznak,že bych to měla dostat.Teďam i pnuti prsou a mě se přes den mlíko nedělá,holky jsou nauceny,že kojim pouze v noci....no uvidíme,testum neverim a jednou na ultrazvuku něco uvidí.Kdyžtak se budem ještě potit 🙂

dovea
7. říj 2013

ahojte ja tiez dufam.. necely 3. tyzden od pposledneho pokusu som 1. den zacala pocitovat zasklby v maternici, ani nie bolestive, skor otravne a trvalo to cely den. na dalsi den uz sa pridali aj bolesti ako pred M a dost intenzivne, a treti den som dokonca vychytala zvysenu teplotu, bolesti kosti, svalstva ze som ani vstat nemohla, k tomu trosku mliecneho vytoku, kt. pred M nemavam a bolesti v podbrusku tiez nie.. na 4. den mi nic nebolo, len som stale ocakavala M kedze to bol 28den cyklu, ktory mam uz asi rok kratsi-cca 25dnovy., lenze test negativny..dnes je 29. den, M stale nerozbehnuta, ale vidim velmi jemnulinky hnedy vytok vo velm imalom mnozste. co vy na to?

olik77
7. říj 2013

@verik2 díky moc, dost jsem krvácela v pátek a sobotu, neděle a teď pondělí je lepší, meškalo mi to nějakých 13 dní, už se těším až vám sem napíšu že jsem těhu, už aby to bylo, ty 4 roky už je dost dlouhá doba, vím že někdo čeká ještě déle

verik2
7. říj 2013

@olik77 jj kamarádka čekala 10 let,ale meskala jsi dost dlouho.Já mam nevyhodu,stačí mě málo a jsem těhotná.U kluka jsem nevzala 1 prasek a.bum a u holky jsem vysadila a další měsíc koukala na pozitivní test....tak teď uvidim,ale jestli jsem,tak hned na 1 pokus.Bych ti mohla půjčit svou chytlavou delohu.Snad se zadari.Chce to jen na to nemyslet a je to

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru