Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

cinderella821
15. dub 2014

Ahojte baby poradte prosim...s priatelom mame stale nechraneny styk,ale nikdy sa do mna priamo ne...Teraz mi uz 9 dni meska, urobila som si dva testy a su neg.Zvykli mi niekedy meskat,ale do tyzdna som stale dostala. Som trochu mimo, lebo teraz som 3 tyzdne doma,kedze mam zlomenu nohu a vkuse oddychujem,lezim,no stress...idealne na tehu 🙂 :D lenze priznaky ziadne akurat prsia tak trochu vacsie, ale ja uz nicomu nechapem...poradte prosiim ;)

alfa88
15. dub 2014

Zdravím 🙂 prosím potřebovala bych radu.. Minulý týden jsem měla ovu - poznala jsem dle bolestí břicha a i kalendářně to sedělo.. Několikrát "to" dopadlo 😕 🙂 Od té doby mě pobolívá břicho, ne pořád, jen občas a je to taková bolest, jak kdybych to měla dostat, ale MS mám mít až za 9 dní.. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Vím, že je ještě brzy, test samozřejmě negativní 😒 díky moc za názory

pajuszka
15. dub 2014

@janezz Tak to je mi upřímě líto budu Vám držet pěstičky at se zadaří,vadilo by vám kdybych si vás přidala do přátel?

janculinda
15. dub 2014

Ahoj holky,tak nevím kam se obrátit,pokoušíme se o mimčo rok a půl...Jsem po profouknutí vejcovodů. Včéra jsem měla dostat menzes ale nepřišla. Jen mě pobolívá v levý vaječník. Test jsem si dělala s citl.25 byl tam duch a když jsem si dělala včéra test s citl. 10 tak mi nevyšlo nic. Ani se necítím na to že bych měla dostat menzes. Jen co mě překvapuje že mi narostly prsa. Ovulku jsem měla 28-29...podle ovutestů. Ale testík furt nic. Tak nevím jestli mám už zajít na krev nebo ne 🙂

pajuszka
15. dub 2014

pozná už lékař něco po 10.dnech opoždění menzes na ultrazvuku jestli jsem nebo nejsem těhu?

janefales
15. dub 2014

@cinderella821 tak takhle jsem otěhotněla já, jen s tím rozdílem, že já jsem měla vyhozené koleno, v klidu doma, žádný stres kvůli práci, no a pak jsem to nedostala a bylo to, já měla měsíčky přesně na den, takže když jsem už dva dny meškala, zkusila si test a ejhle byly tam dvě čárky. Neřešili jsme OVU a nedávali jsme si pozor. Tak hodně štěstí, třeba to výjde i tobě. Počkej chvíli, třeba se tam taky ukážou. Jinak je to už 5. den co přenáším a nic se neděje, ve čtvrtek mě asi čeká vyvolávání.

pajuszka
15. dub 2014

@janefales přeji Vám at to dopadne vše v pořádku

janefales
15. dub 2014

@pajuszka děkuji, mám z toho hrůzu, nevím co mě čeká, jsem ráda, že tam se mnou bude i manžel

pajuszka
15. dub 2014

@janefales já jsem taky malou přenášela sic jen týden ale porod šel celkem rychle.Přijali mě ve špitále kolem 5h ráno a v 15.15 se malá narodila
a vážila 4300g

pajuszka
15. dub 2014

@janefales Nebojte se dobře to dopane.řeknu vám jednu perličku kterrá vás zaručeně pobaví.V den porodu O KTERÉM JSEM NEVĚDĚLA jsem si kolem 4h ráno chystala ranní moč do poradny a ejhle začala jsem mírně krvácet.vzbudila jsem přítele on hned že volá sanitu já jsem mu to zatrhla a šli jsme pěšky do porodnice.Naštěstí to máme kousíček taky jsem měla přítele u porodu a byla jsem ráda že tam je...

janefales
15. dub 2014

@pajuszka 😀 , my to máme skoro 40 min. autem, to než bych tam já došla tak bych někde po cestě nejspíš porodila. 🙂 tak to jste měla opravdu rychlý, hlavně to bylo nečekaný a to bych chtěla i já. Jenže pokud půjdu na vyvolání, tak nevím. Zvládnout to musím, dneska ještě jedem s manželem na pásy, tak uvidíme, třeba si mě tam nechají už dnes.

pajuszka
15. dub 2014

@janefales já měla jít v pátek do poradny a po víkendu na vyvolávání,asi to malá slyšela tak šla ještě před víkendem a s epiduralem ten mi taky hodně pomohl.Vřele doporučuji.Není to brzy když půjdu zítra k lékaři?

janefales
15. dub 2014

@pajuszka já si myslím, že jsem tehdy, taky šla celkem brzo, možná to bylo 14 dní, po tom úrazu jsem šla do práce, tak abych to rovnou řekla, abych nemuse na přesčasy a podobný ptákoviny, takže když půjdeš, tak tím nic nezkazíš, já doufám, že se taky lekne a že tam ve čtvrtek pojedem rodit a ne na vyvolání

pajuszka
15. dub 2014

@janefales tak hodně štěstí.ptám se proto jestli kdybych náhodou byla už lékař něco pozná na ult. 🙂 at se přes celé město neženu zbytečně

janefales
15. dub 2014

Já jsem to měla už vidět. Přinejhorším pozve na jiný den nebo počkat na příští týden, ale chápu, že ta nejistota a to těšení je velký.

pajuszka
15. dub 2014

je to strašné.dnes 9.den poždění.chtěla jsem jít za 14 dní ale v pátek odjíždím a vracím se v pondělí to tam 100% nebude jsou velikonoce a do úterka ta nejistota by mě zničila.už se mi to stalo jednou jak jsem čekala prví dítko.jela jsem k lékaři v pondělí a dozvěděla jsem se že má prodloužený víkend...ted se radši objednávám den předem těšění i obavy už vím co by mě čekalo...

cinderella821
15. dub 2014

@janefales drzim aj ja palčeky 🙂) nech ste zdravi

karlina23
28. dub 2014

Ahojky holky,omlouvám se,ale přidám se k vám.

Již 5tý den mam spoždění,test negativní,tak jsem raději zašla na gynekologii a ta podle ultrazvukui nic a hned mi šoupnul vyvolávačku at vyčkam ještě týden,poté at přijdu

Ale vubec se mi to nezdá jelikož mrchu mam pravidelnou a jak mě bolí prsa,to mě snad nikdy nebolely,co myslíte,děkuji za rady

mandarinka7
3. kvě 2014

ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem dostat menstruaci 26.4 a dnes máme 2.5.. a pořád nic, bolí mě v pod bříšku a někdy mě tam aj pichá mužu byt těhotná? děkuji vám za odpověd

mandarinka7
3. kvě 2014

ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem dostat menstruaci 26.4 a dnes máme 3.5.. a pořád nic, bolí mě v pod bříšku a někdy mě tam aj pichá mužu byt těhotná? děkuji vám za odpověd

ssarula
5. kvě 2014

Mandarinka7: tak to jsme na tom stejně, já ji měla dostat okolo 24.4. a do dnešního dne také nic. 3.jsem si dělala test a zatím negativní. Také mě pobolívá v podbřišku nebo občas píchne,prsa takový plnější. Už jedno dítko mám-o to jsme se snažili rok a půl a tenkrát to bylo podobné (měla jsem dostat menstruaci před vánocemi a pro jistotu jsem si dělala na nový rok test a nic a až po týdnu jsem si pro jistotu udělala nový test, i proto že jsem přecházela k jinému lékaři a byly tam //, podle menstruace by to byl 8tt a přitom podle utzv začátek 6.tt). Tak teď jen čekám kdy mi test ukáže pozitivum. Další testík zkusím za 2-3 dny.

pajuszka
7. kvě 2014

@ssarula Ahojky mám dotazík,devět dní po styku jsem si kolem 9h ráno dá se říci z dopolední moči dělala test a vyšel negat.kdy mám zkusit druhý děkuji

ssarula
7. kvě 2014

@pajuszka to je těžko, záleží jestli víš kdys měla ovulaci. A navíc dělat test 9 dní po styku určitě nemá cenu, až když ti vynechá menstruace, tak pak třeba počkat týden a zkusit test.

pajuszka
7. kvě 2014

@ssarula každopádně Vám moc děkuji,přiznám se že si OVU nehlídám.Jelikož už jedno dítko mám netuším jestli jsem zrovna v té době měla OVU

katulka89
8. kvě 2014

ahojky mam dotaz prašky neberu ale je mi nak divne poslední dobou mi pivko nechutna jak mi chutnalo když se toho piva napiju tak mi je na blití , přítel kouří nikdy mi to nevadilo a tet už mi to vadí a zveda jse mi žaludek menzes jsem mnela minulý mnesíc a tet zatím nic ale mam takovej bílej výtok achce se mi spat

ssarula
9. kvě 2014

@katulka89 ahojky, a byla to menstruace jako vždycky nebo byla jiná? někdy se může jednat o krvácení když se vajíčko uhnízdí a někdo si to může splést s MS. Kamarádka to tak měla(podotýkám že už jednou prodělala mimoděložní a vzali jí vejcovod), a všimla si, že je MS jiná a udělala si test, vyšel pozitivní, ale bylo to zase mimoděložní :( Naštěstí aspoň jedno dítko už má

ssarula
9. kvě 2014

holky tam momentálně jsem psychicky na dně-nemám úplně pravidelnou menstruaci, tak jsem si to raději přepočítala a dnes je to 14 dní od vynechání MS, test pořád negativní. Vím že u prvního těhu mi vyšel pozitivně až kolem 20.dne po vynechání, ale už začínám ztrácet naději. Malá je nemocná, v noci kašle a ráno brečela od půl 5 a na vše jen "nechci". Má rok a půl. Pořád si říkám, že je třeba stejně jako u prvního těhu na pozitivní test brzo, ale s tou dnešní skoro celou probdělou nocí si dnes připadám vyšťaveně, nad testem jsem si trošku pobulela a začínám si přát abych už to dostala a mohli začít znovu, že ta nejistota je hrozná

katulka89
12. kvě 2014

@ssarula vždycky jsem ji mnela pravidelnou .

15121992
12. kvě 2014

Dobrý den,
mám problém s výtokem s prsu podle testu na prolaktin je vše v normě i sono je dobré. Nedostala jsem své dny. Ale test je negativní. Bývám unavená a je mi špatně od žaludku. A menstruace cca 5 dní spoždění. ☹

marryetka
12. kvě 2014

Zdravím, poslední menzes mi začal 5.4. ale bylo to takyový, že jsem to ten jeden den měla, pak se to jakoby utlumilo a pak to bylo normální ale asi jen 4 dny.Teď bych podle všeho už MS měla mít ale nemám...příznaky na těhotenství asi mám.Mám nafouklé břicho,je mi na zvracení,pobolívá mě hlava ale test je negativní... Mám počkat nebo jít k mudr?Díky za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru