Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kosta123
27. črc 2009

trinitka - tak choď k doktorovi

loo0
12. srp 2009

ahojte holky.... mna z toho uz klepne asi vazne 😀 urcite meskam, len nwm povedat ako dlho lebo mam nepravid. cyklus a poslednu mrchu som mala 8.7 .... no stale (este aj dnes) mam neg. testy.... bolasom dnes na krvi tak som zvedava co mi povedia zajtra..... ale zassom rozmyslala ze co ak som mala ovulku posunutu az na koniec mesiaca, cize som cca 12DPO a preto neg. testy.... no ale dalo by sa to uz ,,vyvestit´´ z krvi? 😖 to je hrozne toto cakanie a neistota, hlavne ked mam neprav. mrchu a ani som nikdy neriesila ovulaciu... lebo ak by bolo, nebolo by to tak celkom presne planovane.... ach jaj....

habibi78
12. srp 2009

no, mne to mešká takmer 2 týždne, robila som si už test, bol negatívny....tak ja dúfam, že nie som v tom, chcem druhé bábo, ale teraz určite nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... 😖 😖 😖
nikdy som si nemyslela, že budem túžiť po negatívnom tehu teste....... 😕

loo0
13. srp 2009

habibi tak drzim palce nech to vyjde tak ako chces 😉 ja som mala krv neg. takze asi tehu nie som ☹ co uz no..... vlastne na takych 99 percent... to jedno percento je nadej, ze som mala posunutu ovulku a preto mi nic neukazuje 😎 aj tak tomu uz velmi neverim.... co uz svet sa nezruti.... ked ma byt, bude 😉

habibi78
13. srp 2009

tak nie som v tom..... ale dúfam, že ked si budem robit tehu test, tak budem tuzit po tom, aby pol pozitivny.....
loo, daj vediet.....

loo0
15. srp 2009

habibi tak to predsalen vyslo ako si chcela 🙂 gratulujem k netehotenstvu 😀
inak ja som mrchu este stale nedostala a testy si uz neplanujem robit tak skoro.... ale len tak zo srandy som si dnes odmerala BT a bola 37,0 len skoda ze neviem povedat ci to je u mna vysoka alebo nizka kedze som si ju nikdy nemerala 😀 ja uz fakt neviem.... ale ked mrcha nepride tak nabuduci tyzden testnem zas a umriem od smiechu ked bude pozit. Potom uz budem moct s urcitostou povedat ze ani krvne testy nie su take spolahlive 😎 no uvidi sa... 🙂

habibi78
15. srp 2009

loo, tak ja ti prezmenu drzim prsty k pozitivnym vysledkom.... 😀
daj vediet.

danfal
15. srp 2009

Zdravím vás všechny. Je to už delší dobu, ale taky jsem měla negativní těhu test, nakonec jsem dostala i slabou menstruaci, jenom se mi tak divně leželo na břichu. Z té doby mám svého pětiletého syna 😀 . Já měla první tři měsíce dokonce menstruaci, takže jsem ani nevěděla, že jsem těhotná.

misicka85
15. srp 2009

Holky, já brala na úpravu cyklu Proveru a ms jsem s ní měla pravidelně jako hodinky 30DC. Pak najednou nic tak jsem udělala test, byla tam /, tak jsem ho zopakovala 33,35 a 36DC, všechny / 😒 Tak jsem se na to vykašlala že to bude asi zas nějaká porucha a 40DC mě šíleně začay bolet prsa tak jsem letěla do lékárny pro test a testovala jsem hned, sice to bylo odpoledne, ale měla jsem nádherné //. A dneska je z těch // skoro 8-mi měsíční slečna! 🙂 Přeji všem snažilkám co nejdřív // na testíku, vím jaké to čekání je,my se snažili o mimi 2,5 roku 😉 Držím palečky!!!!

loo0
16. srp 2009

no ja som prave 40DC a este stale mrcha nikde... rano som sa skoro rozplakala ked ma priatel chytil za prsia... doteraz ma len trocha pobolievali ale dnes rano som myslela ze vyskocim z koze 😀 testla som naposledy asi pred 4 dnami a neg. BT vcera 37 a dnes 36,9... tak ja uz nwm... mrcha alebo tehu? 😅 nic no ak neklesne este viac, testnem zajtra alebo pozajtra....

loo0
16. srp 2009

( to uz je dalsi tyzden ze? 😀 )

krista
21. srp 2009

jerrymona • Dnes ve 20:39
ahojte mile snazilky. som tu po prvy krat a mam otazku. asi tak ako vy skoro vsetky. 🙂

8.augusta som mala dostat menzes. som ale netrpezliva, tak som si urobila test. bol negativny. to bolo v pondelok. v sobotu som to skusila zase, vysledok rovnaky. skoro o tyzden v stvrtok to iste. este sice nepresli cele dva tyzdne od vynechania menzesu, ale ja si myslim, ze uz by test mohol nieco ukazat, ak by tam nieco malo byt...moze byt, ze aj viacero testov sklame?

tyzden po vynechani menzesu som mala velmi bolestive a zväcsene bradavky a plnsie prsia (aj manzelovi sa tak zdalo), citila som si vajecniky, mam akokeby nafuknute brusko. inak sa necitim zle.

mam velmi nepravidelny menzes, mala som mierne zvyseny prolaktin, ktory je uz v norme a pokusam sa uz deviaty mesiac. predtym som brala skoro 8 rokov HA a rozhadzalo mi to cely rytmus.

termin mam u lekarky az 4.septembra, lebo ma dovolenku. ale najradsej by som k nej isla okamzite.

dakujem vam za odpovede
pa
jerrymona

shaarka • Dnes ve 20:54
jerry, kludne si mohla prispiet do nejakej temy, bud o vnechani MS alebo o tehotenskych testoch. ale odpisem tu, nie je problem.
tehotensky test ukaze druhu ciarku ihned, ked zaregistruje hcg hormon v moci. zalezi od citlivosti testu. zvycajne ale najneskor 2 dni po predpokladanej MS test ukaze // pokial zena tehotna je.

v tvojom pripade nepredpokladam, ze si tehotna, ale ze sa ti oneskorila ovulacia, ak ju mas. a ak nie, tak sa ti oneskoril len menzes. pises, ze ten zvyseny prolaktin mas uz v norme. kedy ti robili posledne odbery?
a preco si myslis, ze 8.8 si mala dostat menzes, ked mas nepravidelne cykly?

newyorkgirl • 1d • Dnes ve 20:56
ja ked som bola tehu tak mi test po tyzdni meskania ukazal negativny po dalsich 4 dnoch uz bol pozitivny, takze tehu asi nie si 😒

zulik • Dnes ve 20:57
Ze 3 testů 3 negativní 😒 Spíš je to zase zvýšený prolaktin.

shaarka • Dnes ve 21:00
jerrymona, zaujima, ze ked mas nepravidelne cykly, preco si myslis, ze by 8.8. mal prist menzes? 😨
to si ratala po 28 dnoch? 😕

jerrymona • Dnes ve 21:06
ahojte, ale ste vsetky rychle, vdaka za odpovede a sorry asi som tak trochu nepochopila vkladanie novej temy. ale uz je ok.

takze shaarka,

prolaktin mi merali naposledy v maji. zijem v rakusku, tak sa tu musim vysomarit z nemciny. tu je to napisane, ze by mala byt hodnota 23,30 a ja mam 22,7. ak som to pochopila spravne.

a vyratala som si zaciatok menstruacie, akokeby som mala pravidelnu. mam strasne rozhadzany cyklus, to je aj kvoli duphastonu. aspon si myslim.

a moje mile, vzali ste mi nadej. tajne som dufala... 😒

jerrymona • Dnes ve 21:16
inak som predtym mala hodnotu prolaktinu 27,4.

FSH - co to presne znamena?
mala som predtym hodnotu 2,7 a teraz mam 3,0.

shaarka • Dnes ve 21:22
prolaktin moze samozrejme kolisat, ak si mala v maji v norme, teraz nemusis.
na prolaktin a upravu cyklu si daj kupit na SK Agnucaston.
FSH je hormon, vdaka ktoremu rastu a dozrievaju folikuly.

ako beries duphaston? ten ma cyklus spravidelnit, nie rozhadzat.
mrzi ma, ze sme ti vzali nadeje, ale pytala si sa - odpovedali sme.

jerrymona
21. srp 2009

duphaston som brala druhykrat dva mesiace a neviem kde to väzi.
predtym som chodila k lekarovi, ale mala som dojem, ze ho mojimi otazkami len otravujem, tak som sa rozhodla ist inam. idem k jednej sukromnej lekarke, sice to bude nieco stat, ale aspon bude mat pre mna cas.

jerrymona
21. srp 2009

shaarka, si este tu?

terezka25
22. srp 2009

avojte bambulky,
ak mi dovoleti, velmi rada by som sa pridala k vam. uprimne, som prekvapena,ze tolko holiek ma podobny problem ako ja. ale zaroven som velmi rada, ze osm nasla niekoo, kto vie moje obavy a nervozitu pochopit...
ja som mala naposledy mrchu 15.7. potom o cca 2 tyzdne ovu... a teraz mi mrcha nie a nie dorazit. boli ma podrbusko a picha ma tam.. vcera somto uz nevydrzala a isla som k doktroke. aj ona mi potvrdila, ze tie tehu testy ukazovali negativne a ona tiez tam nic nevidela. pripadam si uz trosku psycho... vzdy som to mala presne ako hodinky.. a teraz, ked sa s manzelom snazime o babo...tak to nejde.. moja lekarka to okomentovala ( a zaroven ma dost vystrasila). vraj, ak by som mala byt tehotna, tak tobude skor mimomaternic. teho a to by so musela ist na potrat... zacinam byt z toho veelmi zufala....

jerrymona
22. srp 2009

ahoj terezka 25,

ale aj pri mimomaternicovom tehotenstve by test mal ukazat pozitivum, nie?

ja som mala menzes naposledy 14.7. a odvtedy som si robila uz 4 testy. vsetky su negativne. a bolia ma prsia a mam ich troska zväcsene, co som pri chybajucej menstruacii nikdy nemala. aj mna ide porazit... 😖

terezka25
22. srp 2009

jerrymona, tak to ta uplne chapem 🙂 je to taky zvlastny pocit, ked do teraz vsetko klapalo ako svajciarske hodinky.. a zrazu sa to zacina podobat na tak etie vietnamske... 😉 ale nie..myslim to vazne. dnes rano,ako som si urobila test, tak sa mi 1 ciarka ukazala tmava a ta druha taka jemna.. tak neviem, ci mam zacinamt mat obavy (ak ide o mimomaternic), alebo to bol len zly papierik a ja si nieco namyslam...
ako je to u teba.. chcete mimi?🙂

terezka25
22. srp 2009

ale asi mas pravdu, ze ten test moze ukazat teho aj ked ide o mimomaternicove. nevies nahodou, po akej dlhej dobe by lekarka mala byt schopna vidiet, ze je zena tehotna?? teda presnejsie.. ak ti test ukaze 2 ciarky, musi uz doktorka v tom case nieco tiez vidiet?

kopa
22. srp 2009

Terezko když jsem byla těhu a vyšel mi pozitivní test letěla jsem hnedka k dr a nic tam nebylo vidět,jen zvýšená sliznice.Po týdnu už dr našel malou tečku 😉 ale je to různé má dr.měla špatná utz takže ta tam nic nebyla schopna najít a taky mi strašila mimoděložním...A co si zajít na krev?

jerrymona
23. srp 2009

zdravim ta terezka 25.

zial, neviem ti poradit. som tu nova. pamätam si ako som raz vysadila tabletky asi na tri mesiace a neprisla mi ms. mala som iba taky hnedasty vytok. lekar mi povedal, ze si mam kupit test a ak vyjde pozitivny, mam prist k nemu, moze sa jednat o mimomaternicove tehotenstvo. nastastie bol negativny a do tyzdna dosla ms.

moznoze mozes byt aj normalne tehotna. skus test zopakovat. moznoze je to este prilis skoro a aj kopa ma pravdu. moznoze sa to moze zistit az neskor. a myslim, ze som to citala vo viacerych temach, ze aj lekari zistili tehotenstvo neskor.

ja uz velmi tuzim po babätku. no budto je to znova zvysenym prolaktinom alebo stresom alebo este neviem cim.
dnes som sa zobudila nato, ze som potrebovala nutne na zachod, bolest podbruska mi neustupila ani po navsteve na wc a strasne ma boleli bradavky. ja uz sa sama v sebe a v svojom tele nevyznam. keby som aspon dostala ms, ale ani tej sa nechce prist. naposledy som ju mala 14.7. den pred tebou.

terezka, brala si tiez dlhodobo HA?

terezka25
23. srp 2009

avojky jerrymona a kopa🙂
ani si nevite predstavit, bambulky moje, ako ste ma velmi potesili svojimi odpovedami.. naozaj am super pocit, ked viem, ze tu ste a chapete ma. v sobotu som si rano urobila test a ukazala sa mi 1 palicka uplne jasne a 1 bola taka jemna..povedala som to svojej polovicke..a ten, mozno z prekvapenia, ma len tak ordovnal.. vraj ked to doktorka nevidela, tak si vraj len namyslam a preto to tak zvalicujem (tu 2. paliku). uprimne.. zostala som velmi smutna, lebo som si myslela, ze aj on chce velmi to mimi.. no, asi sa situacia trosku zmenila..
takze zajtar si pojdem "tajne"kupit nejaky test a vyskusat to znova.

terezka25
23. srp 2009

jerrymona, ja som nikdy HA nebrala..nejak som mala z toho strach. takze som sa do toho ani nepustila.... ale je to super vediet, ze je tu niekto, kto datum 14-15.7. tiez tak striehne ako ja 😀 a sme na tom asi so zachodom a bradavkami rovnako.. tie ma bolia...:(

habibi78
23. srp 2009

terez, citala som tvoj problem a celu historiu prispevkov.... kup si zajtra test a daj vediet.... prajem aby bol vysledok pozitivny.... 😵

monkri
23. srp 2009

Ahojte teraz som objavila tuto stránku mám kamarátku ktorej zistili že je tehotná až ked bola 4 mesiaci hoci chodila doktorovi na kontrolu že či nieje tehotná doktor jej tri krát pichol injekciu lebo že jej len mešká a zvyklo jej meškať aj predtým ona po ňom trikrát dostala menzes a ked išla po 4x až vtedy zistili že je tehotná v testy jej stále ukazovali že nieje tehotná aj krv jej zobrali ale len na začiatku aj to ukazovalo že nieje potom už to nezopakovali a ani na ultrazvuku nič nevideli až ked bola 4 mesiaci hned jej dali knižku teraz malý má 1 a pol roka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak že pravdu ukáže až čas 🙂 🙂 🙂

kopa
24. srp 2009

Dobré ráno,
Terezko ještě ti doporučuji testit jen jedním testem,aby jsi viděla zda ti čárka sílí či ne 😉
Přítel to tak určitě nemyslel 😉 Já když jsem byla loni těhu,tak jsem testila celkem brzy a měla jsem vždycku tu jednu slabší a ukazovala mu to a on mi moc nevěřil 😅 Potom když mi zjistily těhu byl moc rád 😵 ale bohužel jsem v 10tt měla MA,takže jsem o mímo přišly 😔
Tak ti držím palečky aby tam na tebe // vykoukly.
Jinak jestli máš možnost zašla bych si na odběr krve na HCG z toho se to zjistí hnedka.(U nás to třeba dělaji v laboratoři kde odebírají krev a stojí to 200Kč)

jerrymona
24. srp 2009

mila terezka,
ja si tiez myslim, ze tvoj priatel to tak nemyslel, mozno sa nechcel predcasne tesit alebo ti davat falosne nadeje. a okrem toho chlapi to vnimaju trochu inak. ich sa to tak nedotyka ako nas zien. a v tomto obdobi si mozno viac precitlivela, viem to podla seba. vsetko ma vyvedie z rovnovahy. 😖

tebe aspon ten test ukazuje druhu ciarku, aj ked je slabsia, mne ju neukazuje vobec. dufam, ze ti to vyjde.

vydis, zazraky sa deju, aku tu napisala monkri. tiez by sa mi pacilo, keby to bolo taketo prekvapenie.

ja uz testy asi ani nebudem robit, pockam si na verdikt lekarky. mam nepravidelnu ms a mozno je to velmi dlhy cyklus. ale aj tak mi to neda pokoj, ze ma prsia bolia kazky den, predtym to nebolo...

terezka25
24. srp 2009

krasne ranko holky🙂 😀
ako sa mi dnes mate? dakujem za spravicky. asi si fakt dnes pojdem kupit dalsi test. aj ked si viem asi predstavit, ked tam bude zas ta ista slecna, ktora mi testy predala posledne 2 razy...🙂 ale co uz. asi to stoji za to, aby som odburala nervozitu...no nie... ja som si myslela, ze lekarka to musi ako prva vidiet na ultrazvuku. ale velmi ste ma potesili, ze to tak vobec nemusi byt. sice mokri, to fakt az v 4 mesiaci prisli na to, ze je tehotna???tak tomu sa uz hovori "bomba". ale asi je to fakt, ze kazde ludske telo je individualne a reaguje na podnety uplne inak...
jerry, s tymi ciarkami je to riadne zapeklite... ja osobne si myslim, ze ta ciarka tam bola len preto, ze ten papierik (nemala som k tomu ziadny kryt, len cisty dilat. papierik) bol nejak nasiaknuty... takze mozno to manzel fakt myslel dobre, aby mi nedaval zbytocnu nadej..
o mimi sa snazime uz od aprila (dubna) a nic z toho.. naposledy, ked prisla cervena, tak mi uz utieklo aj par slziciek 😒
holky, dnes som taka leniva (ci unavena).. nic sa mi nechce... a to je este len rano....

kacka.va
24. srp 2009

terezka: na ultrazvuku je "něco" vidět podle mého Dr. až tak 10. den po vynechání MS. Jinak, zkus si koupit jinou značku testu, mě první testy vyšly taky negativní a pak jsem na netu četla, že ta značka je dost blbá, tak jsem koupila jinou a to už mi vyšlo pozitivní.

terezka25
24. srp 2009

kacka.va ja som predtym mala rapiclear.. ale tiez ma to iste napadlo. prave som si bola kupit taku ruzovu krabicku. tusim sa to vola mama test.. tak som zvedava, co ten ukazem.. asi to nevydrzim nejak dlho a hned zajtra rano to otestujem..🙂

kopa
24. srp 2009

Terezko mamatest je nejlepší 😉 chodím do jedné diskuze a tam s ním holky testují a nikdy nelhal.Mě rapiclear ukázal dvě a těhu jsem nebyla 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru