Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

maryanna
2. čer 2010

@t1nulka neviem s čím chceš pomôcť? ja len že stáva sa často že test je neg a žena je tehu a aj naopak, takže nevem teraz ktorý si prípad keď píšeš že si nešťastná

t1nulka
2. čer 2010

maryanna - no staci mi, ked mi poviete, ze mozem byt tehu aj s negativnym testom 🙂 mne 2 vysli pozitivne a potom jeden negativny, tak ja neviem... ale uz som objednana k dr. len som chcela vediet, ci je to mozne... takze dakujem

maryanna
2. čer 2010

tinulka, môžeš, niektor testy nie sú spoľahlivé, resp záleží aj od moču ale lekár to istí jasné🙂

t1nulka
2. čer 2010

dakujem este raz, hadam to doki potvrdi 🙂

annamary27
20. čer 2010

Ahojte,neviem či sem ešte niekto chodí do tejto témy,ale som rada,že som na nu natrafila,lebo som 18den po umelom oplodnení a 4testy som mala doma negatívne,ale bola som 2krát na krvi kvoli HCG.Nemala som negatívne výsledky,ale hodnoty mám dosť nízke 14 a 25hcg,dalši odber krvi ma čaká teraz v utorok.Velmi dufam,že aj v mojom prípade domáce testy klamali.

krivka5
21. čer 2010

@annamary27 pozri si tu str 42. bubu12345. taky pripad ako ty a je uz v 11tt. tiez mala vsetky testy negat. 🙂

annamary27
21. čer 2010

@krivka5 ďakujem ,ja som si včera poobede,počas nášho otrasného futbalu pozrela celú túto tému a už sa kukám na testy uplne inak a ukludnilo ma to tak trochu. 😎

hribek
26. čer 2010

Ahojky jsem dneska 32DC a MS zatím nikde. Testy jsou vícdeméně negativní, duchové jsou pořád duchové, poraďte kdy jít k doktorce?

el267
26. čer 2010

@hribek doporučují většinou jít k doktorovi 14 dní po vynechání.

mataharyy
26. čer 2010

@annamary27 ahoj, tak co jak to dopadlo?
@hribek jak píše el267 pokud máš pravidelnej cyklus, tak cca po těch 14 dnech bych šla 😉

lenuska20
27. čer 2010

ahojte, mne ms mešká už 11 dní, prsia bolia ako šľak a test mi vyšiel negatívny, chcem sa objednať k lekárovi, ale som strašne nervózna ☹ ... veľmi by sme mimčo chceli, sa normálne bojím, že ako to dopadne... 😝

annamary27
27. čer 2010

@mataharyy nedopadlo to dobre,testy neklamali,pri tretej krvičke som mala negatívne HCG,ale rýchlo som sa oklepala,teraz sa sústredím na dovolenku pri mori a potom na jesen sa pustíme do druhého IVF.Objednali sme si nejaké vitamíny,manžel bol aj u liečitela a tak možno aj motyka vystrelí. 😀

smoulinek
27. čer 2010

ahoj holky, nevíte někdo jak to je s miminkem, když začnu brát antikoncepci když už těhotná jsem? byla jsem před třema měsícema na prvni antikoncepční injekci, všechny vyš. byly v pořádku, menstuace vymizela jak měla, ale teď o víkendu jsem začala cítit pohyby, nejdřív jsem si myslela, že mám větry, ale pak to bylo intenzivnější a jednak už dvě děti mám, tak bych to měla poznat, znamenalo by to, že jsem tak + - ve 4 měsíci a že mi doktorka píchla injekci v době těhotenství. zítra okamžitě mažu na kontrolu , ale je tam až odpoledne, nevíte někdo jestli to mohlo miminku ublížit?

ejusaaa
29. čer 2010

Ahojte,uz 2 tyzdne mi meska menzes..tehotna nechcem byt,,,urobila som si 3 rozdielne testy a vsetky negativne,ani naznak druhej ciarky,ale citim sa tehotna...myslite ze mozem byt?

mataharyy
29. čer 2010

@annamary27 tak to mě mrzí, ale víš co se říká na dovolenou ve dvou domu ve třech 😀 Tak třeba nakonec ani IVF nebude třeba 😵 Budu držet palce 😉
@lenuska20 já taky koukala na každej test jako by na něj byl odkázanej můj život a jediné co jsem nakonec z toho měla, tak stres a zklamání, takže čert to vem, ono se zadaří, jednou, dvakrát ... 😀
@ smoulinek ahoj, vím že když bereš tabletky tak by to nějak moc škodit nemělo a podle toho co mi říkal doktor, tak třetího měsíce to není nějak horké, ale u injekce fakt netuším 😨 Ale mohlo by to být podobné... 😉
@ejusaaa můžeš být, tak zkus doktora, ten ti to řekne najisto... Já si dělala test ve čtvrtém tt a nic a o týden později // jak natištěné 😎 Což ti asi moc nepomůže když je tam nechceš, každopádně bych prubla ještě třeba jeden za pár dní a pak doktora, když nic 😉 Můžeš to mít i z toho že nechceš, tak se stresuješ a MS nikde, sugesce a psychika, to jsou hrozné věci 😉

annamary27
29. čer 2010

@mataharyy ďakujem 😀 😀 😀

lenuska20
30. čer 2010

ejusaaa ja som mala tiež take pocity, aj nejake priznaky boli...tak som bola u lekara, brali mi krv, ale že na tehotenstvo to nevyzera, a dnes to vyzera, že sa im po dvoch týždnoch uráčilo 😝 ...skús lekára, ten ti neajlepšie povie 🙂

ejusaaa
30. čer 2010

Dakujem baby,som fakt taka nervozna ako nikdy,mam zdravotne problemy,tak nerada by som teraz bola tehu 😔 Zajtra si skusim este raz test a na piatok som objednan u dr...

mataharyy
30. čer 2010

@annamary27 nemáš zač a pak dej echo, třeba to zvládnem taky, že se nám sejdou plodné dny s víkendem 😝 😀 a budem těhotnět obě 😵
@ejusaaa hlavně klid ono nějak bylo nějak bude, hlavně se asi nestresuj dopředu, když není zatím důvod, akorát budeš na palici a nic z toho. Uvidíš zítra, případně v pátek. Držím pěsti, ať to je vše OK 😉

ejusaaa
1. črc 2010

Dakujem,dnes som znova robila test a opet negativny,do zajtra sa aj zblaznim 😔

mika165
2. črc 2010

@ejusaaa ahoj tak ako si dopadla u lekára?ja mam zase opačný problém,robila som 3krát test,stále bol negatívny,no ja by som si už veľmi priala bábo.8.7.mám dostať menzes,tak uvidím.Určite budem opäť sklamaná.

ejusaaa
3. črc 2010

Ahjte,tak nie sooooooooooooooom tehotna,uf som si vydychla,ze to je psychika len,preto mi meskaju,inak som ok,nedal mi ani vyvolavacku..Mika prajem Ti nech Ti to dopadne ako si zelas 🙂

mataharyy
3. črc 2010

@ejusaaa tak vidíš, jsem ti říkala že psychika je hrozná potvora 😉

ejusaaa
5. črc 2010

Matahyryy mas pravdu,psychika dokaze riadnu galibu narobit 😅

ivca28
5. črc 2010

Ahojky, HA jsem brala 6 let a vysadila jsem ji před rokem. Půl roku se snažíme s manželem o miminko. První měsíce jsem měla cyklus 28-29 dní, pak jsem to nedostala 55 dní a šla jsem na inijekci. Poté cyklus 31 a 32 dní. Teď jsem si první měsíc začala měřit BT a ovu proběhla 19 den (ověřeno i testem), pak teploty vzrostly o 0,4-5 stupně a již 21 den se drží na 36,9-37,1. Podle toho, co jsem se dočetla by se mělo jednat o těhu. Test jsem si udělala včera, tedy 7 dní po vynechání menstruace (mé spíše nepravidelné) a byl jasně negativní. BT teplota dnes 37,0. Příznaky žádné zvláštní nemám, jen mě bolí prsa, ale to mám většinou i před menstruací. BT měřím první měsíc, takže nevím, jestli je to normální, protože jsem se dočetla, že pokud jsou vysoké teploty 18 dní je to pravděpodobně těhu. Test byl ale jasně negativní (měl citlivost 10mg).
Nemáte některá z Vás s tímto zkušenosti? Děkuju

helenka2
8. črc 2010

ahojte menstruacia mi meska 4 dni vcera som si robila test a vysiel negativne...je tu este sanca ze by som bola tehulka? co myslite? kedy by som mala ist na gyndu ked to nedostanem?

mataharyy
8. črc 2010

helenko, tak jestli máš MS pravidelně tak cca po 14. dnech od vynechání si zajdi k Dr. Jináč šance je stále 😉

vendy2
9. črc 2010

Ahojky,
chtěla bych se zeptat,jestli se to některé z Vás nestalo - už 6den mi mešká MS,předevčírem jsem si ráno dělala test a byla tam slabá druhá čárka,dnes jsem test ráno zopakovala,jestli bude čárka sílit a ona se vůbec neobjevila 😲 chtěla bych ještě zkusit zítra nebo dýl test,ale jsem z toho zmatená,pocity mám,že bych těhu být mohla,ale ten test mě dnes nějak zmátl ☹ Jinak k doktroce zajdu příští týden,abych věděla co a jak

klba
22. črc 2010

Caute kocky,
s muzom sme sa snazili o druhe babo 9/10/11/a 14 den po prvom dni poslednej menstruacie, (cize cez plodne dni).
Posledny menzes som mala 16.6. teda pred 36 dnami (od vysadenia HAK vo februari som mala pravidelnu MS 3 x po 28 dnoch a poslednu junovu po 32 dnoch) a takto dlho mi MS este nikdy nemeskala, ked som brala HAK mala som pravidelne MS.
Spociatku som mala pocit ze sa mi roztahuje maternica, mala som pocit hladu, ale uz to ustalo, pri prvom tehotenstve som mala zase citlive prsia co zatial nepocitujem.
Zatial nemam ziadne problemy, ani nespinim, ani naznak prichodu MS, ani nemam pichanie v bruchu a pod...

Pred vcerom rano mi sice test s citlivostou 25 mIU/ml ukazal druhu slabucku ciarku, ale az cca do 10 min. (zabudla som merat cas), ale ked som sa testovala poobede s citlivejsim testom 10 mIU/ml bola tam zase len jedna ciarka.

Vcera rano opat s citlivostou 25 mIU/ml a negativny, po cca 15 minutach sa zjavila slaba druha ciarka a dnes rano to iste, len sa mi ta druha ciarka zjavila cca do 6 minut a to slabucka.
Mam este nadej ze som tehotna a test az neskor preukaze tehu, je mozne ze by som mala este stale nizke hladiny hCG, mam este pockat ci sa MS neobjavi?
Nemoze byt omeskanie menstruacie sposobene napr.vysadenim HAK, aj ked som mala tri mesiace po vysadeni pravidelnu MS a 1 x oneskorenu?
Alebo sa nejedna trebars o priznak mimomaternicoveho tehotenstva?
Pred rokom a pol som bola na konizacii krcka maternice, nemoze to s tym suvisiet?
K dr mam ist az zaciatkom bud. tyzdna, uz som dost nervozna a som na pochybach ci to vyslo, aj ked som bola este pred MS presvedcena ze sa podarilo.
Velmi pekne vam dakujem za odpovede a prajem prijemny den. 🙂

kristin8
31. črc 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost, tento měsíc jsem začala brát duphaston 15. - 24. den, dobrala jsem ho 23.7.,někde jsem se dočetla, že by MS měla příjít do 3 dne, jenže já stále nic, už je to 8 den. Dnes jsem si dělala test s citlivosti 25, ale negativní. Mám nafouklé břicho (hlavně večer) a bolesti v podbřišku, jsem citlivější na pachy a zvětšili se mi prsa. Můžou to způsobit ty prášky? Už tomu vůbec nerozumím, snažíme se od ledna ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru