Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

stepinaaa
3. únor 2014

Prosím o radu...Určitě mi některá z vás poradí 🙂 Brala jsem asi 5 let HA... v prosinci 2013 jsem ji vysadila... MS jsem dostala normálně (ve čtvrtek jako vždy) 5.12 ... Další jsem dostala 31.12 (úterý) takže o dva dny dříve, byla silnější než kdy jindy, také mě to více bolelo, ale říkala jsem si, že je to tím, že jsem první MS bez HA...Podle propočtů jsem měla MS dostat minulý týden buď v úterý 28.1. nebo čtvrtek 30.1. dnes je 3.2. a MS nikde, ani žádná bolest břicha jako při MS... Jen občas sem tam někde píchne, pobolí, ale je to jiná bolest. V neděli jsem si dělala Pepino test a vyšel negativní... Otázka je jasná, mohla bych být těhu, popř. kdy bych měla udělat další test? Od té doby co jsem vysadila HA jsme měli přerušovanou soulož...

kluziste
4. únor 2014

@cervenakarkulka Moc děkuju 🙂 Brzy přidám i fotky Karolínky, taky jsme byli na profi focení 🙂
Nakonec jsem docela přibrala, asi 15kg myslím, hlavně ke konci jsem si docela dopřávala, Vánoce a tak... 😅 🙂 ale po porodu to šlo hrozně rychle dolů - samotnej porod, pak taková euforie spojená s hroznou únavou, že člověk ani nemůže pořádně spát, do toho malá a všechno kolem ní, ani ten spánkový deficit moc nevnímáš..no a kojení, to je asi největší podíl, že jsem na tom teď líp než před otěhotněním, i když se tedy ani náhodou nijak nehlídám a o nějakém cvičení nemůže být do konce šestinedělí vůbec řeč 🙂
A jakpak se máš?

cervenakarkulka
4. únor 2014

@kluziste Já si myslím, že těch 12-15 kg je uplne v pohode 🙂 já bych tedy chtela pribrat tam max 8 kg, ale vím, že jsem velka naivka 😀.
No já se mám tak, že ted porad premyslim, jestli se to podarilo, ci ne. Ale nechci se nejak stresovat, tak jsem se rozhodla poradne zakousnout do skoly, at se tim poradne zabavim a nemyslim na dalsi scenare 🙂.
Navíc to vypada, že jdeme s kamaradkou o víkendu zkoušet svatební šaty, takže se mám i tak na co těšít 🙂))) Konečně budu za princeznu 🙂

cervenakarkulka
4. únor 2014

@kluziste jéééžís... samé já, já, já 😀 jsem strasny jájínek pardon 🙂

kluziste
4. únor 2014

@cervenakarkulka 😀 to je dobře, taky jsem se ptala, jak se máš TY 🙂 kdypak chystáte svatbu? My jsme se brali loni v červenci, tak kdybys chtěla nějaké tipy, ráda poradím 😉 svatba Tě teď pořádně zaměstná, že nebudeš mít kapacitu myslet na nic jiného 🙂

cervenakarkulka
8. únor 2014

@kluziste máme naplánováno na konec června 🙂 zítra jdeme s kamaradkou zkouset saty, tak jsem zvedava 🙂 Nevím, co se zase deje, ale vcera jsem normalne vytuhla odpoledne na tři hodiny a k tomu strasnou motavici hlavy... jako kdybych vypila flasku rumu. Jestli to delaji ty hormony, tak se tesim, az to skonci :(. Koupila jsem si i tehu testy, ale obavam se, ze to bude spis nasledek tech hormonu nez pripadneho uhnizdeni.

kluziste
10. únor 2014

@cervenakarkulka tak co, vybráno? 🙂
No podle toho, jak to popisuješ, to spíš vypadá na vedlejší účinek těch hormonů, ale člověk nikdy neví.....

cervenakarkulka
11. únor 2014

@kluziste no vybírala jsem dloooouhooo 🙂)) nakonec budu objednávat z netu, ale uz alespon vim, jaky strih mi sedí 🙂
Jinak už od 4 den pocituju bolest v podbrisku jako kdyby to melo prijit a jsem hlavne v poledne tak unavena, ze normalne usnu v sede. Zacíná to být docela sranda 🙂 holky v práci se tim vylozene baví, jak rychle dokážu vytuhnout. Zítra mám poslední den hormonu, tak uvidíme, co bude následovat.

cervenakarkulka
11. únor 2014

@kluziste ale unava a motani je teda vedlejsi ucinek hormonu - docetla jsem se to tu z clanku u utrogestanu.

gabulkapost
11. únor 2014

Ahoj holky, muj prispevek sem asi uplne nepatri...jo, taky mam negativni testy a prejeme si miminko...ale zase jsem to dostala a uz mam nervy v kyblu. A to se snazime teprve dva mesice. Vim, ze nekdo ceka dyl, mnohem dyl, ale jak se s tim vyrovnavate? Nemam se s tim komu sverit, resime to jen s pritelem, porad, ale nechci ho s tim uz otravovat a nikomu jinemu to rict nechci, protoze nechceme aby nekdo vedel, ze chceme dite.... 😢 boze, proc je to tak tezky? proc? myslela jsem, ze s tim maji problemy jen lidi kolem tricitky...nam je 23, tak to nechapu...

heduskak
13. únor 2014

Holky měla jsem včera dostat MS a nic,prsa bolí, dnes ráno jsem testovala a test negativní, podle toho co tu čtu tak si mám udělat test až tak v sobotu? 🙂

jetynka
13. únor 2014

@gabulkapost Chce to čas, je tu plno holek, co se snaží i půl roku, 2roky a výjimka není ani 5let. Platí pravidlo, čím více se upínáš na fakt, že chceš dítě tím více to nejde, vím to sama ze svých zkušeností. Jsi mladá a zdravá, určitě to půjde. Zkus se upnout na jinou věc, je to těžké ale funguje to!!!A miminko si k vám najde cestu v době kdy to nebudete ani jeden čekat 🙂

sasanka033
13. únor 2014

@gabulkapost za me: to je normalni, prvnich par mesicu, kdyz si clovek myslel, ze to vyjde, se z kazdy ms hroutis, ale cim dyl to trva, tak se s tim pak srovnavas snaz a pak uz to tak neresis...hele ja nemuzu otehotnet tri roky a taky jeste nikde nevisim🙂 jo a je mi pres tricet, takze bacha na slova! 😀 😀
proste otehotneni je malej zazrak no. staci, ze jsi treba nemela jeden cyklus ovulaci - si vem, ze otehotnet z toho jednoho cyklu v podstate muzes jen asi tri dny. a kdyz se na to kouknes takhle matematicky, tak je to hned jednodussi.

cervenakarkulka
13. únor 2014

@kluziste co myslíš? 🙂

gabulkapost
15. únor 2014

dík moc, jste zlaté, že jste odepsaly...no, on je možná problém v tom, že mám i PCO syndrom (a cyklus kolem 40 dní, tam asi ovulace nebude) a asi před půl rokem mi bylo řečeno, že to zřejmě problém bude a i tak mě to překvapuje...nejhorší na tom je to zoufalství...a sory, nikoho jsem urazit pochopitelně nechtěla, moje mamka měla ségru ve 38 letech a podařilo se to napodruhé...asi si půjdu k mamce pro radu 😀

netanel
6. bře 2014

@gabulkapost ahoj, jsem na tom uplne stejne, taky se snazime teprve druhy mesic (kdyz nepocitam, ze jsme se nijak moc nechranili ani posledniho pul roku). Cyklus mam cca 37 dni, driv jsem ho mivala 30.. Taky jsem smutna, kdyz to nevychazi, ted to mam dostat v nedeli, ale samozrejme jsem si uz vcera musela udelat test a nic, zejo.. S manzelem o tom nemluvim vubec, jenom mu hlasim, jestli uz to mam, nebo jeste ne, nechci ho tim stresovat a hlavne vim, ze to neni zadna tragedie, ale stejne se neubranim litosti semtam.

kalexis
1. dub 2014

ahojte
mám otázku možno trochu inú ako zvyčajne. Liečim sa na depresiu beriem atarax a valdoxan.
teraz som 40 DC, cyklus mávam 28 dní, a mrcha teda mešká 11 dní. tehu testy negatívne.
chcem sa spýtať či náhodou nemáte niektorá takúto skúsenosť. či lieky mohli spôsobiť vynechanie mrchy alebo som tehotná a testy to ešte neukázali. babatky by sme sa potesili , len by som mala obavy koli liekom.
takže otazka znie ci mate skusenosti že by antidepresiva posunuli mrchy, alebo je moznosť tehotenstva aj ked testy su negat.
prosím poradte, som z toho na nervy 😖

dudenka
1. dub 2014

@kalexis ja som pocas brania antidepresiv s menstruaciou ziadne problemy nemala. Momentalne riesim podobny problem, antidepr., negativne testy a slabucka menstruacia, co u mna nie je zvykom..... Skus sa este raz otestovat, ale neskor, mozno mas este nizku hladinu tehu hormonu v krvy, ja to budem riest takto, potom sa uvidi, ze co dalej.....

kalexis
1. dub 2014

ja testenem este ráno predtým nez pojdem k lekarke a potom uvidim co mi povie, dam vediet. mozno to aj inym babam pomože

kalexis
2. dub 2014

tak som testovala dnes ráno zase negat. uz 12 dni meska takže 41 DC. bola som u lakarky psychiatricky a ta povedla ze by som to nemala mat z liekov, ze valdoxan by mal skor upravit cyklus. tak ma nepotesila a v piatok idem ku gynekologovi, nech ma pozrie. no su dva verdikty. ak potvrdi tehu tak prestanem brat lieky, no a niekolko tyzdnov som brala lieky co sa v tehu nemozu, alebo nebudem tehu a musim behat po vysetreniach stitnej zlazy..... niesom nadsena. taka som z toho nesvoja ze som bola aj u vestice ktora mi povedala ze to nevizera na tehotenstvo ale ze niesom ani chora 😠 uz aby bol piatok

dudenka
2. dub 2014

@kalexis uvidis co ti povie doktor, ja sa testnem v piatok rano. Ked budem mat opat negativny test asi ties pomasirujem k doktorovi. Niektore antidepr. lieky v minimalnych mnozstvach sa vraj aj v tehotenstve mozu, dokonca s nimi niektore zeny aj dojcili, tak neviem, treba sa poinformovat.... Uvidime co dalej....

kalexis
4. dub 2014

@dudenka ahoj. prinasam novu správu. gynekolog mi povedal ze tehotna niesom, a ze mi ms meska zo stresu a ze to ani nevyzera ze mi v blizkej dobe príde, ale že je to ok a nemusim si robit hlavu. ze ked chcem moze mi dat inekciu alebo lieky na vyvolanie ms ale povedla aosm ze ked to netreba tak kaslat na to. takze aj ked sa liecim a brem lieky na depresie tak evidentne moje telo ma hrozny stres aj ked si to ja neuvedomujem, takze tak. zobral mi pre istotu krv aby sme tehotenstvo uplne vylucili, ale na 99% povedal že tehotna nebudem, ze tam nic nevidim

dudenka
4. dub 2014

@kalexis aha, tak asi aj takto reaguje nase telo na stres, to je zaujimave. Ja si myslim ze casom sa ti to pomaličky upraví. Ja som si dnes rano robila test, je tam aj druha ciara, ale slabucka a bolo ju vydiet az po nejakom case nie hned, takze mozno tiez nie som v tom, neviem. Ja pockam do dalsej ms, ktoru by som mala dostat o dva tyzdne a potom uvidim, ze co dalej, inak sa citim v pohode, nechcem ist k doktorovi, pokial si nebudem na isto ista, ze sa so mnou nieco deje, ten divny test ma v nicom nepresvedcil, takze ja to necham zatial tak.....

kalexis
10. dub 2014

@dudenka k lekarovi sa oplati ist ked 2 týždne ms, ale inak nie. urcite drzim palce aby to dobre dpadlo

pajuszka
14. dub 2014

ahojky mám 8dní zpožděnou menzes a test negativní co mám dělat,pomůže to nějak když druhý test udělám za týden?děkuji za vaše odpovědi

janezz
14. dub 2014

@pajuszka presne toto mám aj ja!!! MS mi mešká 11 dní, spravila som si 2 testy a vyšli negatívne a neviem, či robiť ďalší alebo nie 😒 jediné čo je iné, tak mám citlivé bradavky...neviem, poradíte niektorá? 🙂

pajuszka
14. dub 2014

já mám taky strašně bolestivá a citlivá prsa a občas bolesti v podbřišku jako kdybych měla každou chvíli dostat menzes a nic se neděje.Prosím poradte mi kdy mám jít k lékaři

pajuszka
14. dub 2014

@janezz já mám taky strašně bolestivá a citlivá prsa a občas bolesti v podbřišku jako kdybych měla každou chvíli dostat menzes a nic se neděje.Prosím poradte mi kdy mám jít k lékaři
Dnes v 19:14 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP • • Opravit překlepy

janezz
15. dub 2014

@pajuszka. Tak Ja už to mám vyriešené mrcha prišla dnes ráno ☹ takže už zasa nič ☹ ☹

malkapalka
15. dub 2014

já jsem ve 25tt a první test skutečně byl negativní.... ale cítila jsem, že je něco jinak, nic mě nebolelo, ale byla jsem strašně úzkostlivá, přirovnala bych to k silnějšímu PMS.... a o týden později hned dva testy se dvěma čárkama a to jsem mezitím řekla přítelovi, že se nemusí "bát", že mimi nebude, protože test byl negativní a pak ejhle :D, držím všem palce, co tak dlouho čekají a ad lékař, nejlepší je tam zavolat, říct, kdys to naposledy dostala a oni tě objednají přesně podle toho, aby bylo už něco vidět (často když se tam jde příliš brzo,tak není vidět ještě ani gestační váček a pak jsou maminky akorát smutné a o pár týdnů později se diví 🙂 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru