Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

eriana
14. srp 2010

Ahoj, tak já měla 4 testy negativní a až včera, kdy jsem podle MS byla už 6+3 byl pozitivní, a to ještě ne úplně tlustá druhá čárka. Takže fakt blázinec 😉

lucinka1104
15. srp 2010

@eriana vy ste chceli tak rýchlo mimi? A kojíš?

zuz84
16. srp 2010

Ahoj chtěla jsem se zeptat dneska mám už 29 dnu zpoždění, příznaky tehu nemůžu posoudit protože se mi shodují s pms. Ale zda se mi ze jsou opravdu silné a neobvikle dlouhe. Test jsem si dělala naposledy minule pondělí a byl negativni(byl tam duch ale toho sem viděla jen já). Taky jsem už 18 dni po vyvolavacce a na gyn. Mi řekla jen ze mám narostlou sliznici ani krev nevzala. To už asi těhotenství nebude ze.

moniciak
16. srp 2010

tak to neviem ale test by ti maximalne 8 dni po vynechani mal ukazat presny vysledok mne ukazal uz 5 dni po vynechani... a co to znamena ze mas zvacsenu sliznicu???

zuz84
16. srp 2010

To nevím byla jsem u dr dost nervózní. Taky se mi to zda divny asi myslela ze na menzes je vše pripraveno. Moc děkuju za odpověd

zuz84
16. srp 2010

Ahoj tak mi to nedalo a udělala jsem si test Rapid clear a je pozitivni. Nekde jsem tady ale četla ze ukazuje často falesnou pozitivitu nemáte s tim zkušenost?jinak jsem našla i test co jsem si dělala minuli týden, spolubydlící mě tenkrát vyrusila a já ho schovala( nejsem prase to byl exces) byl to mamatest 10 a byli tam taky // ale urco po limitu. Prosím nemá teda někdo zkušenost s falešnou pozitivitou?

maminuska
16. srp 2010

@zuz84 ja mám s týmto testom len dobré skúsenosti, trikrát tehotná a vždy mi určil tehotenstvo , alebo keď bol poplach , tak zas ma vždy ukľudnil.

zuz84
16. srp 2010

Děkuju moc. Já jen ze sem byla na gynde 12 dni po vynechání a dr nic neřešila a píchla mi vyvolavacku. Ani nenaznacila ze bych mohla byt tehu takže celou dobu kouři krabičku denne byla jsem se psem na rentgenu a večer si dávám ibalgin kvůli zubu. Myslím ze nic horšího sem dělat nemohla. Teď se bojím jestli sm těhotná tak to nebyl dobrý zacatek

didi07
16. srp 2010

zuz84 - já měla teď u druhého těhu pozitivní test až po 16ti dnech po vynechání MS, ale mám dlouhé cykly (cca 38 dní), proto to zpoždění ve výsledku - mimi je také mladší o ty dva týdny.

katrenka111
17. srp 2010

@didi07 ahoj mne tiež meska 2týždne,včera som robila test Rapi clear, ale nebol z prveho mocu,kedže chodim aj 2krat za noc cikat....a tiež ukazal že niesom tehotna....ale to može byt aj nieco ine,lebo posledne 3mesiace mi MS nejak skace....skusim este pockat a testnut este raz a ked nie tak k doktorke....

marion6
17. srp 2010

ahoj holky, mám dotaz, beru Ha, ale teď jsem sice ms dostala, ale jen jeden den a ani ne krev, ale spíš tmavý špinění, ha beru dál, ale dělala jsem si radši test a byl negativní. Myslíte že může výsledek testu ovlivnit antikoncepce? Myslím že je malá pravděpodobnost že bych byla těhotná, ale minulý měsíc jsem měla nějaký zažívací potíže, tak jsem se bála jestli náhodou. A pak ta slabá ms, ale test nega. Díky 😉

lena.k
2. zář 2010

Tak se taky pridam. Mam 36DC, posledni prvni den menses byl 29.cervence, ovu cca 15DC, styk par dnu pred i par dnu po 😀 Cyklus mivam 30dni plus minus 2dny. O mimi se zatim nijak extra nesnazime, ale chceme 🙂 . Antikoncepci jsem vysadila letos v lednu, tak tomu nechavame volny prubeh. Delala jsem si 3testy, vsechny negativni (ale z odpoledni moci a pres den hodne piju, takze je dost naredena). Normalne mivam pred MS bolesti v podbrisku, ale ted pres den vubec nic, jen vzdycky vecer takove slabsi. Jinak oproti normalu 🙂 se mi stava, ze kdyz se postavim, mam navaly do hlavy a takovy vodovy zaludek, jako na zvraceni, taky mozna trochu vetsi hlad, nez obvykle (ale mozna jsem jen rozezrana).
Tak nevim ... zitra si chci udelat test z ranni moci a kdyz nic nebude, tak se objednam k doktorovi, at to rozlouskne a zbytecne se netesime.

lena.k
5. zář 2010

Tak porad nic 😒 , ani MS, ani druha carka. 9dni zpozdeni, 39DC. Zitra se objednam k dr, at vim, na cem jsem, uz me to cekani nebavi.

denousek
7. zář 2010

@lena.k ahojky tak jak jsi dopadla ?ted jsem nasla tohle tema me s to taky tyka bohuzel

denousek
7. zář 2010

@zuz84 no a jak si ty dopadla??

lena.k
7. zář 2010

Byla jsem dneska u doktora, ale ptz doslo k nejakym komplikacim s objednavanim pacientek, tak me preobjednali na tento ctvrtek. Delala jsem si rano test a porad nic, takze jsem smirena s tim, ze tehotna nejsem (i kdyz je me to teda lito ☹ ). Ale uvidime, nadeje umira posledni. Ve ctvrtek dam vedet, jak jsem dopadla. Jinak teda momentalne 41DC, 11 dni zpozdeni.

denousek
7. zář 2010

@lena.k hele asi jsme na to stejne ja jsem dnes 31 DC a 4 dny spoždeni 😉
ale ja vim kdy jsem mela ovulku že až 21DC ...a co ty ty nevis kdy byla ovu??vsak si pisneme ju 😉

lena.k
7. zář 2010

@denousek ovulaci moc nesleduju, takze to nevim. Uvidim, co rekne dr ve ctvrtek.

denousek
8. zář 2010

@lena.k jj tak pak dej vedet 😉

denousek
9. zář 2010

@lena.k tak jak si dopadla? 😕

lena.k
10. zář 2010

@denousek spatne ☹ Na UZ nic, podle krve taky nic, takze me pristi tyden ceka vyvolavacka. ach jo.

denousek
10. zář 2010

@lena.k šmarjaa..to mě tak moc mrzí..tak moc jsem na tebe myslela :( já jsem to dneska rano taky dostala ☹
ale tak všechno zle je k něčemu dobre ne...kolikate mate snaženíčko?my ted pojedem po třetí... 😒
a víš kdys mela ovulku sledujes to nějak?
já jsem prave ted zacala s ovu testikama aspon mam jasno 😉

lena.k
11. zář 2010

@denousek ja to nejak tragicky neberu, i kdyz mi to samozrejme lito je. Prasky jsem vysadila v lednu, ovulaci sleduju jen podle fyzickych priznaku, ale zacnu s merenim bazalni teploty, tak uvidime.

denousek
11. zář 2010

@lena.k to je se k měření bT zase nedokopu to radsi ty ovu testiky kdyz vim kdy shruba ovulka je..tak preji hodne stesti do priste a treba za mesic .-) tady .-)

stacinka
11. zář 2010

Baby, klud, mne sa nikdy neukazali 2 ciarky, hoci som bola tehotna 6 tyzdnov🙂 Bola som aj na ultrazvuku a nic... Mala som ale silne bolesti v podbrusku, akokeby sa mi mala kazdu chvilu spustit menzes.. az v 9tyzdni mi doktor konecne povedal, ze na ultrazvuku vidno malilinke babatko🙂 tyzden pred tym ultrazvukom som si robila test a hadajte kolko ciarok mal... len jednu 😅

denousek
11. zář 2010

@stacinka 😀 tak to je perfetní priklad 🙂)) no jo deje se to ..ale já bohuzel uz mam MS a jedem dalsi kolo... 😝

lena.k
11. zář 2010

@stacinka a bral ti i krev? A pichal vyvolavacku na menzes? Ja to mam totiz uplne stejne, jako ty. Porad me boli v podbrisku, defacto uz 3tydny v kuse, jako pred menzes, nebo ovu, ale porad nic. V utery jdu prave pichnout tu vyvolavacku, ptz i podle krve taky nejsem tehotna. Ale je mi fakt divne, ze mam zpozdeni, resp. zadnou menzes. Menstruuju cca od 12let a nic takoveho se mi jeste nestalo, max. zpozdeni jsem mela 5dnu. Tak jsem z toho takova nervozni.

kolkaa
11. zář 2010

ahooj..mne meska menzes 4 dni...3 testy negativne aj ked im moc neverim...pred tyzdnom som zacala mat priznaky ako bolest v podbrusku vytok(nakoniec to boli kvasinky)a neskutocne ma boleli prsia...a teraz nic, vsetko to prestalo a menzes nikde...este pred tym ako som mala dostat menstruaciu som bola na vysetreni kde mi povedali ze mam zvacsenu sliznicu a pichli mi vyvolavacku....menzes mi vascinou nikdy nemeskal dokonca vzdy chodil skor...dost sa obavam ze aj napriek tym negativnym testom som teho...

stacinka
11. zář 2010

@lena.k nebrali mi krv, len mi daval nejake hormony, ktore spustaju menzes- myslim ze Norethistrol, ci ako sa to volalo... vyvolavacku mi nechcel davat, stale vravel, ze este pockame, este pockame...
Bala som sa, ze ci nemam nejaku cystu, alebo poruchu.... kedze vsetky tehu testy boli negativne. Bolelo ma v podbrusku, akokeby som mala take kontrakcie- kazdu 1/2hodku az hodku. Okrem toho mi zacali tmavnut bradavky a tiez mi zacalo napriklad vadit fajcenie a vona cokolady.... A najdolezitejsim poznavacim zankom bolo, ze som bola maximalne precitlivena- plakala som pri 1 televiznych novinach 8x!!! A nevedela som to ovladat 😉 Moj muz mi vravel, ze je z mojich nalad nanervy a koniec koncov, ja som bola tiez mimo 🙂
Skus si vypocitat, v ktorom tyzdni tehu by si mohla byt. Pocita sa to tak, ze prvy den menstruacie je akokeby prvym dnom tehu. Cize ak ti napr. zacala 1.9., tak 28.9. by si mala byt v 4.tyzdni. Babo vidno asi medzi 7-9tyzdnom.

lena.k
12. zář 2010

rano jsem dostala menzes, takze vyreseno. Uvidime za mesci, jestli se zadari.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru