Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

veronkaj
23. čer 2008

ahoj och

nuž chcela som sa spýtať, že mám asii problém s hak - lindynette beriem už piaty mesiac a teraz je to druhý týždeň po pauze 7 dňovej ale začala som mať citlivé bradavky, aj ma jeden den boleli a často chodím na wc aj ked veľa nepijem a som unavená.

doteraz mi to nerobili nevieš čím by to mohlo byť?

a dnes som trochu surfovala na nete a vraj nieje to až také zriedkavé že sa otehotnie pri hak aj ked sa užíva pravidelne.

ja nevychávam ani jednu tabletku a beriem ju večer medzi 20-22 hod.
dakujem

och
23. čer 2008

veronkaj toto sa mi nikdy nestalo
2x za desat rokov som dostala iba hodinovu MS ale to bolo preto, ze mi ich zmenila a boli moc silne.
to co pises mi pripada ako keby si mohla byt tehu, ak si uzivala antibiotika alebo si mala hnacku ci vracala tak tam HAK mohla povolit 😒
co by som ja urobila, je test alebo este lepsie zbehni na krv a hned sa aj objednaj, tehu byt nemusis len tie hormony v HAK mozu byt na teba moc silne (a robia ti tieto priznaky) tak nech ti ju zmeni, ved nemozes takto zit, HAK nema zivot zneprijemnovat ale ulahcovat
a ak si tehu a to mimi chces mohli by mu uskodit
tak drzim palce nech to dopadne ako chces ty, ale ja nie som Dr. tak takto na dialku je to len hadanka doki ti urcite poradi, hlavne je sa pytat aj na kazdu blbost, mozno prave ta blbost je pre dokiho podstatna, aspon mne sa to uz par krat osvedcilo (som si myslela ze je to konina a nakoniec to bolo velmi dolezite)

safia
23. čer 2008

Vixi
to je fakt zajímavé...takže k testům asi nelze moc přihlížet... 😉

vixi
24. čer 2008

safia
Mne sa to tiež nezdalo, preto som skúsila tretí test a potvrdil, čo som si myslela 🙂 A bolo to presne 1.1. 2008 hneď ráno...to je teda začiatok nového roku...

safia
24. čer 2008

Vixi a kdy se Ti teda na testu ukázal pozitivní výsledek ? Takže jsi měla 2 testy negativní (do 6 tt) a pak 3. test pozitivní ? Příští týden mám jít na kontrolu na gyn. po 2 týdnech, takže 2. test zkusím den předtím...a pak uvidíme...

vixi
24. čer 2008

safia
áno, až po 6 týždňoch som mala pozitívny test, skús prvý ranný moč, tak by to malo byť najpresnejšie...

alisek
25. čer 2008

Ahoj,
Och tak by mě zajímalo, zda už máš výsledky. Já jsem od pátka po vyvolávačce a zatím nic, ikdyž moje duševní rozpoložení odpovídá PMS. Test si udělám až v pátek.

malalady
25. čer 2008

ahojte, no ja zatial ms nemam.. ale čákam ich a stale nič.. mám pocit, že prídu a nechodia a nechodia.. a rano mi býva zle musím sa najest, aby mi nebolo na zvracanie.. výtok mam, ale ms stale nič.. čo si o tom myslite? a už ma aj prsia začínaju bolet na dotyk 😒

safia
25. čer 2008

Ahoj holky,

Malalady, já poslední dobou pozorovala výtok, citlivá prsa, nafouknuté břicho, šílené nálady - vůbec jsem se nepoznávala...Nakonec jsem to dnes dostala...po 71 dnech a bez té injekce, kterou mi minulý týden Dr. nedala s tím, že "něco" vidí, a za 2 týdny že mám přijít na kontrolu...Tak teda nevím, co viděla...asi 3mm cystu...?
Myslíte holky, že mám přesto k Dr. jít, i když jsem teď dostala MS ?

tilly
25. čer 2008

safia, určite choď 😉

pipinka
25. čer 2008

ahoj holky, včera jsem byla u lékaře, řekl mi, že těhu nejsem. I pžesto se cítím divně, vyrostly mi prsa, mám nafouklé břicho a je mi stále na zvracení, bolí mě zuby a píchá mě na pravém vaječníku. menstruaci jsem měla slabou jen 2 dny. nechápu, jak může poznat, že nejsem těhu, když mi vůbec nevezme krev.Cítm se tak trochu jinak jako kdybych to nebyla já, stalo se vám to také????,

alisek
25. čer 2008

Sofia,
dojdi si ke gyn., me taky rikala kdyz to dostanu tak po MS mi udela kontrolni ultrazvuky a vysetreni...

womenne
25. čer 2008

Sofinka ja som bola v 8 tyždni a 4lekari mi povedali že som neni tehotna.Mali sme autonehodu a ja som mala ist na CT vyšetrenie lenže som to odmietla lebo som si myslela že som tehotna 😅 tak ma poslali na Ultrazvuk,lenže som mala pri maternici zaliate všetko vodou tak bolo vidno len tu vodu.Potom ma vyšetrovali dokinovia a do oči mi povedali že si vymyšlam 😠lenže jden doktor stal pri mne-na druhy den odchadzal preč.a ten mi povedal aby som nešla že ked mam podozreie,a dobre som spravila po 2tyždnov ma prepustili domov aja som si spravila tehotensky test a bum 2čarky.Išla som k svojmu lekarovi a on ved ste nadherne tehotna akoto že to nevideli?A ni mi tam nezobrali krv ani test nič,tak ma nahnevali.Potom som tam bola prevezena s malymi ked už boli na svete a išla za tym dokinom a ukazala mu ten moj vymysel bol červeny ako rak lebo som mu krasne nadala 😀 😀 😀
takže tvoje pocity možu byt opravnene.

safia
25. čer 2008

Holky díky, já tam teda po MS zajdu...Vy myslíte, že v takovém případě ještě není těhotenství úplně vyloučeno ? Už jsem z toho fakt blázen...

safia
25. čer 2008

Womenne, to je prostě neuvěřitelné... !!! a že Ti neudělali ani testy...!!! Hm, tak jak vidím, vše je možné...Je fakt, že zatím mám MS takovou slabou, světlou. Poslední dobou jsem ze svého těla fakt hodně zmatená..

safia
25. čer 2008

Alísek,
a jak dlouho máš opožděnou MS ?

och
25. čer 2008

Alisek

tak ja som dopadla tak, ze tehu nie som, ani z krvi, urobila sono a ze mieren prekrvena sliznica ale tehu nevidi tak mi dala duphaston na 10 dni (podotykam ze som ho zacala brat 46 DC), po tom by som mala dostat od 3 do 14 dni MS. Takze uz aj moja psychika sa nastavila tak ze v bruchu mimi nie je a ten instink zmizol.
Mam supis dokinu lebo mi hned zobrala decko krvi na hormonalny profil, co tak pocuvam mam asi nadstandartnu starostlivost 😀 Pozitivum je ze ani cystu nemam a maternica vyzera byt ukazkova.
Inak som z toho dost nestastna a miniem v piatok obetovat 100 sk na test ale sa bojim ze ten duphaston mi moze ukazat falosnu pozitivitu, co si o tom myslis?
Inak moj starky bol vcera na spg a zase zo seba nic nedostal, pritom doma mu to ide aspon minimalne, ked je to take moje chuta citlive 😀 tak nieco splietal ze doki to sneho dostane niako elektricky 😲 o tomto som fakt este nepocula 😅

alisek
25. čer 2008

Sofia,
měla se to mít mezi 4 až 7 červnem...takže posledni den MS sem mela mit mezi 8 až 11 červnem. Dodnes nic, minulý pátek ráno jsem byla u gyn. ta me píchla vyvolávačku a prý do 10 až 14 dnů bych měla dostat MS. Akorát mám výkyvy nálad..a spíš cholerický výstupy, nervozitu. 😒

Och..tak to mě mrzí...že nic, přála jsem ti to.A s tou falešnou citlivosti..to sem měla podobné když jsem si myslela, že sem 100% těhotná...měla jsem snad úplně všechny příznaky kromě bolestivých prsou 😀 velkou roli hraje duševní rozpoložení, myslela jsem si že sem těhu tak tělo na to pozitivně reagovala, přitom to byla asi jen falešná naděje.

och
25. čer 2008

alisek ale ty nam vyzeras nadejne na // 😉 😀
juj ako sa budem tesiti, dokimu si volala?

alisek
25. čer 2008

Och...spis me to ted prijde ze MS dorazi driv nebo pozdeji..pac stavy PMS sem mela vzdy tyden pred tim..a ted mi taky tak prijde...jen nechapu, takove zpozdeni, protoze posledni pul rok sem to mela presne 4 den a posledni ms v kvetnu az 7 den, no a červen už nic... 😒 uvidi se, v patek nebo v nedeli budu testovat, uz mam z netu objednany testik, pac se do lekarny nedostanu. Pak vam napisu vysledek.... 😎

och
26. čer 2008

alisek moj pripad si 😀
ja som to mala takto od vysadenia HAK, ze 36, 28, 28, 29, 39, 34, a teraz 46 +duphaston 10 dni, takze ms by mala dorazit buduci tyzden (dnes je to 50 dni bez MS), v piatok buduci tyzden si idem pre vysledky HP tak som zvedava co sa to za hormony vo mne buria, dnes som to nevydrzala a urobila si test, bo cez vikend ideme do bubliniek a sauny a masaze, ze ci mozem a testik s krasnou cervenou / inak biely ako sneh 😝 zase raz 😎 ani sa mi ho nechcelo robit, som vedela co mi vyjde ale istota je gulomet 😀

safia
26. čer 2008

Och a Alisek

já jsem vysadila HA před rokem. 1. MS po vysazení přišla po 50 dnech...pak dlouho nic...a po Agolutinu po 80 dnech MS, pak 3 cykly po 34, 35 a 37.Pak zas nic - po Agolutinu MS kolem 60. dne....a teďka uzas dlouho nic - šla jsem k DR, Agolutin mi nedala s tím, že "něco vidí" a mám dojít za 2 týdny na kontrolu, ale možná že bude MS...taky že MS dorazila ( bez injekce) a 71. den cyklu. Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, myslela jsem si, že rok po vysazení HA by se to mohlo spravit...

alisek
26. čer 2008

ahoj holky,
tak jak jsme si myslela diky PMS (radila sem jak saň) jsem to dnes dostala.
Takze tehule nejsem. vysadila sem HA loni v zari..srovnani cyklu mi trvalo az do konce roku a od ledna jsem mela ukazkovou MS. Pristi tyden pujdu na kontrolu ke gyn a uvidi se. N a mimcu budeme intenzivneji pracovat az do noveho roku. takze OCH tobe preju aby na testiku byly co nejdrive dve carky a urictite mi dej vedet pres IP..obcas sem nakouknu.. zatim paaa holčiny

lucia.688
26. čer 2008

ahojte dievčatá, a stal sa vám opak??
robila som si dnes test a vysiel mi pozitívny, ale vobec sa necitím tehotná, žiadne príznaky, nič...moze byt ze to zle ukazuje...zatiaľ som si robila len jeden, zajtra skusim druhy....
menzes síce nemám, ale mamla som teraz s cyklom problémy, takze som tomu neprikladala velký význam, ale mozno teda ten význam bude : )))
dakujem za info...

malalady
26. čer 2008

lucia.688 no takže ak ti meškaju kramy moja milovana a máš aj problemy s cyklom ako som aj ja mala pri prvom tehu a test ti ukazal ze si tehu neni o čom si tehotna 😝 gratulejsn 😀

katy2
26. čer 2008

lucia a aky test si robila?

lucia.688
26. čer 2008

malalady - mne sa tomu nechce verit, ani chute nema, ani nezvraciam, ani prsia ma nebolia, lens om si vsimla, ze sa trosku zväčsili, čomu sa tesim : ))) no proste nic
ja som mala skoro pol roka v kuse menzes s malymi prestavkami, bola som u gynekologa, apovedal mi ze mam hormonalnu poruchu, ze pockame este, dal mi injekciu a ked sa mi to neupravi same nasadime liecbu..upravilo sa to, 2 mesiace normalka, a pom naraz nic, a teraz uz je tomu aj 2 mesiace co som nemala menzes, len teraz z prace nemozem chodit po doktoroch, tak som si povedala ze buduci mesiac idem na to, idem k lekarovi a dame liecbu..mama mi hovorila, ench si skupim len pre zaujimavost test a sup...pozitivny, ak je to pravda, tak som musela niekde "napolceste" otehotniet...no fakt neviem, ale tak bola by som rada 🙂
a dakujem ti za info...
a ty si co mala, ake problemy s cyklom, ak sa smiem opytat?

lucia.688
26. čer 2008

katy - day 7 sa vola...preco??

katy2
26. čer 2008

ja som mavala casto // na teste Best2 a tehu som nebola... ale s tym day7 nemam skusenost... tak ti drzim palce 😵 😵 😵

lucia.688
26. čer 2008

katy - no tak som zvedava, sakra, neviem co si mam mysliet...a nevies aky je dobry, nech mam aspon nejaku istotu??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru