Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

monikus
24. srp 2016

@cv3 Ahojky tak my stále nic.... ☹

cv3
27. srp 2016

@monikus ahoj, my taky nic mam to dostat 8.9. Ale nejak tomu neverim zeby se zadarilo.

lanka12
28. srp 2016

Ahoj holky,
Zadam o radu podledni ms byla 19.7. S tim, ze mam cyklus 34-35
20.8. Jsem spinila ( spotreba max. Dve intimky na den) a ms nikde .....
Na tt testu ma slabou carku ale nesili tak rychle jako v 1. Tehotenstvi, to jsem to zkistila hned 3 dny pred ms a byly tam dve dalnice //
Ted jen slaboch a navic se citim po ranu a vecer na zvraceni a spadla jsem o tri kila.
Dekuju, za pdpoved

lanka12
28. srp 2016

@lanka12
Omluvte preklepy

cv3
28. srp 2016

@lanka12 ahoj treba jsi jen kratce tehotna. Vydrz jeste par dni.

lanka12
28. srp 2016

Dekuju,
Za 14 dni jedeme na dovcu, tak jestli muzu pit a nebo nebudu moct 😒

damae
28. srp 2016

@lanka12 Desne zalezi na typu a dokonce i konkretnim testu. Ja mela ted na jare dve plne stejne silne carky cca ve dvou mesicich (tedy 8tt). Hoooodne dlouho byla ta testovaci dost slaba, plus jsem pak zjistila, ze jeden test ma vyrazne mene barviva, nez druhy. Bohuzel si nepamatuju jaky...

lanka12
28. srp 2016

@damae
Zitra dojedu koupit nove.
Jedny z lekarny ukazovaly jak je carka postupne vyraznejsi, ale ty pepino, to kak kdyz stagnujou........
V srpnu TO odeslo samovolne v 6-7tt, takze se neraduju jen cekam a to me nebavi, kor pred dovolenou.
Minuly tyden jsem 3 dny pred ms ( ktera neprisla) spinila. Teplotu mam furt v prumeru 36,8.
Asi v tydnu cinknu doktoru, nic jinyho stejne asi nevymyslim, ale vubec bych se nezlobila kdyby se objevily dve// stejne carky

damae
29. srp 2016

@lanka12 já měla za sebou také zamlklé těhotenství, ale teď podruhé vše ok, už jsem v 6. Měsíci. Podruhé mi psychicky dost pomohlo chodit na krevní testy. Chodila jsem cca jednou týdně jako samoplatce. Tam bylo jasné, jestli to roste nebo ne. Moc držím palce, bohužel nic moc víc, než čekat se nedá.

lanka12
29. srp 2016

@damae
Zitra jdu na kontrolu, tak budu chytrejsi.
Hlavne aby uz mi nebylo tak zle od zaludku.
Ale dekuju, za uklidneni, ja se dokazu vynervovat i sama 🙂

cv3
30. srp 2016

@lanka12 ahoj tak jak jsi dopadla?

lanka12
30. srp 2016

Ahoj, tak nic pry neni vide ☹
Jinak pokud nedojde ms, tak mam od 8.9. brat norethisteron. Nemate s tim nektera zkusenost???

aymy31
2. zář 2016

Zdravím všechny snazilky,můj dotaz je podobný vaši diskuzi,proto vás moc prosím o vás názor,zkušenosti,informace... pokoušíme se rok a půl o mimi. Poslední cyklus jsem měla 26. Dnes jsem 28 dc a 13dpo ,tt je negativni ale v noci jsem měla jednorázový nahnedly hlen a ještě jednou dnes odpoledne. Kromne toho ze mi je stále zima a vytratil se pocit hladu nemám žádné jiné příznaky. Dokonce ani podbřišku me neboli jak to vždy mívám den před ms. Máte s tím nějaké zkušenosti, měly jste to také a pak jste byly trhu a ten tt to ukázal az později? Moc děkuji za vaše názory a zkušenosti a všem snazilkam přeji brzy ocekavane//☺

kikidii
8. zář 2016

@aymy31 Ahoj, taky jsem jednou měla něco podobného, myslela jsem si, že je to uhnizďování vajíčka, potom jsem ještě dostala slabou menstruaci, o které jsem ale nebyla přesvědčená, že je to menstruace. Nebolelo mě vůbec břicho jako vždy a měla jsem ji opravdu slaboučkou a jen v dopoledních hodinách. Každopádně z toho nebylo nic. Stalo se mi i že jsem měla různé příznaky, které podle knih i netu mohly být jako těhotenské, ale taky z toho nic nebylo. No a když jsem pak konečně po roce snažení otěhotněla, tak jsem neměla vůbec žádné příznaky, jen jsem očekávala, že se mi týden před menstruací zhorší pleť (jako vždy), k to mu ale nedošlo a menstruace taky nepřišla. Teď jsem v pátým měsíci a doteď žádný těhotenský příznaky, kromě toho, že mě kope v břiše, nemám 😀

kaja2016
8. zář 2016

@kikidii tu posledni cast zavidim 🙂

dessue11
12. říj 2016

ahojte chcem sa spitat na miesto MS som mala spinenie a je to uz 22 dni a test bol negativni neviem stalo sa to uz niektorej z vas

saritam
13. říj 2016

Ahoj chtěla jsem se zeptat je možné otěhotnět s antikoncepčním tělískem? Od : 25.9. Jsem měla plodné dny a 4× jsem měla v ty dny pohlavní styk. Mám tlaky v břiše chvilkama i v podbřišku a křeče když vstávám z postele ale test negativní 😞

kristynabayer
13. říj 2016

Pokud mas telisko o nehativni test po takovehle dobe, tak potoze budou nejspis od neceho jineho. Ale mozny je vsechno...
@saritam

dessue11
17. říj 2016

ahojte mam na vas malu otazocku robila som si test a tam som mala uz dve ciarki len ta druha bola tenunka pomali jak vlasok mozem bit tehotna ??

yasmin30
17. říj 2016

Ahoj,ja dělala asi 10 dní po očekávaném termínu MS a byl pozitivní 😉 Celou dobu mě ale bolelo břicho a prsa tak jako bych to měla dostat ale pořád se nic nedelo 🙂

dessue11
18. říj 2016

ahojte , tak bola som u doktora a vizera to tak ze na miesto miminka to bude pravdepodobne rakovina je mi strasne ☹

kaja2016
18. říj 2016

@dessue11 prosimte a to poznal "by oko". Zachovej klid, pockej na vysledky testu.

emisekkk
18. říj 2016

@dessue11 rakovina čeho? Jak to jako poznal? To se mi nezdá!!!! Hlavu vzhůru!

yasmin30
18. říj 2016

Ježíši takovej závěr hned????To snad nebude zrovna rakovina. Oni ti něco přímo našli?

kristynabayer
19. říj 2016

Holky, dnes mam 2.den zpozdeni - 31.dc/13.dpo (z meho cyklu co je jinak jak hodinky 30 dni s ovulaci 20.dc), dnes negativni test :(. Tak nevim co si o tom myslet. Mozna byla ovulace dyl nez si myslim (ridila jsem se jen dle hlenu, ktery byl 18.dc) a sanci jeste nejakou mam, ale snazim se moc nedoufat. Ten test me dorazil :( ... Priznaky ms nemam, boli me kriz a podbrisek, ale uplne jinak nez mivam u ms... :/ myslite ze je jeste nejaka sance?

adela92
20. říj 2016

Ahoj holky, taky se k Vam pridavam. S pritelem se snazime o miminko skoro rok. Dnes 4 den zpozdeni, bohuzel rano jsem delala testy a negativni :( jeste trosku doufam, ze se tam neco objevi a ta mrska nedorazi 🙂

valentovasasa
30. říj 2016

Holky se mnou jeto jak na houpacce. V cervenci ms prisla az 50.dc po vyvolavacce ( presne 5. Den po injekci.) V srpnu 29.8. To bylo samo po 36 dnech ( muj cyklus je 31) a ted jsem asi 62.dc a ms nikde. Pred 11 dny jsem dostala vyvolavacku a ze do 10 dnu to mam dostat. Ams nikde... zitrabudu volat doktorce tak uvidim co mi rekne.

carpatia
3. lis 2016

Zdravím a rovnou prosím o radu či zkušenosti. Mé tělo si dělá, co chce. Jsem dnes 30DC, MS většinou chodí po 28-29 dnech. Já dnes stále nic, nicméně 26. a 27.DC se u mě objevilo podivné zašpinění, jen světle růžový papír při utírání na wc a ten 26.DC také kousíček hlenu s tmavěhnědým zbarvením. Od té doby nic. Pobolívá mě sem tam břicho jako před příchodem MS, mám trochu bílý výtok, ale opravdu maličko, na intimku to není. Dnes jsem si dělala test, ten je ale sněhobílý. Stalo se někomu, že by se mu těhotenský test objevil pozitivní až po delší době vynechání a při testování v době očekáváné MS byl negativní? Opravdu se mi to nikdy nestalo, jsem z toho poměrně nesvá. Díky.

krtikkrtovaty
Autor odpověď smazal
Zobraz
luckavivi
3. lis 2016

Ja mela test negativni, ale jsem tehotna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru