Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lentilkalentilka
2. zář 2014

přeji hezké odpoledne dámy. pročetla jsem už snad úplně všechny možné diskuze..100x už tu ten dotaz byl.. a přece mi to nedá 🙂 . dnes 11den spoždění (MS jinak pravidelná)... a testy negativní. téměř 3týdny mě bolí v kříži, a celou dobu jako by měla přijít MS... až ted poslední 3dny utichly bolesti břicha... "záda" ale pořád bolí a je mi tak nějak divno... chvilku jsem happy, chvilku bych se věšela :D, už mi z toho jde hlava kolem... :(

pulpk
3. zář 2014

@snezenka123 Tak si čtu tvůj problém, že se ti nedostavila MS a že jsi brala atb a tak všechno a všechno souhlasí se mnou i zátět moč. cest a nedostavená pravidelná MS. Od pátku čekám a MS nikde. Koukla jsem na tvůj další příspěvek a ty jsi v tom 🙂 Ani nevíš, jakou mi to udělalo radost a doufám, že i tohle budeme mít společné, ačkoliv mi testy vycházejí negativně :/

pulpk
3. zář 2014

@michaela2662 Jak ti to nakonec dopadlo? Držím pěsti štěstí 🙂

evly
5. zář 2014

Tak u nás to mimi na 99% nebude, jen nějaký hormonální výkyv, včera jsem byla po 17 dnech zpoždění u dr na vyvolávačku.

snezenka123
5. zář 2014

@pulpk ahojky,tak dneska kontrolní utz a miminko odpovídá 6+6tt,což podle ms vůbec nesedí,moje poslední ms byla 29.6...takže já skutečně otěhotněla prostě až nějak až po termínu ms.
Srdíčko bije,jsme moc štastní.
Tobě držím palečky,ať ti to dopadne také tak krásně 😵

snezenka123
5. zář 2014

@lentilkalentilka asi bych šla k dr,na krev,to je jistota úplná.Já teda byla na krvi 9 dní po vynechání a testy negativní,potom píchnutá vyvolávačka a až téměř tři týdny po termínu MS,konečně z krve pozitivní testy,50...dva dny na to 220...a dneska jsem v 6+6tt dle velikosti miminka a vše je ok,zkrátka jsem otěhotněla mnohem dýl🙂

snezenka123
5. zář 2014

tak takhle negativní testy dopadly u nás 😵 😵 😵 dnešní UTZ,miminku krásně bije srdíčko,a dle velikosti jsem cca 6+6tt

lentilkalentilka
10. zář 2014

@snezenka123 díky za odpověd 🙂 dr jsem byla 12D po vynechání a krev negativní. dostala jsem vyvolávačku a ted čekám na MS. je to 8.den od ní a pořád nic.... tak nevím nevím... vím že mám ještě týden čas aby přišla... ale radši bych byla kdyby ne 🙂

snezenka123
10. zář 2014

@lentilkalentilka uvidíš,třeba ještě přeci jen bude z toho těhotenství🙂Já byla u dr.10 den po píchnutí injekce a hcg 50 😵
naděje umírá poslední..a jak se cítíš?

lentilkalentilka
11. zář 2014

@snezenka123 právě celkem bez příznaků... jen mě pořád pobolívají ta záda a mám neustále zvýšenou teplotu... kolem 37,2.... snad to nebude nějaký zánět v těle. kéž by to bylo jako u tebe 🙂 jinak každopádně tobě velká gratulace 🙂

snezenka123
11. zář 2014

@lentilkalentilka Díky, mě taky pobolívali záda a bylo to těhu 🙂
A kdy jdeš k dr? počkáš asi do toho 14 dne,viď?
držím moc a moc palečky🙂

lentilkalentilka
12. zář 2014

díky, si hodná... počkám ještě do středy a zajdu tam... u nás totiž ordinuje jen středy :( moc bychom si mimčo přáli tak snad se jednou dočkáme

rybyna
14. říj 2014

Ahoj všem, muzete mi prosim poradit? Zda je mozne v patem tydnu tehu. mit hcg negativni?Moc dekuji za odpoved.

nonnni
14. říj 2014

@rybyna ne, pokud jsi opravdu v patem tydnu, tak HCG negativni neni. Je otazka, zda jsi opravdu v patem tydnu (opozdena ovulace) a pripadne, zda ti bylo jen oznameno, zda je HCG negativni, nebo ti bylo primi receno, ze je na nule...nekteri lekari i laboratore povazuji za positivni vysledek az HCG od 200 jednotek.

rybyna
14. říj 2014

Vcera mi oznamila doktorka, ze pravdepodobne jsem uz v patem tydnu a cekam dvojcata, ale dnes jsem volala na vysledky z krve a pry jsou negativni - rikala sama udivene sestricka. :-/ Ultrazvuk ukazoval, ale 2 miminka ☹

nonnni
14. říj 2014

@rybyna to je maximalne divne...nech si krev i UTZ zopakovat...

rybyna
14. říj 2014

Mam vsechny priznaky tehotenstvi i ten ultrazvuk, ale hcg negativni ☹ Ve ctvrtek budu mluvit s doktorkou telefonicky tak uvidime ☹

nonnni
14. říj 2014

@rybyna napada me, zda nedoslo k zamene krevnich vzorku, ac bych rada verila, ze je to prakticky nemozne. Na krev muzes i jako samoplatce, stoji to par desetikacek a uvidis...ja bych tedy trpelivost nemela😉

rybyna
14. říj 2014

😀 No taky ji nemam porad verim, ze se to jeste neukazalo - treba jen slabe hcg ☹

nonnni
14. říj 2014

@rybyna no paty tyden a zejmena u dvojek...treba jsi fakt ukaz prirody, ale test bych i tak zopakovala😉

rybyna
14. říj 2014

dekuji a budu doufat 🙂

matysce
14. říj 2014

ahoj holky, chtěla bych taky požádat o radu...v lednu 2013 jsem porodila zdravého chlapečka a hned po šestinedělí začala brát antikoncepci. Tu jsem vysadila na jaře a začali jsme se snažit o druhého drobečka.. Jenže, když jsem brala anti, tak jsem menzes vůbec neměla a bez prášku jsem dostávala menzes pravidelně ale s cyklem 6 týdnů! Byla jsem s tím v srpnu u doktorky a ptala jsem se co s tím a doporučila mi Nosifol. ten jsem brala teď měsíc. V sobotu jsem to teď měla dostat a nic a test, který jsem si dělala včera je negativní. Ale je mi blivno a jsem ospalá stejně, jako při prvním. Tak nevím, myslíte, že můžu být těhotná? A kdy jít za dr? Ještě doplním, že mám PCO, a při prvním těhu mi pomohl Utrogestan a Clost...nevím jak se to přesně jmenuje....

markisek_
15. říj 2014

Ahoj holky, pročetla jsem toho už hodně a přece bych se chtěla zeptat.. vysadila jsem před necelým měsícem antikoncepci, kterou jsem brala 7 let. Během prvního týdne mi proběhla menzes,pak týden dobrý a pak se mi začaly postupně objevovat různé příznaky, které jsem dosud díky práškům neznala-nejdříve nafouklé břicho a zácpa, do toho 2 dny narůžovělý až nahnědlý výtok, únava, migrény (na které jsem nikdy netrpěla), od včera ccitlivé bradavky a přecitlivělost na pachy..dneska je mi od rána šoufl a málem jsem se pozvracela z "vůně" jednoho kolegy. Menzes bych měla dostat za 4 dny, myslíte,že bych mohla být těhotná takhle rychle po vysazení??

verushe20
15. říj 2014

@markisek_ Já jsem otěhotněla cca 2 mesice po vysazeni HA

markisek_
15. říj 2014

@verushe20 no to mi právě přijde logičtější, že proběhne celý jeden cyklus bez prášků a pokud vše funguje jak má,tak hurá 🙂

roseforever
15. říj 2014

Přidávám se do klubu opozdilek... V lednu jsem po 10 letech vysadila HA, dostala menstruaci a ta pak chodila každý měsíc pravidelně (31 - 33 DC) a to i přes to, že jsem byla celý květen dost vystreslá z jedné choroby, která už je naštěstí pryč. Teď v říjnu jsem zase menstruaci očekávala kolem 5. (32 DC), ale nic... Dneska je to už 43 DC a kde nic tu nic. Těhotenské destítkové testy od různých firem negativní. Na gyndu jdu příští týden, tak uvidím. I když si myslím, že těhotná nejsem... Sblížili jsme se s mužem jen jednou a to ještě přerušeně 😀 Bylo to tak 20 DC (někdy kolem ovulace, teda jestli proběhla). Kdybych já byla těhotná, tak snad vystavím pomník panence Marii 😀

rybyna
15. říj 2014

@nonnniahoj 😀 tak dnes jsem mela domaci tesik pozitivni 😀 😀 😀 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

nonnni
16. říj 2014

@rybyna no super!!!!!!

kluziste
16. říj 2014

@roseforever 😀 hele nikdy nevíš.. u dcerky mi test hodně dlouho vycházel negativní, ta vyšla hned, když jsme se rozhodli dát věcem volný průběh. No a teď při plném kojení (samozřejmě vím, že to antikoncepce není 😅 ) jsme taky nechávali věcem volný průběh a otěhotněla jsem někdy během srpna, kdy mi vůbec není jasné, jak... 😀 😀 takže možná teď panenka Marie stojí při nás 😉 😵

kluziste
16. říj 2014

@markisek_ určitě bys těhotná být mohla, ale spíš si myslím, že to bude přirozené kolísání hormonů po vysazení HA, kdy jsi při jejím braní neovulovala apod. a taky se Ti klidně může hodně opozdit cyklus, to je po vysazení normální, nicméně jestli je možné, abys byla těhotná, tak bych si na Tvém místě nějak pár dní po očekávaném příchodu menastruace asi test udělala, jen pro jistotu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru