Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

luca_v
12. led 2016

Nespoléhejte tolik na testy 😉 Já si dělala test každý týden fakt hodně dlouho a že jsem těhotná mi jen tak mezi řečí nadnesl gynekolog na kontrole. Ale to jsem byla už v 9tt..... Přijdu domů, počůrám test a opět negativní 😀 A teď tomu negativnímu testu už je přes rok 😀

juliemichal
12. led 2016

Ahoj holky,taky se s Vámi podělím 😀 už 9 dnů mám potvrzené těhu od dr a testy negativní 😀 což se mi nikdy u těhotenství nestalo 😀 a to mám už 2 syny 😀 tak si říkám zda nejsem vadná 😀 včera teprve pidi dušík na TT 😀 ms jsem měla 12.12 a ovu cca 10DC 😀 9DC jsem měla pozitivní ovu test 😀

monoklnaoku
12. led 2016

@monoklnaoku Jeste navic mam zvysenou teplotu 37,2

ewiiika
13. led 2016

Holky můžu se přidat? Mám 31DC, zpožděná MS asi o 6 dnů. Pondělí a úterý jsem začala špinit,ale jen uplně maličko,spíš tak hnědě,ani na intimku to nebylo. Dnes Je špinění zase slabší. Testy jsou negativní... 18.1. mám kontrolu na gyndě. Myslíte,že když dr. řeknu,že jsem nedostala MS ale testy mam negativní,udělá mi ultrazvuk?
Při mým 1. těhu jsem měla ma testu hned // a teď toto :-/ tak Vám nevím...

monoklnaoku
13. led 2016

já si právě řikam, jestli tam zajít, aby mi jen nepíchla vyvolávačku...Nevim jestli by mi udělala ultrazvuk už teď, když mam zpoždění necelý týden...

ewiiika
13. led 2016

No já tam mám jít na normálně na roční prohlídku a to mi UTZ dělá na roční vždy...ten vnitřní... Tak třeba budu mít do pondělí na testu // a nebo při nejhorším se dostaví menzes :-/

monoklnaoku
13. led 2016

to je fakt, taky bych měla jít na roční, tak to sfouknu rovnou.

kikidii
13. led 2016

Já už mám zpoždění víc jak týden a test furt negativní :-/

monoklnaoku
13. led 2016

To mě štve,to napínání je k nevydržení!

ewiiika
14. led 2016

@kikidii to máme stejné :-/ já měla ještě špinění pondělí a úterý,jem takové nic,tak absolutně netuším... Ale někdo tady psal,že test může // ukázat třeba až po zpožděné MS 14ti dnů... Takže jako psala @monoklnaoku "to napínání je k nevydržení" a fakt je :-/

eliska8228
14. led 2016

Prsa mě málem odlítnou, bříško rozskočí a menstruace nikde a na testu samozřejmě bílo 🙂

kikidii
14. led 2016

To jsem našla na jedné stránce o těhotenství: "Aby těhotenský test ukázal spolehlivý výsledek, má se absolvovat nejdříve ve 4. týdnu těhotenství a nejlépe až v 5. týdnu. Dříve si totiž nebudete moci být jistá, zda test ukazuje správně." ...a jak už spousta dívek a žen psala, tak je celkem běžné, že ještě v osmém týdnu není na testu nic vidět, i když už mají z ultrazvuku potvrzeno, že těhotné jsou. Takže prostě čekat, čekat a čekat a pak jít k doktorovi 😀

eliska8228
14. led 2016

Já mám zítra 14 DPO, tak snad na mě vyskočí alespoň dušík 🙂

monoklnaoku
14. led 2016

Ja hledam ducha jak pominuta ale zcela bilo. Ale zitra teprve tyden po, v pondeli jdu k doktorovi,myslite ze uz to pozna? V tu dobu to bude 10 dni po vynechani.

kikidii
14. led 2016

@monoklnaoku na ultrazvuku by to mělo být vidět nejdříve v 5 týdnu po ovu. Z krve by to už mohl poznat.

monoklnaoku
14. led 2016

@kikidii mela sem dojem,ze tu holky psaly,ze tim vaginalnim je to videt driv. No tak uvidime.

kikidii
14. led 2016

@monoklnaoku aha, tak to nevím 🙂

hankar20
15. led 2016

@monoklnaoku ja tehotna jsem a na uz minuly tyden nic videt nebylo az ted v utery tam pry neco uvidime...dnes jsem 5+1 a u dr jsem byla v pondeli

ewiiika
15. led 2016

Já vim,že před pěti lety u mého prvního těhu mi dr. říkala při použití vnitřního UTZ, že jsem asi ve 3.-4.týdnu... Pak mě objednala ma další UTZ,kdy už bylo vidět i srdíčko... Takže si myslím,že vnitřni UTZ by to měl zjistit dřív...
@monoklnaoku ty máš 10 dní zpoždení?

monoklnaoku
15. led 2016

@ewiiika ted mam tyden,v pondeli jdu na gyndu a v tu dobu to bude 10.

monoklnaoku
15. led 2016

@hankar20 a jses v kolikatem tydnu?

hankar20
15. led 2016

@monoklnaoku ted v 6tt a na uz v 5tt nic nebylo...dr rikala ze je brzy a hcg v krvi sem mela 441

hankar20
15. led 2016

@juliemichal kolik si ted tt?

juliemichal
15. led 2016

@hankar20 bohužel už žádný ☹ včera jsem se dozvěděla,že jsem potratila ☹ nějak se mi gestační a žloutkový váček sám vstřebal ☹ ani jsem nekrvácela ☹ včera jsem vysadila utroš a dr říkala,že mi má do měsíce dojít ms a po 2 ms mám dojít na kontrolu a pak se uvidí kdy se můžeme snažit ☹

hankar20
15. led 2016

@juliemichal to je mi lito☹

juliemichal
15. led 2016

@hankar20 moc děkuji,mě taky,ale dnes to už nějak pobírám a nebrečím jak včera ☹ ☹ je to fakt na houby po 43 měsících se to povede a není s toho biochemické a místo toho aby jsem včera viděla srdíčko tak jsem dozvěděla,že jsem potratila ☹ nějak se to všechno vstřebalo a nic v děloze není ☹ a vůbec ani nekrvácím což nechápu ☹

hankar20
15. led 2016

@juliemichal to je divny..mno ja minuly tyden byla na uz a nic tam este nebylo ale dr rekla ze bylo fakt brzy a v utery jdu znova tak sem zvedava co tam uz bude 🙂

juliemichal
15. led 2016

@hankar20 držím moc palečky aby to u tebe dopadlo v pořádku 🙂 a hlavně dej vědět 🙂 já jsem měla min týden prosperující těhu,co šlo vidět na UTZ a stejně s toho nic není ☹ ☹

monoklnaoku
15. led 2016

@juliemichal :(( asi to tak mělo být, chápu,ale je to šílený. Tak snad to vyjde příště,držím palečky

juliemichal
15. led 2016

@monoklnaoku moc děkuji a přesně tak asi to tak fakt mělo být ☹ ach jo ☹ teď si dáme ty 2 cykly pauzu a potom se začneme znova snažit ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru