Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kamikaczi
25. črc 2016

Ahoj holky zitra jdu zkouset test a uvidim jestli sem v tom nebo ne abych pravdu rekla to c mi poradila vercanika mi hodne pomohlo zitra ti vecaniko napisi jak sem dopadla 😉 😉 😉

frajkn
26. črc 2016

Ahojky, tak jsem dnes byla na prohlídce, test opět negativní a podle vnitřního ultrazvuku se tam něco klubalo, ale nedoklubalo...pokud to do 14ti dnu nedostanu musím znova, bud už bude jasné, ze tam je, ale spis, ze neni...

valentovasasa
27. črc 2016

Tak ja to presne 5. Den po vyvolavacce dostala...

zuzizuzi0000
27. črc 2016

@valentovasasa To je mi líto, ze to nevyšlo 😔 Ale alespon víš na čem jsi a můžete začít od znova.. @frajkn Tak pořad tam nějaká malá šance je! Budu držet palce!!!!

To ja pořad nevim vůbec nic.. Testy negativni, krev v pořádku, ms nikde.. K doktorovi jdu pristí tyden, tak doufám, ze tenhle se na me nevykašle jako ta předchozí doktorka.. 😒

vercanika
28. črc 2016

@kamikaczi tak jak jsi na tom?? Napinas me jak ksandy 🙂

luckavivi
30. črc 2016

ja nic nic....

lynxx
30. črc 2016

Ahojky, tak se taky podělím, rozhodně v tom nejste samy 😉

HA neberu 1/2 roku, cyklus postupně od 29 dní spíše nyní 35, max 38. Od června jsme se přestali aktivně bránit a necháváme tomu volný průběh. Dnes 43.DC, menses nikde, testovala jsem před 5 dny a dnes, testy jednoznačně negativní. Příznaky podle mě žádné, občas zabolí záda - ale to se občas děje, souvislost to podle mě rozhodně nemá. Ale hodně mě irituje, že test negativní, ale menses nikde! Práci mám náročnou, v rizikovém prostředí, takže potřebuju jasně vědět, že těhu nejsem, abych byla v klidu a po přečtení některých příspěvků, kdy testy negativní skoro celý 1.trimestr mě to teda vůbec neuklidňuje, nerada bych na to přišla takhle pozdě kvůli rizikům pro plod, nedej bože, kdyby byl nějak malformovaný 😒

Takže mám dilema, zda uhánět narychlo dr. (ta moje má bohužel dovo a já jsem se přestěhovala do nového města, takže dostat se tam v jejích ordinačních hodinách je komplikované), nebo ještě vyčkat. Osobně nevěřím moc tomu, že by vyšlo těhu. Cysty jsem nikdy neměla, ale kdo ví, možná prostě jen opoždění kvůli stresu před dovolenou a pak cestování. No sama jsem zvědavá, jak se to vyvrbí... Držím palečky všem, ať to dopadne tak, jak si přejete 😉

frajkn
30. črc 2016

@valentovasasa tak po 28dnech MS přišla, tak je to jasné....Můžeme nanovo.

15zuzana15
1. srp 2016

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o názor... poslednu MS som mala 23.6. cyklus mam tak 32 dnovy dnes som 40DC.. test negativny..v piatok som bola u lekara robil mi sono a nasiel mi na vajecniku cystu (bola som u neho v aprili na preventivnej a vtedy tam ziadnu cystu nevidel alebo mi o ziadnej nevravel...) po chvili vsak povedal ze to moze byt aj dake zlte teliesko... chvilu tam este kukal videla som ako aj daco meria v maternici a potom mi vravi ze v maternici zatial nic nevidi ale ze tehu nevylucuje a ze mam prist o 3 tyzdne na kontrolu... do dnesneho dna som urobila 3 testy vsetky zatial negativne... mala ste niektora takyto pripad??

valentovasasa
2. srp 2016

@15zuzana15 kamarádka to měla, měla cystu a ta jí zastavila MS :(

kaccistar
2. srp 2016

@15zuzana15 tiež by som to nevidela na tehotenstvo, skôr na cystu. ☹

kamikaczi
2. srp 2016

@vercanika dobre nejsem v tom

15zuzana15
2. srp 2016

No aj ja si myslim.... ale ma zmielo lebo ja si dost pozorne zaznamenavam vsetko do kalendarika a som si to potom ked mi meskala MS pozerala a presne 5,6,7 den po ovulacii som mala bolesti v bruchu ako ked mam mat MS ale neprisla a v den meskania MS som dostala vecer taku migrenu az som vracala a od vtedy mi vzdy rano bolo na vracanie, a na dotyk ma bolia bradavky a niekedy az tak ze ked si v noci lahnem na brucho az sa musim otocit co ich tak zacitim.....moze toto robit cysta??kamaratka mi povedala ze by sa cysta mala rozpustit po MS ale to bude kedy ked ju stale nemam a vyvolavacku som nedostala???porazi ma z toho mojho doktora ...

kamikaczi
3. srp 2016

Vercaniko teda test jsem nezkousela ale pockam jestli dojdou nebo ne

kaccistar
3. srp 2016

@15zuzana15 no to sú síce známy tehu, ale môžu to byť vsugerované. Vtedy sa tiež spustia. Ale tak samozrejme, vylúčiť alebo potvrdiť by to mal lekár, nie my 🙂

depro
4. srp 2016

Ahoj holky, jsem tu nova a trapi me jedna vec.
S mamzelem se snazime o miminko.
Ovulaci a teploty si nehlidam. Tento mesic byl hodne naruzivej. MS nemam pravidelnou uplne na den,ale od 25-30 (do konce mesice) to vzdy zarucene dostanu,nikdy jsem nemela zpozdeni a nikdy jsem to nemela po 1 dnu v mesici,vzdy driv. Cili je novej mesic a stale jsem to nedostala,takze dejme tomu 4dny zpozdeni +\- . Boli me silene zada ,podbrisek jako pri MS,prsa,nevolnosti, silena unava a hodne silnej bilej vytok. Delala jsem si test 2.8 ale negativni. Myslite ze bych mohla byt tehu a je jen na testovani brzo ?
Mimiska bych moc chtela.
Dekuju za odpoved a pekny den holky 🙂

kamikaczi
4. srp 2016

@vercanika test jsem nezkousela a mam zpozdeni 2 mely dojid 3.8. A zatim nic tk uvidime

vercanika
4. srp 2016

@kamikaczi zkus si radsi udelat test pro zichr .. Ja uz treba nestresuju u me se stava ze mam zpozdeni i 2tydny ... A kdyz nic tak zkus gyndu ... Ja minule mela zpozdeni i kvuli cyste ... jsou holky co maj cystu( treba i ja ) a maji u toho bolesti a nekdy cystu muzes mit a nevedet o tom .. Nebo proste jen mas zpozdeni ... A nic to byt nemusi 🙂

kamikaczi
5. srp 2016

@vercanika Uvidime neboj dam vedet

kamikaczi
8. srp 2016

@vercanika verco je to v pohode tehotna nejsem menstruace dosla

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
emisekkk
10. srp 2016

@dzungala jak jsi dopadla? aha, vlastně ty jdeš až v pátek k dr. Jsem teda fakt na Tebe zvědavá....

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
emisekkk
10. srp 2016

@dzungala no těhu určo jseš, ale samotnou mne teda zajímá, který týden. Pokud máte teď nějakou infekci, uvidíš, třeba to nebude nic závažného. RTG - tam záleží, který týden těhu to byl, ale někdě jsem četla, že těch rentgenů jde do těla už dnes velmi málo a že panika při těhu se přeceňuje, dle mého rezonance nevadí vůbec. Moc držím palce a pak se ozvi, jak jsi dopadla.

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
emisekkk
12. srp 2016

@dzungala tak co?

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
emisekkk
12. srp 2016

@dzungala tak gratulace

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru