Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

vendy200
13. zář 2015

@handangervidda Antikoncepci jsem přestala brát už v březnu, první cyklus byl kratší jinak se mi to ustálilo cca na 31dní, to teď jsem žádný problém neměla. A ovulaci jsem měla každý měsíc.

lendulka212
13. zář 2015

Ahoj tak já měla přesně opačný problém. Test se mi ukázal pozitivní a přitom jsem těhotná nebyla. A stalo se mi to již 2x

hermanek1985
13. zář 2015

@barus_ka123 snad jo🙂..snad nebude na šichtě během ovulace. .jinak jsem měla krátký průběh. .dnes mi to skončilo a furt bříško jak pátrací balón. ..ve čtvrtek jdu na kontrolu..jsem objednana🙂

hermanek1985
13. zář 2015

@martjjja ahoj..trošku se to rozjelo, ale dnes od rána už zase nic..v pátek mi to začlo a dnes konec...a břicho mám furt nafoukle...stejně ve čtvrtek jsem objednana na kontrolu...snad nebude problém

baruuus
14. zář 2015

Ahoj holky , menstruaci jsem dostala presne v terminu ale bricho me bolelo uz pomalu tyden predem coz mi bylo divne ,den pred slabe spineni a prvni den MS by velice silna a bolestiva coz mi bylo divné ... Krev byla hodne do hneda tampon byl rychle plny .. druhy den MS velmi slaba ani tampon neni treba delala jsem test ale ten je negativni. Je tu nejaka moznost ze jsem tehotna ?

baruuus
14. zář 2015

Zapoměla jsem dodat že nechráněny sex probehl v obdobi ovulace.

bara_13
15. zář 2015

@baruuus Ahoj, tak mě se stalo taky to samé. Po ovulce mi týden bylo vždy večer špatně, byla jsem unavená, ale spát jsem nemohla. No ale v pátek jsem normálně dostala MS, sice první den silnější,ale druhý nic moc, třetí stejně akorát dneska se to trochu rozjelo, tak nevím. Břicho mám ale pořád takové nafouklé, občas je mi zle... Bud si to se mnou pěkně hraje nebo nevím...

baruuus
15. zář 2015

@bara_13 nezbyva nez cekat , zda z toho neco bude ci ne 🙂

baruuus
15. zář 2015

@bara_13 delala jsi si testik ? Nebo myslis ze je brzy?

bara_13
15. zář 2015

@baruuus Já ho zkoušela asi 3 dny před MS, byl negativní, ale víš jak to je ty testy🙂 Nejspíš z toho nic ale nebude a budeme se snažit dál🙂

baruuus
15. zář 2015

@bara_13 ja delala dnes odpol dalsi test byl negativni ale ted vecer jsem ho chtela vyhodit a vidim tam ducha sice nepatrnyho ale je tam . Tak ja nevim ... Jsem z toho nejaka rozhozena 😀

baruuus
16. zář 2015

No jde to vyfotit blbe je to videt strasne malo ale co si myslite? Vidite tam neco ? Nebo uz jsem blazen?😀

bara_13
16. zář 2015

@baruuus nebo jedině ještě zjistit z krve... Já na těch fotkách nikdy nic nevidim... :(

baruuus
16. zář 2015

Hodila jsem to prez program do jinych barev aby to vyniklo 🙂 , foti se to blbe.

bara_13
16. zář 2015

@baruuus teď už tam vidím dušíka... a co ta MS?

ajik123
16. zář 2015

vidim, vidim 🙂 zkus jich víc. Já si dělala asi 4 testy 😀, abych opravdu věřila.

baruuus
16. zář 2015

No dnes jsem si delala takovy ty klasicky prouzky dr max a gravitest, ne ten umelohmotny jako je tu vyfoceny co jsem delala posledne s tim dusikem(dr.max comfort) a vysli me negativni no ale je fakt ze jsem nedelala test z ranni moci no.

baruuus
16. zář 2015

@bara_13 no ja mela Ms akorat jeden den byla takova silna s hnedou krvi a bolelo me dost bricho , druhy den jako kdyz utne a temer nic a bolesti vubec zadne, treti taky ne a dnes je den ctvrty a pouze jen jednou takove spineni no. Tezko z toho neco soudit

bara_13
17. zář 2015

@baruuus No tak to je taková divná MS, zkus k doktorovi na krev, tam by snad mohl vidět víc. Já dneska skončila s MS - pak se mi to rozjelo, takže asi zase nic...:(

bara_13
18. zář 2015

@baruuus Ahoj, tak co? Jak to vypadá u tebe?

martjjja
19. zář 2015

@baruuus Jinou než ranní moč bych ani nezkoušela, škoda peněz.
Dělala sis další test?
Lehce zvýšené hcg může prý být i před ms nebo při biochemickým těhotenství.
Budu ale držet palce, aby čárka sílila.

fatal_error
20. zář 2015

ahoj holky, jsem dnes 34DC, menstruace nikde, test negativní. v pátek jsem byla na gynekologii, protože jsem se bála, že zase nemenstruuju (na přelomu června a července mi 2x vynechala, naháněli jsme norethisteronem, jenže to byla sliznice 2mm, teď je 16mm), ale sliznice 16mm, tak mám počtat 10 dnů a buď jsem těhotná, nebo dáme injekci. jenže test jsem dělala v pátek i dnes a oba negativní, není tam ani ň. to už je přeci na tuty jasný, že nejsem těhotná, ne? za takhle dlouho už by tam musel bejt aspoň jak vy říkáte duch. :/ včera mně píchalo v podbříšku, tak jsem si říkala sláva, menstruace se blíží a prd. samozřejmě bych byla nejradši těhotná, ale když už nic, tak alespoň tu menstruaci. 🙂 takže moje otázka zní - 34DC, když předevčírem 16mm sliznice, to už negativní test znamená, že je opravdu negativní?

fatal_error
20. zář 2015

Tabulka hCG podle týdnu těhotenství [mIU/ml] v týdnech od poslední menstruace:
3. týden: 5 - 50
4. týden: 5 - 426
5. týden: 18 - 7,340
6. týden: 1 080 - 56 500
________________________________________________
Znamená to teda, že některá žena může bejt ve 4. týdnu od poslední menstruace (proč se to sakryš udává od poslední menstruace? 😲) a mít třeba hodnotu 10, což test nezachytí, kdežto jiná může mít už 3. týden 30, což běžný test zachytí?

martjjja
21. zář 2015

@fatal_error přesně tak, jak píšeš 🙂 někdo totiž může otěhotnět 14DC někdo 21DC,i přesto, že ms byla ve stejný den, tak se hodnoty budou lišit. Taky je každá ženská dost originál, takže se to fakt nedá paušalizovat.
Jinak u mě byl test pozitivní až týden po vynechání ms, v mým případě nějaký 38DC. A to tam byl duch, kterýho by si člověk normálně ani omylem nevšiml, já to zaregistrovala jenom proto, že jsem na to fakt čučela ze všech stran jak tatar. Normálně znatelně pozitivní byl až 14 dní po vynechání a to pořád ještě ne úplně silná čárka.

fatal_error
21. zář 2015

@martjjja diky za povzbuzeni, zvedavost uz zacina fakt kulminovat! 🙂 zkusim si udelat dalsi test zejtra rano hned po probuzeni, coz bude 36.DC. protoze menstruaci furt nic nenasvedcuje. akorat jsem priserne nafoukla, boli me x dni prsa a v podbrisku, prestaly mi chutnat cigarety a z ruznejch beznejch smradu se mi zveda zaludek. samozrejme jsem si to mohla vsechno vsugerovat, to vubec nepopiram. 🙂 i kdyz podle toho, co pises, se treba 36.DC zase nic nedozvim a budu porad tam, kde jsem. 🙂

martjjja
22. zář 2015

@fatal_error hele, třeba dozvíš, já mám cyklus trochu delší a asi i ovulaci malinko později.
Já pořád sbírám odvahu jít k doktorce, aby mi řekla nějaký verdikt. Už před dvěma dny mě přestaly bolet prsa a začalo bolet břicho, tak jsem na to sama zvědavá.

fatal_error
22. zář 2015

@martjjja a kolikatej den cyklu ted zrovna jsi? k doktorce utikej, aspon pro klid, ne? bezela bych tam hned minimalne na krev, kdyby mi vyslovne nerekla, ze mam prijit za 10 dnu. 🙂

martjjja
22. zář 2015

@fatal_error teď už jsem kolem nějakýho 60DC. Samotný potvrzení mě moc neuklidní, malinko v klidu začnu být až bude srdeční činnost a ta může být klidně až v 10tt. Minule jsem čekala na srdeční činnost třikrát a pokaždý zbytečně a byl to fakt strašnej stres, takže tentokrát chci jít až později, abych nemusela víckrát.

fatal_error
23. zář 2015

@martjjja pockej a test mas po takovy dobe stale negativni? Drzim pesti, at je vse v nejlepsim poradku!

lenejewel89
23. zář 2015

Holky, mela jsem menstruaci po 28dnech potom po 25dnech a ted jsou to 2 dny, co neprisla. S manzelem se moc snazim uz rok o druhe miminko, ale test ukazuje negativni...Myslite, ze to je jeste brzo na testovani? Muze se ukazat pozitivni pozdeji? Dekuji za rady...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru