Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

prcekpet
21. dub 2010

ja byla u dr. a na UTZ videl dutinku uz ve 3.-4.tt to byl jeho odhad a ten den mi rekl, ze to vypada velmi nadejne, dostala jsem duphaston a prcek vydrzel v brisku celych 39tt 😀 a to mel UTZ z roku raz dva.... 😉 podle me je to jen otazka jak dukladne dr. hleda (z toho dne mam i svoji prvni UTZ fotecku) 😀

latvia
21. dub 2010

videl dutinku alebo tukajuce srdiecko?

prcekpet
21. dub 2010

jenom dutinku a rikal neco o zlutem telisku, ale ja ho neposlouchala, ja byla uz v sedmem nebi 😀

kalexis
21. dub 2010

latvia: dakujem za podporu, a hej je to jediny den kedy som mohla otehotniet, kazdopadne to hcg si zmerat dam aby som mala z istotu, lebo toto cakanie je mucive 🙂 ak obvdak nebude ochotny tak budem muset poprosit lekarku :( dufam ze ma nebude povazovat za blaznivu.

prcekpet
21. dub 2010

srdicko jde videt nejdriv kolem 6tt, ja u syna videla srdicko v 7tt a ted u male jsem ho videla tusim az 9tt, ale to proto, protoze jsem nebyla u dr. a nemohla mi udelat sono 😀

mirkita
21. dub 2010

latvia
jasne 🙂 ja sa aj citim zvlastne ze mam uvedene 4tt...je to strasne skoro...ale co uz, nebudem sa predsa tvarit ze sa nic nedeje
ja sa chystam k dr. az o take 3 tydne-mesiac

latvia
22. dub 2010

mirkita, ved ja ti nic na tvoje tyzdne nevravim, ja som sa len snazila vysvetlit preco bud nieje vidiet druhu ciarku alebo nic na ultrazvuku napriek vypocitanym tyzdnom na kalkulacke.

lumixii
22. dub 2010

omlouvám se pokud vstupuji nevhodně do tématu... mě dr říkal, že ťukající srdíčko je vidět až kolem 7 - 8tt. Takže v 5tt tam vidět být nemůže.
Jinak já měla spíše opačný problém, test mi ukazoval 2 // a ono nic 😖

mimi21
22. dub 2010

no ved uvidim ja este zajra rano si urobim este jeden a potom zavolam sestricke, podla toho co ukaze...
este jedna otazka: baby co ste uz po porode mate odvtedy silnejsiu alebo slasiu menstruaciu?

lumixii pozeram, ze mame rovnako stare deticky, maj 2009 😵 😵 😵
no a nemala si ten "plany poplach test" nahodou s citlivostou 10? lebo o tych som sa vcera docitala na nete, ze ukazuje skreslene pozitivny vysledok, lebo maju az prilis vysoku citlivost, optimum su vraj tie s 20 - 25 citlivostou

latvia
22. dub 2010

mimi, ja mam po porode rovnako intenzivnu menstruaciu, ale pred porodom som mala hrozne bolestivu 2 dni, teraz ma neboli vobec nic 🙂

kalexis
22. dub 2010

baby no tak moj obvodny mi zas povedal ze mozem mat zapal zaludka a ze mam ist na gastroskopiu :/
uz sa citim fakt jak sibnuta. tak bud robim ja z gastritidy tehotenstvo alebo oni robia z tehotenstva gastritidu :/
no vsetky fakty hovoria ze tehotna nejsom, len ja mam ten pocit, pomaly sa zmierujem s tym ze som paranoidna.
a krv mi samozrejme nikdo nepbral......tak rozmyslam ze pojdem k nezavislej doktorke nejakej

latvia
22. dub 2010

😕 boli ta zaludok? a to ti len tak z pohladu povedal ze mas zapal zaludka a mas ist na gastoskopiu? 😅 akoze ti ani neodovral krv na helicobaktera ked uz takto hned gastroskopia? 🙄
no, mozno tehotna niesi, ale snad by ta vysetrit mohol, ked uz ma dojem ze zaludok, nie?

kalexis
22. dub 2010

latvia: akoze pomackal mi ho tak trosku bolelo, ale inak ma neboli, mne na zvracannie byva a hlavne rano, a ne nebral mi krv :(
nemozes mi odporucit nejaku gynkologicke ze by som k nej zbehla ze porste ta moja sa mi nezda a ze by ma len ak jednorazovo vysetrila a vzala mi krv?

latvia
22. dub 2010

gynekologicku mam znamu len v komarne, aj to robi v nemocke, neviem ti odporucit ziadnu....ale skus sa opytat v nejakom z tych sukromnych centier co su v blave, tam myslim ze sa da aj jednorazovo za poplatok 😅

mimi21
23. dub 2010

tak ja som uz aj gyncu obehla, dr dnes neordinoval, sestricka mi sama nemoze zobrat krv, objednala ma na 7,5
na teste zase dnes rano slabulinka ciarka, ale to bol ten extra citlivy, co je vraj taky citlivy az je nespolahlivy tak som si kupila dalsi, s trochu mensou citlivostou

latvia
23. dub 2010

😀 pocuvaj, ty keby si spocitala peniaze ktore si utratila na testy tak si si mohla zaplatit test HCG 😉

kalexis
23. dub 2010

latvia: mas pravdu, mimi21 sa ti ovela viac oplati zaplatit hcg z krvi, mna to stalo 30 euro, dnes som si nehal vziat krv, v pondelok mam vysledky tak som velmi zvedava ze co tam bude. ale dost ma stve to ze som si to musela sama na vyziadanie nehat urobit, u ineho lekara a este za to aj platit, sak moju gynekologicku to malu samu napadnut :/

latvia
23. dub 2010

🙂 tak si nakoniec nasla nejaku doktorku? na vysledok som zvedava aj ja...ako ti je?

kalexis
23. dub 2010

nasla nakoniec, no je mi furt rovnako, nevolnosti, pocit v podbrusku, prsia ma tak "ominaju" taky zvlastny pocit v nich mam.
a stale si myslim ze by som mohla byt tehotna, no uvidim. uz zacinam byt skepticka :( ale krv bude jednoznacna takze v pondelok uz budem na istom.

latvia
23. dub 2010

a na gastro si sa objednala? 😉

kalexis
23. dub 2010

hej som tam objednana ale az o mesiac :/ no obvodny mi uz dal leiky nejake, dost silne..... tak ich nebudem zatial jest kym si nebudem ista ze tehotna nejsom, ako priznavam ze mozno maju pravdu ale ja chcem mat 100% istotu.

mimi21
23. dub 2010

baby a obvodna dr. by mi spravila krvny test, keby som jej povedala, ze moj gynekolog ma napr. dlho dovolenku?

latvia
23. dub 2010

neviem ci to obvodacke preplati poistovna 😕 ale spytat sa mozes, ci bude ochotna...

jonki
25. dub 2010

mimi ja som sa obvodacky na to pytala, ked mi brala krv ci mi nezoberie aj na hcg lebo som to potrebovala surne koli neurologicke a povedala ze ona toto indikovat nemoze.
a na to ze gyn ma dlho dovolenku Ti podla mna nenaleti, lebo ak ma niekto dlho dovolenku musi ho niekto iny zastupovat 😉

a inak ja sem k vam tiez patrim, robila som si rapi clear test (den pred ocakavanou menstruaciou) a vysiel mi uplne negat ani naznak ciarky a som tehotna
a spoluziacka si robila test vysiel jej jednoznacne pozit a nie je...hovorila to gynekologovi a ten jej povedal ze tie statistiky na tych testoch ze 99,neviem kolko% ze to nie je pravda...ze len 7 z 10 s pozit testom su ozaj tehu a ze pri negativnom vysledku je este vacsia omylnost 😒

sidonie
25. dub 2010

Ak pznám prvy priznak po zdarném KETU . Díky z odpoved.

kalexis
25. dub 2010

jonki, tak ja dufam ze tie moje testy sa mylili a ze budem tehu 🙂 zatra budem mat vysledky z krvi tak sa velmi tesim, a dufam, drzte mi palce🙂 lebo inak budem mat asi nieco so zaludkom :(

tadotami
25. dub 2010

tak ja som podla testu vobec nebola tehotna a mame 6rocnu dceru.teraz mi ukazal hned ze som a aj som v 29tt.

kalexis
25. dub 2010

tadotami : a kedy si zistila ze si s dcerkou tehotna? v kolkom tyzdni ? ked ti test ukazal ze nie

tadotami
25. dub 2010

nakoniec som isla k dr ci sa moze na mna pozriet a ked ma zospodu prezrel povedal ze mam viac prkrvenu maternicu a zvacsenu ze mam prist za 2 tyzdne a urobi mi sono.od zaciatku az po potvrdenie preslo cca mesiac a pol.

tadotami
25. dub 2010

kalexis....odvtedy beriem vsetky testy s rezervou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru