Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

katkaaaaaaa
7. dub 2010

trochu smútim kvôli tomu krvnému testu...ale keď ten bol 18 marca.....odvtedy sa tiež mohlo vecí udiať 😵

latvia
7. dub 2010

mohlo 🙂 ak mate otvorenu nejaku lekaren ta zbehni a kup 🙂

katkaaaaaaa
11. dub 2010

ahoj Latvia,momentalne nastala situacia ze sme s priatelom po 6 rokoch skoncili..no problem je ze som bola vo stvrtok pichat vyvolavacku a nedelu sme este mali pohl.tyk...teraz len dufam ze pride MS..bo ak nie tak sa bojim aby som nebola tehotna..

latvia
11. dub 2010

😕 😅 ak si bola predtym tehotna tak to uz nezmenis, ale ak si nebola tehotna tak myslim ze ten styk nebude "plodny" 😉
a nevadi ze ste skoncili, zacnes odznova, je horsie ostat s niekym nasilu 😉

katkaaaaaaa
11. dub 2010

dakujem pekne..prislo vela problemov a nemalo to konca kraja..som teraz dost vynervovana ale snazim sa brat to s nadhladom...dufam teda ze MS pride a bude vsetko ok.. :( test by osm teoreticky mohla tiez urobit vsak?v pondelok si ho asi pojdem kupit,budem kludnejsia

latvia
11. dub 2010

do pondelka ti podla mna dojde MS ak niesi....a nerobili ti vo stvrtok aj krvne testy na HCG?

katkaaaaaaa
11. dub 2010

nie nerobili.tie mi robili pred 3 tyzdnami boli negativne,potom ked prisla tak mi robila vysetrenia,ale nic nevidela...no ani by nemohla vsak styk posledny v nedelu, a pichla mi to vyvolavacku...davali sme si vsak pozor v nedelu,teda dufam ze si ten pozor dal...

latvia
11. dub 2010

hmmm, skoda, v piatok si uz mohla vediet jak si na tom, hcg by bolo vysoke ak si tehu...

katkaaaaaaa
11. dub 2010

och to je naozaj blbe...takze v pondelok test a budem kludnejsia urcite..dakujem ze si tu pre mna bola

latvia
11. dub 2010

😉 neni zac, som zvedava ako to dopadne 🙂 uz si rozmyslala nad tym co dalej ak budes tehotna?ci este neriesis?

latvia
11. dub 2010

idem, pridem

katkaaaaaaa
11. dub 2010

nad tym som premyslala asi takym sposobom,ze mu to poviem urcite a budeme to nejak riesit spolocne pretoze je to aj jeho zalezitost a isto by som ho nemohla vynechat z toho...ale stale som optimista a verim ze ta MS pride...

latvia
11. dub 2010

🙂

michell23
13. dub 2010

ahojky holky, tak já jem dneska 9.den po očekávané MS. Cítím čím dál větší píchání a řezání v podbrišku. Občas nějaký nával a citlivější prsa. Zejtra ráno si budu dělat už 4. testík, tentokrát z ranní moči. Pak ještě jeden ve čtvrtek a v pátek ráno mám v plánu už doktorku, protože to bude přesně 12 dní. Jsem velice zvědavá. Jenže mi ani jeden test nevyšel vyšel mi negativní a všechny, ach jo.....:-// tak se držte holčiny těhule

bambulka814
14. dub 2010

caute baby, potrebovala by som poradit.

11.42010 som nasla 2 ciarky na teste, 13.4 (dnes) test opat, este silnejsi, bola som dnes u Dr a povedal mi, ze podla poslednej menstruacie by to mal byt 5.tt, ale ze babatko je tak na 3tt. ☹ vobec neviem co si mam o tom mysliet. ak som ale v 3tt,mohla som mat uz take silne ciarky na teste?

bambulka814
14. dub 2010

asi som to hodila do nevhodnej temy, ospravedlnujem sa 🙂 ale poradit potrebujem

latvia
14. dub 2010

bambu, termin podla menstruacie sa nemusi zhodovat so skutocnym "vekom" plodu.....ak by si mala pravidelnu ovulaciu podla ucebnice tak by si mohla byt podla terminu MS.ale, ovulacia mohla byt neskor, preto nizsi vek....kazdopadne sa to este kludne moze zmenit, pockaj si este 2 tyzdne, to by uz malo tukat srdiecko na ultrazvuku...alebo chod kontrolovat hladinu hcg v krvi, mala by stupat....ale podla mna ver testu a teraz sa tyzdnami nezaoberaj 😉 gratulujem k tehotenstvu! potom daj vediet ci to dr.potvrdil 😉

bambulka814
14. dub 2010

latvia, vdaka za odpoved, ukludnila si ma 😉

dalea
18. dub 2010

Ahojte,pisala som uz do inej podobnej temy,ale ta nieje tak casto navstevovana,tak napisem aj tu 😉 Citam celu tuto temu,vselijake veci sa tu dozvedam a kedze mam teraz rovnaky problem,tak prispejem 🙂 Ja som mala poslednu mrchu este 16.2.,odvtedy nic,takze uz nedorazila druhy mesiac 😝 Mohla som otehotniet len 6.3,alebo 20.3,ale davali sme si pozor.Testy 30.3. a teraz v sobotu 17.4. su negativne 😕 Cystu nemam,v januari som bola na prehliadke a vajecniky su v poriadku 😅 Cyklus mam 30 dnovy,asi 3x v roku 40 dnovy,cize nepravidelny 🙄 Doteraz mi nikdy mrcha nevynechala,iba pri tehotenstvach.A planovana dcera vysla hned na jeden šup,takze problem s otehotnenim nebol 😀 Zajtra chcem ist k doktorovy,tak som fakt velmi zvedava,co z toho bude 😉 Pocitam,ze sa mohli nejako poblaznit hormony,inak si to neviem vysvetlit 😀 Priznaky zatial ani velmi nemam,pobolieva ma cely cas v podbrusku ako pred mrchou,casto beham na zachod,trosku ma pali zaha.Ale aj pri predchadzajucich tehotenstvach mi zacalo byt zle az po druhej vynechanej mrche 😠 Bude sranda,ked mi povie,ze som fakt tehotna,aj napriek testom,ale velmi s tym nepocitam 😠 Co myslite vy? 🙂

dalea
19. dub 2010

Ahojte,no tak dnes som bola u lekara,ked som mu povedala,ze som mala negativne testy,tak ma nevysetroval,ze tehotnost je menej pravdepodobna a pichli mi 2 ampulky Agolutinu 😝 Ked do 10 dni mrcha nepride,mam prist,posle ma na sono a po vyluceni tehotnosti mi nastavy liecbu 😉 Potom napisem,ako to dopadlo 🙂

latvia
19. dub 2010

agolutin som dostala aj ja, kedze som nevedela ci som tehu a mrcha sa nedostavila 😉

dalea
19. dub 2010

Latvia,takze nakoniec si bola tehu? 😉

latvia
19. dub 2010

hej, ale test bol slaaaaaaaaaaaaaaaaaabo pozitivny po 5 minutach a na letaku pisalo ze ak sa po minute neodcita vysledok tak neskor moze byt skresleny....ale taka uplne ze slabulilililinka druha ciarka bola 🙂

chiwule
19. dub 2010

ahojky, ms mi mešká 7den, cyklus mám pravidelný 26-28dní. Těhu testy negativní, břicho bolí v jednom místě, tak jakoby píchá/tlačí, jinak nic - žádné nevolnosti, prsa taky nic zásadního, asi jako při mrše... mírně špiním, ale není to ani na vložku. Máte některá zkušenost, že by mohlo být těhu? Na gyn jsem objedaná až na středu ☹

latvia
19. dub 2010

tehu test si si robila? tusis ktory den by mohol byt ten "oplodnovaci?"

chiwule
19. dub 2010

latvia, vůbec netuším, který den by měl být oplodňovací ☹ nedělala jsem si do kalendáře křížek 😕
testy jsem si dělala už asi 4 - naposledy dneska ráno, první jsem dělala 3den po vynechání MS - beru totiž jedny léky na tlak, který se nesmí v těhu, tak bych to potřebovala vědět co nejdřív jak se věci mají ☹

latvia
19. dub 2010

ktore beries?

chiwule
19. dub 2010

concor. jsem ho zatím vynechala, ale už mi tlak letí do výšin. Než ovšem půjdu na nefro, potřebuju jí říct výsledek - těhu/netěhu 😒

latvia
19. dub 2010

😲 😲 😲 😲 😲 dievca, betablokatory sa nesmu len tak vysadit!!!! pekne si ich vezmi!chces dostat mrtvicu??ak si tehu, tak tie 2 tabletky do stredy tym nic neurobia....tlak je horsi.....testy su zatial negativne, tak zrejme tehotna niesi....a ked chcete dalsie babatko, tak popros lekara nech ti uz teraz zmeni lieky, tak budes kludna ze neberies nieco co by sa nemalo....v prvom rade mysli na svoje zdravie

dalea
19. dub 2010

Baby,tak na mna teraz aka unava dosla 😲 Ja chodim spat vzdy okolo 1.00.,skor neviem zaspat a teraz fakt musim ist,lebo neviem udrzat oci otvorene 😝 Zeby to sposobila ta vyvolavacka? 🙄 Uz aj tak ma dost zadok od nej boli 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru