Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lollaj
16. dub 2011

Ahoj holky,tak se k vam pridavam.Bohuzel to mam komlikovany tim,ze nemam menzes,beru ant. Cerazzete,Posledni menzes jsem mela v listopadu.Takze nevim,kdy jsem mela ovulaci ani kdy priblizne by mela nastat MS.Ale uz tyden me strasne boli prsa,podbrisek,mam zaludek na vode a k tomu se hlasi neprekonatelna unava.Pravda je,ze jsem si zapomnela dve pilulky vzit....Delala jsem si dneska test,byl negativni.Tak uvidim,co se z toho vyklube ci nevyklube. ☹

lenik_25
16. dub 2011

@lollaj Můj synek Daneček je přes antikoncepci - Lindynette.

lenik_25
19. dub 2011

Tak dnes přišla MS.

terde
30. dub 2011

Tak já jsem dneska 47DC, normálně mrška chodí pravidelně 40DC +- 1 den...jsem pořád unavená, občas mě bolí hlava, mám nafouklé břicho a tak nějak cítím, že mi není dobře, ale naštěstí nezvracím. Prsa se mi zdají pevnější, jako před MS, ale zas mě vůbec nebolí... testy jsem zkoušela asi 4, ale slabou čárku ukázal jen ten první a to až po několika hodinách...Tak jsem si včera řekla, že pokud o víkendu nic, tak v pondělí volám doktorce...snad to bude mimi 🙂 mám totiž strach, aby to nebylo něco jiného, už jednou jsem to zažila

terde
3. kvě 2011

Tak hlásím 50 DC a pořád nic..už jsem se objednala na čtvrtek k doktorce, tak uvidíme 🙂 jen mě začala bolet prsa a když se nenajím, tak mě strašně bolí břicho jako před MS, pořád lítám na záchod s vložkou v kapse, jestli náhodou mrška nepřišla 🙂 testy pořád negativní... podle poslední MS bych měla být 7tt, to už by mohla doktorka ve čtvrtek na UTZ něco vidět, že 🙂

lilinka21
10. kvě 2011

Dobry den som tu po prvy raz a potrebovela by som vasu radu mala som pohl.styk pred mesiacom 21.03.2011 nechraneny a v aprili som uz ms nedostala tak som cakala kym mi meskalo asi 10-11 dni tak som sipravila test a nic tak som isla ku gyne. vysetrilma vyzeralo byt vsetko ok ani cysta nic a spytala som sa ho ci nie som v tom povedal ze nie ze keby som aj bola tak ze je skoro vidiet tak mi pichol vyvolavacku ze ak aj som ze to plodu neublizi uz 8 den od injekcie a nic no mam len zatial take slabe hnede vytoky znameta to ze dostanem MS ale mam aj take priznaky na tehu ako je caste mocenie bolesti zvecsenie prs trchou som pribrala a mam chut na kysle aj sladke a som dost unavena a bolieva ma v podbrusku bola by som velmi rada keby ste niektora zvas poradila mozte mi napisat aj na email alechandra2928@azet.sk Dakujeeeeem.

evaviki
12. kvě 2011

@lilinka21 ak si otehotnela 21.3., tak teraz uz na utz musi byt nieco vidiet.. moznosti mas dve, bud ist k doktorovi na utz (alebo na krv), pripadne si najst nejaky sukromny labak, kde by ti vzali krv na vysku hcg (stoji to cca 250 kc, ked si to davas ako samoplatca)

vierka0
12. kvě 2011

@lilinka21 no neviem, ale podla mna uz by ti test mal davno ukazat ak by si bola tehotna od 21.3. !

juliap
12. kvě 2011

@lilinka21 po vyvolavacke do 14 dni by si mala dostat normalnu mrchu, ak nie, treba ist zas k dr ... test ti mohol vist negativny, pri palpacnom vysetreni ti to mohol zhodnotit ako bud tesne pred menzes, alebo pociatocne tehu, v oboch pripadoch sa totiz na zaciatku sprava krcek a vstup maternice velmi podobne, ale na sono by uz po 6t mal pekne vidiet fazulku, ako si tam hniezdi ...

leeena_4
20. kvě 2011

@lilinka21 ahoj já dostala minulý měsíc dokonce dvojitou vyvolávačku a dostala jsem to po ní až 15. den, takže ještě to můžeš dostat.

petardice
21. kvě 2011

Ahoj holky, neměla některá z vás podobný problém? Normální cyklus mám cca po 25 dnech, před 2 měsíci jsem měla zpoždění 10 dnů (zřejmě ale v důsledku braní dvou antibiotik), minulý měsíc jsem sice začala krvácet po 25 dnech (12.4.), ale jen slabounce a takhle jsem krvácela týden, teprve potom (18.4.) začala normální MS a krvácela jsem do 23.4. Díky tomu ani nevím, odkdy počítat začátek MS. Každopádně dodnes další nedorazila, ale se test mi už podruhé (testovala jsem v úterý a dnes) ukazuje jako negativní. Byla jsem přesvědčená, že těhotná jsem, víc jak týden už mi je blbě od žaludku, mám úplně jiné chutě než obvykle, ale test to popírá. Už si nejsem jistá, jestli jsem si ty těhotenské příznaky nevsugerovala, vloni v létě jsem potratila v 5. měsíci a od té doby se nedaří a nedaří znovu otěhotnět. Pořád si říkám, že třeba zatím HCG není dostatečně vysoké, ale když na druhou stranu čtu příspěvek leeeny... Mimochodem, @leeena_4, po jak dlouhém zpoždění jsi dostala vyvolávačku? A neměla jste některá taky několikadenní zpoždění a teprv potom MS? Pokud jo, od kterého data dorazila další MS? Od úplného začátku krvácení, nebo od začátku silného krvácení?

donalona
21. kvě 2011

@petardice som na tom podobne, zaciatok poslednej MS som mala 25.4 a velmi ma bolia prsia, som unavena.jeden test bil velmi slabucko s naznakom druhej ciarky, ostatne su negativne. teda pockajme este par dni, aj tak nic neurychlime🙂

donalona
21. kvě 2011

@lilinka21 ako si dopadla? ak je test negativny, to este nemusi znamenat ze nie si tehu ale takto skoro by som zmenu chuti nepripisovala tehu

lulucinka
21. kvě 2011

Chcem Vás poprosiť o názor.Ak má žena 20,25,30,35,40,45,50 dni od styku negativne testy a dostane normalne nacas v plnej inttenzite ako vzdy menstruaciu nie je tehotna?Alebo ma ist este ku gynekologicke na sono?Uvidi uz zretelne netehotenstvo/tehotenstvo, 8 tyzdnov od styku?

leeena_4
21. kvě 2011

@petardice neměla jsem vyvolávačku po zpoždění, byla plánovaná. U mě jisté, že bez léků, nebo injekcí to nedostanu :-/. A nechci být remcal, ale taky jsem si už několikrát přivodila rozličné a početné těhotenské příznaky 😀 😉

petardice
21. kvě 2011

@donalona to máš pravdu, tohle bohužel urychlit nejde, ale po posledních dvou obrečených MS, kdy jsem si myslela, že těhotná jsem, bych už změnu brala. Ale s tou změnou chutí a těhotenskými příznaky - při prvním těhotenství jsem byla unavená, měla jsem povolené břicho (což už mám od porodu neustále), pak jsem měla střevní potíže, neměla jsem na nic chuť a teprve potom jsem zjistila, že jsem těhotná. Při druhém jsem si byla jistá dlouho před testem, že jsem těhotná, únava téměř žádná, chutě žádné, zato jsem lítala věčně na záchod. Teď jsem furt nedospalá a usínám i přes den (možná jarní únava), mám poměrně často žaludek jak na vodě, mám chuť na věci, na které už dlouho ne a obecně spíš nejím, protože nemám chuť. Nicméně podobně už jsem byla přesvědčená i minule, že jsem těhotná a hledala jsem si příznaky, takže asi tak...
@leeena_4 nejsi remcal, sama jsem to psala, že si nejsem jistá, do jaké míry je to vsugerované, protože po tom loňsku už bychom mimčo moc rádi...

lenkaks
21. kvě 2011

Ahojky 🙂 Chcela by som sa vas spytat: par tyzdnov dozadu som zacala citit take zvlastne vlnenie v dole bruchu pod pupkom ...jedno dieta uz mam a toto mi straasne pripomina tie casy,ked ma v bruchu jemne stuchal syn...lenze,menstruaciu som mala pravidelne (ale minuly mesiac a ani tento uz neprisla )...tehotenske testy som si spravila uz 3 a vsetky boli negativne ! Na gyndu som objednana az o mesiac :( ja fakt neviem,ze ci by som mohla byt tehu aj s megat. testom?? Alebo si to nahovaram ?? mate niekto podobnu skusenost ??? dakujem....

leeena_4
22. kvě 2011

@petardice naprosto ti rozumím, taky na sobě pár dn před menstruací pozoruju rozličné těhotenské příznaky 😀. Tak se vždycky nechám zchladit testem s jednou / a je klid.

lulucinka
22. kvě 2011

Mozem si byt ista,ze nie som tehotna ak dostanem normalnu menstruaciu presne na den,ako vzdy a test bude 30 dni po styku negativny?Dakujem za odpoved

blueapple
22. kvě 2011

@lulucinka na 99,9% těhu nejsi. Ale 100%ní je jen potvrzení z krve nebo od gynekologa.
Negativní test ani normální MS neznamená, že nejsi těhotná. Jsou to jen takové pomůcky, které na někoho "nefungují". Pokud si chceš být jistá, zaskoč do laborky nebo k doktorovi.

petardice
22. kvě 2011

@leeena_4 tak to je naprosto přesné... "Tak se vždycky nechám zchladit testem s jednou / a je klid.". Jen už si s těma testama a věčným namlouváním si těhotenství připadám tak trochu jak magor... 😖

lulucinka
22. kvě 2011

@blueapple : A ak zena od nechraneneho styku dostane 2x normalne menstruaciu a 50 dni od styku su testy roznych znaciek negativne,aj tak moze byt este tehotna a ma ist podla Teba na potvrdenie na UZV?Alebo je uz v takom pripade iste,ze tehotna na 100% nie je?

blueapple
22. kvě 2011

@lulucinka 100% potvrzení těhu nebo netěhu je až z krve nebo u doktora. Moje kolegyně v práci měla normální MS ještě další 3 měsíce po otěhotnění ! Brala normálně HA dál, pak teprve se přišlo na to, že je těhotná ! Proto říkám, že nejsi těhu na 99,9%. Pokud bych neměla ve svém okolí takový případ, řekla bych že těhu nejsi na 100%. 😉

dendisa
22. kvě 2011

@blueapple menstruaci do třetího měsíce těhotenství jsem ve svém okolí zaznamenala taky - v několika případech, navíc jsem měla až do 7. týdne těhotenství negativní i supercitlivé testy.

lulucinka
22. kvě 2011

@blueapple @dendisa : no neviem aký je charakter krvácania,ale myslim si,že skôr môže ísť o špinenie s prímesou krvi a kratšie ako obvykle pri menštruácii. A k negatívnym testom,ak si je žena istá presne dňom kedy mohla otehotnieť a od toho dňa si urobí testy od 20 dňa, konkrétne 6 aj iných značiek a a 55 deň od daného dňa má negatívny test,aj tak si myslíte, že to neznamená že nie je tehotná a mala by navštíviť gynekológa?A ešte kedy je tehotensto možné vyrátiť,potvrdiť UZV stačí ísť 8 týždňov od daného dňa alebo to ešte na UZV nič neuvidí?
Ďakujem za odpovede na všetky otázky

blueapple
22. kvě 2011

@lulucinka 8.týden po ovulaci (oplodnění) by podle mě už 100% mělo být na UTZ vidět, jestli jsi nebo nejsi těhu. To už je cca 10tt.

lulucinka
22. kvě 2011

@blueapple : nemyslim 8 tyzdnov po ovulacii,ale 8 tyzdnov po styku, kedy mohlo dojst k otehotneniu.Ja som z toho magor,ako mam mat 100% istotu,ze nie som tehotna?Nezaruci mi to ani menstruacia,ani negativne testy,ani UZV 8 tyzdnov do styku,tak potom co?

amallie
22. kvě 2011

@lulucinka pokud jsi dostala normalne v terminu menstruaci, tak to neres a je klid 😉 8 tydnu po styku, pokud by byl pri ovulaci bys uz byla 10tt a to uz bys i zaznamenala zmeny a na tehu testu by byly dve tluste cary

lulucinka
22. kvě 2011

@amallie : takze 50 a viac dni od styku ak su negativne testy,tak je to istota ze zena nie je tehotna?

amallie
22. kvě 2011

@lulucinka jasne 😉

V zivote mas jen jednu jistotu a tim je to, ze jednou umres. Pokud ale bereme tu "jistotu" beznou, tak za 50 dni od styku by na testu cary byly, HCG uz by bylo hooodne vysoko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru